Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka Polonia ! :oklaski:

Jakos mi sie dzisiaj wczesnie wstalo . Mowi sie:

,,Kto rano wstaje ,temu Pan Bog daje"

Ciekawe co mnie dzisiaj da,bo calkiem grzeczna bylam-cala noc ;)

Po sniadaniu jedziemy z dzideczkiem do sklepu z ubraniami. Jakis AWG,czy AGW-juz zapomnialam. W tym sklepie jak zyje -jeszcze nie bylam,ale bede :-)

Poza tym wszystko pieknie ,ladnie,pogoda tez niczego sobie,aby do wiosny :-)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, awe59 napisał:

Dzien dobry :d

Zaczynamy kolejny tydzien świstaka.....i zawijamy sreberka.....:szydera: jestem juz emerytką. Wreszcie jasnieoswiecony Zus przysłał decyzję....ponad dwa miesiace mu to zajęło....:szydera: i teraz sie zastanawiam co ja tu robię....???  :szydera:

Milego dnia wszystkim zyczę  :cmok:

 

No teraz na chlebek już masz .Teraz na szyneczkę zapracujesz.

O losie też już bym chciała mieć emeryturę i z tyłu głowy wiedzieć ,że jakieś zabezpieczenie jest.Ale jeszcze muszę popitalać i szukać agencji z dobrymi składkami.Chyba do ZUS się wybiorę zorientować co w trawie piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie koleżanki i kolegów, milutko i cieplutko, Dzień dobry.:cześć:

Za oknem pięknie słoneczko świeci,:327_sunny: pogoda będzie wspaniała, tak jak mój nastrój, czego i wam życzę, każdemu z osobna i wszystkim razem:cmok:

czeka na mnie kosz prania do wyprasowania, będę jak się odrobię, nie wiem, dlaczego dziadek zawsze robi pranie w niedzielę:grzmotnąć:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami:)U mnie słoneczko i 7 na plusie :)Zapowiada się ciepełko:)Kulka z wczorajszej imprezy wróciła zasmarkana po uszy...Nie chce kropli ,nie chc nic ,siedzi i prycha.Cała familia zasmarkana ,nie wiem po h ją na te impreze wołąli,chyba ,chca miją wykonczyć ,łobuzy!Wrrr Jeszcze te katarzysko na mnie przelizie:(

Ale kapieli nie odpuściła,czyścioszka:)

Dziśczeka mnie kuchenny hardcor:(Buuuuu.Idę do obiadów.

 

 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

No teraz na chlebek już masz .Teraz na szyneczkę zapracujesz.

O losie też już bym chciała mieć emeryturę i z tyłu głowy wiedzieć ,że jakieś zabezpieczenie jest.Ale jeszcze muszę popitalać i szukać agencji z dobrymi składkami.Chyba do ZUS się wybiorę zorientować co w trawie piszczy.

Mnie zostało 10 lat do 60, a co do agencji to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja się dogadałam ze swoją i mam tylko odrobinę gorzej niż w Twojej, ale rodzina i Podopieczna mi odpowiada to zostaję gdzie jestem. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...