Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 

Cisza jak makiem zasial za oknem,tylko ptaszyny słychać, można spokojnie wypić kawę. Od dziś biorę się porządnie za robotę, choć terminu zjazdu dokładnie nie znam, ale może to być w piątek, lub ostatecznie w poniedziałek za tydzień. Mam nadzieję, że dziś, ostatecznie jutro zagadka się rozwiąże i będę mogła zamówić busa. 

Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry. 

Cisza jak makiem zasial za oknem,tylko ptaszyny słychać, można spokojnie wypić kawę. Od dziś biorę się porządnie za robotę, choć terminu zjazdu dokładnie nie znam, ale może to być w piątek, lub ostatecznie w poniedziałek za tydzień. Mam nadzieję, że dziś, ostatecznie jutro zagadka się rozwiąże i będę mogła zamówić busa. 

Miłego dnia ludziska. 

jestem rowniez i cichutko siorbie kawe zeby spiachow nie obudzic

u mnie zmiany rowniez sie chyba szykuja..moja zmiana sie rozchorowala..jakis niezyt zoladka i nie wiadomo czy sie wykuruje do przyjazdu...jest jeszcze troche czasu wiec mam nadzieje ze sie pouklada ale .....to juz jakby poza mna....zglosic i wyjasnic z szogunem to juz nie moje zadanie .....

poki co....czekam....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos mnie sie dzisiaj tak slodko w poduszce lezalo ze az mnie moj wekher wrkuwi...l w chwili gdzy sie odezwal wolajac WSTAWAJ!!!usiwadomilam sobie zekiedy-budzisz-sie-w-poniedzialek.jpg.50e7e111828f4fc37b9dbb8df28e07b8.jpg

pozytyw.....zas o jeden dzien do porzodu 

dwa przesatlo padac

trzy..przestalo wiac...

no to ide zajarac....kto ze mna?

dzien dobry teraz juz z druga kawa na .....druga noge 

w koncu chyba se obudze....chyba...

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, zróbcie mi trochę miejsca przy stole. Zawsze to raźniej razem wypić kawę. 

Jaka dziwna cisza-przestało wiać. Wczorajsze popołudnie było dla mnie koszmarne:horror za oknami i brak prądu w chałupie. Wprawdzie przy świecach można posiedzieć ale tylko z chłopem przy romantycznej kolacyjce. Właśnie w takich sytuacjach brak instalacji gazowej mnie zaskakuje. 

Słońca w serduchach:cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łokciami się porospycham i może znajdzie się dla mnie miejsce przy kawie? :haha: Wstałam, chociaż nie chciałam :tak2: Noc koszmarna...nie wyspałam się nic, a nic :( Siorbano odstawiam, ale sił i chęci nie przybywa >:( Jakby przeziębienie mnie łamało :( Ale nic to...przejdzie...na kogoś innego :szydera: Tymczasem ogłaszam nowy tydzień za rozpoczęty :szydera: Chociaż 1352911879_poniedziaekprzetrwa.jpg.0a2752dfa30ede6a346de8c1e223f63b.jpgto życzę wszystkim, by upłynął szybko i najprzyjemniej, jak to tylko możliwie :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Niemiłej , wietrzno-deszczowej, dołującej  pogody ciąg dalszy . W bety poszłam z obawy , że prąd w każdej chwili może być wyłączony a świece po omacku byłoby mi ciężko sięgać , bo na wysokościach sobie stoją i mogłabym podczas sięgania po ciemku ruinę zrobić ....a za widoku , za jasności szkoda było mi ( czyt. nie chciało mi się ) po stołkach i im na podób skakać :haha: Nie wiem , czy był prąd całą noc , bo usnęłam w miarę szybko . Dopiero  teraz rano , uprzytomniłam sobie , że jakieś zapasowe świeczki mam w szufladce przedpokojowej szafki . Sprawdziłam ...są ...już będę pewniejsza w razie " w " . Sprawozdanie nocno-pogodowe zdane ...można życzyć

