Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@beatrix+  nie wiem, nie wiem jak to wyglądało ale prawie na pewno były kamery na parkingu więc można wiele zobaczyć....

Wyimaginowanej rysy nie zobaczysz,  a gdybym jego otarla to JEGO CZARNY LAKIER powinien być na moich drzwiach. 

A kamery pokażą,.że nade mną się wytrząsał i że przytrzymywał mi drzwi od auta!

Czułem się zaatakowana,  z jego strony!

A skąd mogłam wiedzieć,  CZY to nie jakiś muzulmamin z nożem w kieszeni??

Deportować o jakieś bzdury!!

Ja im wszystko opowiem o tym seksie!

Znaczy nazmyślam! ;):p

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

No, głupie te Niemcy! 

Nerw mnie trzepie,  idę liczyć oczka na serwetce. 

Też bym złapała za jakie druty jak by mi się coś takiego trafiło :cmok: I na taką ewentualność jestem zawsze przygotowana, bo za pierwszym razem potrzeba była, a drutów i wełny nie! Trzeba było dopiero polatać... dobrze, że było gdzie xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

@NNNdanuta jakbyś podpytała gdzie można kupić tego typu książki to byłabym wdzięczna....

Podpytałam :d Normalnie, zwyczajnie z Allegro.  Wpisz tytuł  "Sein Letzzter Fall" Sandra Meyer to znajdziesz. Ja, okazuję się mam dwa kryminały.., jeden jest od poziomu A2 i zupełnie innego autora. Ten od poziomu A1-A2 mam z płytą . Są też romansidła, ale nie wiem czy od poziomu A1. Książka zapowiada się dobrze jak na pierwszy rzut oka xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

Ale tam tylko brud jest naokoło. 

Zadzwonił teraz policjant po polsku gadał,  że MNIE deportują bo UCIEKLAM Z MIEJSCA WYPADKU! Popier.....liło ich!

Powiedziałam,  że  odjechałam,  bo ON MNIE MOLESTOWAŁ SEKSUALNIE..zbliżał się do mnie,  sapal i chciał do auta wciągnąć! I ciągle gadał sex,  sex! Przytrxymywal drzwi,.I ja się przestraszyłam i odjechałam do domu. 

Ja nie rozumiem po niemiecku i bałam się, że mnie wciągnie do samochodu. 

A skąd ja mogę wiedzieć,.czy nie podsłuchał mojej rozmowy z koleżanką w sklepie i chciał specjalnie wyłudzić pieniądze za NIBY ŚWIEŻĄ RYSĘ???? Bo Polka to można jeździć jak na łysej kobyle???

Zadzwoniłam do koordynatorki o powiedziałam jej o wszystkim. 

Uspokoila mnie,  żeby się nie martwić. Seksualne molestowanie to bardzo dobra linia obrony. 

A jak przyjedzie jeszcze policja,.żebym zeznania złożyła,  to DZIADA OSKARŻĘ O MOLESTOWANIE SEKSUALNE,  O !

Niech se policja porządek zrobi z muzułmanami,  a nie będzie się czepiać Betinki! 

No i jak tu qurważ nie pić,??? No jak,???

P.s.

Najwyżej mnie wyślą do Holandii. 

Tylko po jakiemu tam gadać?xd

He he.Dobra linia obrony.Ty wiesz ,że nie przyszło by  mi do głowy.Pomysłowa kobita.Niech cię cmokną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@NNNdanuta  dziękuję, poszukam czegoś na poziomie B, A1 już dawno za mną. :haha:

Mi A1 się podoba bo łatwo idzie, a i tak jest sporo wyrażeń, których nie znałam. To "mowa" potoczna i to jest w tym najlepsze xd

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :) Dzisiaj mój wolny dzień ,więc szwendałam się z dala od komputera :szydera:.Pogoda była świetna,ciepło i słonecznie.Tylko w następny piątek to chyba nie do miasta a na bezdroża się udam.Bezpieczniej dla portfela:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, NNNdanuta napisał:

Mi A1 się podoba bo łatwo idzie, a i tak jest sporo wyrażeń, których nie znałam. To "mowa" potoczna i to jest w tym najlepsze xd

Poszperałam. Jest trochę tego w internecie. Książki ze słowniczkiem i płytą CD. Różne poziomy i tematyka. Zamówię ale tak żebym mogła w Polsce odebrać z paczkomatu więc muszę jeszcze poczekać.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Poszperałam. Jest trochę tego w internecie. Książki ze słowniczkiem i płytą CD. Różne poziomy i tematyka. Zamówię ale tak żebym mogła w Polsce odebrać z paczkomatu więc muszę jeszcze poczekać.

Gdzie szukasz ?Podeślij coś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykulałam się zameldować po wanderungu :cześć3: Nóżki moje skróciły się o dobre 12,5 cm :haha: I odkryłam, że mam mięśnie :szydera: Ile i w jakich miejscach przekonam się jutro :haha:Gdziem ja nie była, com ja nie widziała :szydera: A tak naprawdę, to uciekały mi namiętnie środki komunikacji miejskiej w Hanowerze i miast oczekiwać po pół godziny na kolejny, tak sobie wędrowałam piechotą :szydera:  Portfel za mocno nie ucierpiał i jest to jedyny plus i pociecha z dzisiejszego dnia wolnego :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Po pierwsze dlaczego wracałaś na bosaka. A po drugie po co ubierałaś takie szpilki. :haha:

Po pierwsze primo odobno lepiej podłoże się czuje na bosaka, a mnie zależało , by poczuć grunt pod nogami :haha: Po drugie primo chciałam damą być, ach damą być...zwłaszcza w takim dniu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w nawiązaniu do tego co dzisiaj spotkało @beatrix+ Jakieś dwie stelle temu brałam udział, czy raczej byłam świadkiem rewizji (z psami) w domu pdp. :o Było to kilka dni po moim przyjeździe, a stella świeżutka. Policji od groma.., przeszukiwali dom i podwórka. Mój pokój też :haha: Ja byłam przy pdp i zastanawiałam się czy mam cały porządek w szafie :szydera:  Niczego nie znaleźli, ale sytuacja jednak niecodzienna. Nie wiem o co chodziło i choć byłam tam jeszcze prawie trzy miesiące to nie zapytałam.)))

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@NNNdanuta  bałaś się być posądzona o współudział ? :haha:

A swoją drogą to nie wiem co bym zrobiła w podobnej sytuacji....

Też nie wiedziałam, stałam jak ta durna zupełnie nieświadoma swoich praw w takiej sytuacji, a później wysłuchałam przeprosin rodziny mojego pdp. Syn mojego pdp był policjantem, bardzo przystojnym policjantem i mieszkał na piętrze :o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...