Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Anowik napisał:

Poczekam aż się zagoi:grzmotnąć:

To jest inwalidztwo umysłowe,nie ma szans na zagojenie :haha:Jakieś trzy tygodnie temu złapałam gorącą podstawkę pod garnek i piszczałam,bo cała prawa dłoń była sparzona :( .Jestem typowym leniem,lubię szybko zrobić,żeby mieć więcej czasu na nicnierobienie.No i ten pośpiech się mści :( Zawsze tak było ale teraz coraz częściej.Zastanawiam się czy w jednym kawałku wrócę do domu:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Blondi napisał:

Tak mnie wkręcają w rózne wyjazdy i imprezy ,że nie mam czasu na nic, tylko się pindrzyć i latać ,,Rosenmontag zaliczony, bal przebierańców się odbył, muzyka dla starych ludzi,ale nischt zu tragisch ,nawet z taką muzyką sobie świetnie radzę:szydera: tańce i muzyka to tutaj nr 1,,a ja wczoraj wskoczylam w nową sukienkę ażurową a pod spodem żadnej halki ,,rajstopki i bylam cała pod spodem cielista,,:szok: brzuchol gdzies zniknąl albo schowałam go,sensacje zrobilam wsród facetów,,nogi mam nawet nawet ,,ale przeciez goła nie bylam,,:szydera: dałam brzydalom temat do dyskusji:oklaski:

Hahaha hahahahahHahahaha jesteś super:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Joy napisał:

To jest inwalidztwo umysłowe,nie ma szans na zagojenie :haha:Jakieś trzy tygodnie temu złapałam gorącą podstawkę pod garnek i piszczałam,bo cała prawa dłoń była sparzona :( .Jestem typowym leniem,lubię szybko zrobić,żeby mieć więcej czasu na nicnierobienie.No i ten pośpiech się mści :( Zawsze tak było ale teraz coraz częściej.Zastanawiam się czy w jednym kawałku wrócę do domu:szydera:

Aż strach pomyśleć jak kiedyś komuś :haha:tak za szybko albo nieznajomemu też tak za szybko ....uffff aż mi się gorąco zrobiło...uwazaj:szydera::haha:weź i popatrz hihi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

Aż strach pomyśleć jak kiedyś komuś :haha:tak za szybko albo nieznajomemu też tak za szybko ....uffff aż mi się gorąco zrobiło...uwazaj:szydera::haha:weź i popatrz hihi

Spoko:szydera: Szybko to ja odwalam tylko tę robotę ,której nie lubię.Ulubione zajęcia celebruję:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Joy napisał:

To jest inwalidztwo umysłowe,nie ma szans na zagojenie

Nie!!! nie ma szans,  mi jak ktoś jakis hamulców nie zamontuje ,ale przeciez sama na nie się nie zgodzę,,moje całe zycie jest w biegu,,bylam i jestem szybka we wszystkim,,nie znoszę powolnych ciamajd:smutek:  więc ? dalej kombinowac trzeba jak szybko naprawić wyrządzoną szkodę samemu sobie,,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie współtowarzysze poranni :cześć3: Ze stanowiska siorbankowego przesyłam meldunek o swoim istnieniu :haha:Dzisiaj nie będę żadnych osobistych wynurzeń opisywać, bo jeszcze śpię :haha: Za to od jutra przestawiam budzik o pół godziny później celem zwiększenia mojego poziomu zadowolenia :tak2: Teraz pozwolę sobie napisać tylko...image.png.990131a0f89db56f9c392df1639033a5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Z własnej , nieprzymuszonej woli już jestem na nogach . Zapach kawy roznosi się po całej chałupie . Cieplutko , milutko i ....jak to na urlopie ...pomalutku , bez pospiechu , fajowo :dZnów sobie przekładam wszystko w szafkach , najważniejsze to papierzyska za które wzięłam się już wczoraj / mozolnie mi to idzie / i tak sobie odkładam , trochę z nimi moja niszczarka do papierów / czyt. sprytne palce / porządek robi i .....kuźwa jeszcze na dzisiaj tej papraniny mi zostało . Skąd to się wszystko zbiera to nie mam pojęcia ?  Przecież tak niedawno robiłam w papierach porządki ....tak mi się przynajmniej wydaje , że niedawno to było :haha:....Co się przejmować będę ...pomału uporządkuję . W końcu urlop teraz mam ...wypocząć muszę :d

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim pracusiom i leniuszkom urlopowym:)

U mnie wieje niemożebnie.Chyba przez to spać nie mogłam w nocy:(

Ostatni czwarteczek:)Kulka do przedszkola a Kati pod kołderkę dospać zaległości.

Potem chatkę ogarnąć i walizę wyciągnąć.I zaś dzień zleci szybciorem:)

Miłęgo i spokojnego:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka ludziki!

Tak na otwarcie oczu umieszczę wam pewne zdjęcie. Mnie na okrągło stoi przed oczami.

Mój siostrzeniec jest już w domu. Ma respirator i inne takie przydaśki.

Wypisali go ze szpitala z biegunką, chorą wątrobą i dwiema odleżynami.

Wczoraj wziąl ostatni antybiotyk a siostra mi wczoraj info wysłała, że ona też ma biegunkę.

O losie.......

W szpitalu był miesiąc i do czego doprowadzili to sami zobaczcie.

20190307_070403.thumb.jpg.cf9b1e71acb72c1693ed76fdda0b21f5.jpg

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MeryKy jak moja Ciocia była w szpitalu i zaczęła się jej robić odleżyna na pięcie to od razu reagowali i nie dopuścili do takiego stanu. Mało tego, wyleczyli to co dopiero się zaczynało ledwie zauważalnie. Chyba coś nie tak z tym szpitalem....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Z własnej , nieprzymuszonej woli już jestem na nogach . Zapach kawy roznosi się po całej chałupie . Cieplutko , milutko i ....jak to na urlopie ...pomalutku , bez pospiechu , fajowo :dZnów sobie przekładam wszystko w szafkach , najważniejsze to papierzyska za które wzięłam się już wczoraj / mozolnie mi to idzie / i tak sobie odkładam , trochę z nimi moja niszczarka do papierów / czyt. sprytne palce / porządek robi i .....kuźwa jeszcze na dzisiaj tej papraniny mi zostało . Skąd to się wszystko zbiera to nie mam pojęcia ?  Przecież tak niedawno robiłam w papierach porządki ....tak mi się przynajmniej wydaje , że niedawno to było :haha:....Co się przejmować będę ...pomału uporządkuję . W końcu urlop teraz mam ...wypocząć muszę :d

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

w domu to samo zrobilam..nawe tnie zdawalam sobie sprawy ile to miejsca zajmuje 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...