Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:)Niewyspana masakrycznie:( Ktoś się kręcił po naszej drodze,albo ktosie,do 3ej nie spałam:( Naprzeciw naszego drewniany dom sąsiada.Podpalacz ostatnio zamilkł ,ale czujność trzeba zachować.Nic to odeśpię w ciągu dnia.

A póki co idę na poranny zwiad.

Fajnego dnia:)

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Jadzia śpi , ja przy kawce o pół metra ode mnie drzwi na taras ...i się jara ...na zakąskę :szydera: PDP-na pokasłuje , narzekała wczoraj na katar , ale podobno już ze szpitala podziębiona wróciła . Jednak jako przyczynę przeziębienia swego ( oznajmiła mi wczoraj ) wskazuje palcem moją Basię -zmienniczkę , bo raz okno otworzyła w celu wywietrzenia . Basia zadzwoniła wieczorem , że szczęśliwie dotarła do domu i pośmiałyśmy się z tych skarg a na pociechę jej powiedziałam , że jak ona wróci na podmianę to nikt inny , tylko ja będę przyczyną wszelakich nieszczęść Jadzinych ....normalka :szydera: Nawet fajna ta nasza PDP-na a z tego co już zdążyłam zauważyć jest to , że Greta Garbo to przy niej pikuś ...no aktorka całą gębą :szydera:

Miłego , ciepłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Po tej (czyli złej)stronie mocy najgorsze jest to,że trzeba sobie samemu kawę robić :( .

No za olerę nie smakuje tak dobrze jak podana :tak2: ale trudno,jakoś przeżyję:szydera:

Udanego dnia Wsiem :cmok:ja dzisiaj zaplanowałam "obijantus maksimalis" :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Po tej (czyli złej)stronie mocy najgorsze jest to,że trzeba sobie samemu kawę robić :( .

No za olerę nie smakuje tak dobrze jak podana :tak2: ale trudno,jakoś przeżyję:szydera:

Udanego dnia Wsiem :cmok:ja dzisiaj zaplanowałam "obijantus maksimalis" :szydera:

 

Ten trend jest modny...kontynuuj :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Świstakowy dzień jako tako zaczęty, czyli ma dłoń dzierży kubek kawy, a mózg czeka na obudzenie. :haha:. A tak w ogóle to za ciepłym majem tęskno mi Panie. 

Słonecznego dnia i spokojności ducha Mordecki. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżuuu...ja kcem ciepełko! Wczoraj grzejniki odkręciłam na full,  coś potwornego! Hans,.czyli Jasiek,  już przed 7.się tabletek p.bólowych domagał..oczadział chyba! Wszak jeszcze nie ubranam...

No, ale już śniadanko wydałam,  dzidzia śpi,  i mnie też łamie..A mam projekt do wykonania. ;)

d3bf98985406.jpg

Miłego!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko:tak2:, za oknem chlupie :340_cloud_snow: niebo zachmurzone, rozpłakało się na dobre:348_umbrella:, nawet nosa nie chce się z domu wyściubić, a co dopiero gdzieś iść:333_cloud_rain:, zimno nie przyjemnie, za to słoneczka w serduszkach życzę wszystkim i dobrego humoru:szydera:

 

Kot 01.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Magdzie potrafię robić na drutach, ale mogę tylko na szydełku, niestety nie mam kciuka w lewej dłoni i na drutach robić już nie mogę:słabo:

No to przykre :(Ja robiłam kiedyś na szydełku, ale tylko serwetki, na drutach też, ale tylko szaliki,ale to było bardziej z musu, choć pewnie po tyluu latach nie zapomniałam jak się trzyma drut, a zwlasza jeden :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, beatrix+ napisał:

@Janeczka1963 Bez tego ani rusz! No i bez netu! ;)

Przeca z jutuba się uczę..:p

Bez druta ....oczywiście ani rusz . Też sobie kiedyś jakiegoś filmika obejrzałam , tylko na co mi to było , te nauki , skoro naumieć może bym się naumiała , ale druta na podorędziu brak  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bez druta ....oczywiście ani rusz . Też sobie kiedyś jakiegoś filmika obejrzałam , tylko na co mi to było , te nauki , skoro naumieć może bym się naumiała , ale druta na podorędziu brak  :szydera:

Ale tak go do końca obejrzała, tego filma? :szydera:O druta się nie przejmuj, zawsze można dokupić, są takie specjalne sklepy, można spokojnie oglądać, ba nawet do ręki przymierzyć :dJeśli jesteś wstydliwa, to chętnie się z Tobą wybiorę, pomogę wybrać odpowiedni :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...