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. W piątek robię rząd i spadam stąd. Miejsce nie jest złe, pod pewnymi względami dobre, ale dwa i pół miesiąca to jednak długo. Z kolei praca 2/2 jest lekko nieopłacalna :haha:. Kiedyś jeździłam za każdym razem w inne miejsce i mogłam regulować przerwy, ale teraz zakotwiczyłam i rodzina naiwnie szuka "zmienniczki na stałe". Niestety panie nie chcą wracać, bo do najbliższego "domu mody KIK" że zerżnę z Niepowtarzalnej, Barbary z resztą, jest około 8 kilometrów, a we wsi 30 numerów. Ja lubię to miejsce i wracam. Najbardziej odpowiadałoby mi 2/1, ale to raczej trudne do zrealizowania, chyba że się stawia za każdym razem kwestię powrotu na ostrzu noża, a tego ani nie umiem ani nie lubię, zwłaszcza że podopieczna jest informowana około dwa tygodnie wcześniej, że jadę domu i "nie wiadomo kto przyjedzie" i to ja muszę się mierzyć z jej płaczem. Niby lewituje w swoim świecie, ale przeżywa każdy urlop, zarówno mój jak i swoich dzieci. Miłego dnia :).

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie ze śpiewem.

Nie, nie na ustach, to ptaszęta świergolą za oknem. :haha:Co prawda w odbiorze ich muzyki przeszkadzają lekko samochody i czasem jakiś pociąg, ale przynajmniej nie mam dodatkowych atrakcji "zapachowych" na tej mojej wsi. :szydera:

Zazdroszczę @foczka63 że już w drodze do domku, oby drogi były puste a kierowca przystojny. :haha:

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xd Witam szanowne towarzystwo :cześć2:Faktycznie na dachach  domów i samochodów leży śnieg, a ptaki nadają bo nikt ich nie poinformował, że tylko +2 O.o

Mniej więcej wiem co dziś będę robić i gotować,  dlatego muszę rano pognać uzupełnić lodówkę :( Od pdp mam zamówienie na spodnie w kratę ze sklepy Caritas-u :haha:Dlaczego w kratkę, nie wiem ??? Ale kiedyś realizowałam jej zamówienie na czarną, ciepłą kurtkę (rozmir 52-54) i była, więc może takowe spodnie też są xd

Miłego dzionka bo wierzę, że poniedziałek (jak musi :szydera:) to też potrafi być miły. Buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, awe59 napisał:

Dzien dobry  :d

Śnieg.....białe dachy....samochody.... trawniki....ma juz nie wiać ale na cały tydzień opady prognozują. 

Ja dziś do fryzjera idę. Odrosty skasować  :d

Milego poniedziałku oraz całego tygodnia.  :cmok:

Wstrzymaj się z kasacją odrostów . Spadnie śnieg , czapkę przyodziejesz i .....na sosnę wydawanie pieniędzy ? ...Poczekaj aż się na dobre ociepli :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wstrzymaj się z kasacją odrostów . Spadnie śnieg , czapkę przyodziejesz i .....na sosnę wydawanie pieniędzy ? ...Poczekaj aż się na dobre ociepli :haha:

Też pomyślałam, że za wcześnie....:haha:trudno....przeżyję te parę złotych :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czółko Milusińscy :całus:

Też wstałam, bo musiałam, idę w końcu do mojej osobistej fryzjerki, a zarośnięte jestem jak dziki agrest, o odrostach nie wspomnę, ale przyszło mi do głowy, że @awe59 mogłaby mnie podrzucić autem, bo też się wybiera renowację łba zrobić, a za moją stylistykę ręczę, bo fachura jakich mało :d. Także Ewuś pospiesz się, bo o 8.15 mam tam być. :haha:. A poza tym wichur ciąg dalszy i zimno jak kuwisyn. W tej chwili 2 stopnie, a odczuwalna gdzieś tak z- 5. Ja chcę już takiego ciepełka jak było w Dortmundzie dwa tygodnie temu. Wiosenko, Wiosenko cóżeś Ty za pani, że za Tobą tęsknią wszyscy zak:pianino:ochani czy jakoś tak :haha:

Życzę Wam i sobie,  niech się te orkany, wichury i inne halne w końcu skończą bo szkoda będzie takiego ładnej, wystylizowanej fryzury, jak mi łeb urwie przy samej dupie. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Bremen i Bremenhaven, spokój, bezwietrznie ale w nocy musiał padać śnieg bo w jednym miejscu na trawniku widziałam. :haha:

Za ciepło moi mili, za ciepło. Ptaszki wiedzą co czynią nawołując się do prokreacji celem złożenia jajeczek. Nie do majteczek, nie do koszyczka ale uwiją gniazdka i wtedy już na pewno będzie wiosna. :oklaski:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, awe59 napisał:

Też pomyślałam, że za wcześnie....:haha:trudno....przeżyję te parę złotych :haha:

Tiaaa...parę złotych :szydera:...Od ok. dwóch (?) lat strzyżone włosy mam u siebie , czasem u syna w domu . Fryzjerka u której już długi czas z włosami robiłam porządek , odeszła z salonu i otworzyła sobie własną działalność " na dojazdy do klienta " . Dziewczyna ma takie wzięcie , że obrobić jej się trudno . Dobra jest w tym swoim fachu ....Miałam okazję  dwa razy być obrabiana ( obcinana , czesana ) razem z moją córką . I za każdym razem to samo ...Anucha płaci ponad 300 złotych a matka ....50 ! Bo matka nie musi se robić refleksów - sreksów , zdejmowania jakichś resztek dawnej farby i innych gadów , tylko idzie do Rossmanna a tam na półce zawsze na nią czeka L'oreal 92 i kupuje sobie farbę za ok. 30 zł ...zawsze na zapas , bo kiedyś może akurat jej zabraknąć ...koloru tego ...Noo..i sama sobie nakładam , kiedy mam czas , ochotę , potrzebę . Refleksów , pasemek już nie kombinuję ...dawno temu mi to przeszło ...a kolor , który sobie robię wiadomo , że po każdym umyciu pomalutku się zmywa i jak odrosty zaczynają się pokazywać to widzę je ja .Ktoś inny musiałby się mocno przyglądać , żeby je dostrzec , bo tych dawnych , mojego naturalnego koloru  czarnych włosów to już na sztuki można liczyć ...prawie . Siwizna gubi się w tym jaśniejącym blondzie :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaaa...parę złotych :szydera:...Od ok. dwóch (?) lat strzyżone włosy mam u siebie , czasem u syna w domu . Fryzjerka u której już długi czas z włosami robiłam porządek , odeszła z salonu i otworzyła sobie własną działalność " na dojazdy do klienta " . Dziewczyna ma takie wzięcie , że obrobić jej się trudno . Dobra jest w tym swoim fachu ....Miałam okazję  dwa razy być obrabiana ( obcinana , czesana ) razem z moją córką . I za każdym razem to samo ...Anucha płaci ponad 300 złotych a matka ....50 ! Bo matka nie musi se robić refleksów - sreksów , zdejmowania jakichś resztek dawnej farby i innych gadów , tylko idzie do Rossmanna a tam na półce zawsze na nią czeka L'oreal 92 i kupuje sobie farbę za ok. 30 zł ...zawsze na zapas , bo kiedyś może akurat jej zabraknąć ...koloru tego ...Noo..i sama sobie nakładam , kiedy mam czas , ochotę , potrzebę . Refleksów , pasemek już nie kombinuję ...dawno temu mi to przeszło ...a kolor , który sobie robię wiadomo , że po każdym umyciu pomalutku się zmywa i jak odrosty zaczynają się pokazywać to widzę je ja .Ktoś inny musiałby się mocno przyglądać , żeby je dostrzec , bo tych dawnych , mojego naturalnego koloru  czarnych włosów to już na sztuki można liczyć ...prawie . Siwizna gubi się w tym jaśniejącym blondzie :szydera:

Ja jestem za leniwa żeby samej nakładać farbę....trzeba dać zarobić innym  :d

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

Cześć dziewczyny, zróbcie mi trochę miejsca przy stole. Zawsze to raźniej razem wypić kawę. 

Jaka dziwna cisza-przestało wiać. Wczorajsze popołudnie było dla mnie koszmarne:horror za oknami i brak prądu w chałupie. Wprawdzie przy świecach można posiedzieć ale tylko z chłopem przy romantycznej kolacyjce. Właśnie w takich sytuacjach brak instalacji gazowej mnie zaskakuje. 

Słońca w serduchach:cmok:

wlasnie miejsce w pokoiku zrobilam i mam miejsce zasiac przy stoliczkunakryjsie wiec dawaj....tydzien od przemeblowania zaczelam...czy to dobrze??? mowi sie ze to znak ze zmiany nadchodza.....ciekawe......czekam teraz na regalik na moje bzdety zeby ten raum nabral wiecej...prywatnosci.....

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...