Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@foczka63 a na drugi dzień będę miała powybijane szyby w oknach,:$

już to przerabiałam, jak mieszkałam w Bytomiu, sąsiad notorycznie wybijał mi szyby w samochodzie i policja wiedziała że to on ale nic nie zrobili:(

wolę przezimować w de, przynajmniej mam spokój, czyste powietrze i ojraski, same przyjemności:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

przynajmniej masz wesoło :szydera:

czasami robię sobie z niego jaja,dzisiaj spytałem czy zna jakiś hobbystów ,np. numizmatyków  albo filatelistyków?=nie,a jak mówię nazywa się twoje hobby?moje? mówi -nie mam, na to odpowiadam -a buteleczki plastikowe po inhalacji dziadka?/ma ich kilkaset/:dzrozumiał i powiedział ,że w niemczech jest jedynyxd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@foczka63 a na drugi dzień będę miała powybijane szyby w oknach,:$

już to przerabiałam, jak mieszkałam w Bytomiu, sąsiad notorycznie wybijał mi szyby w samochodzie i policja wiedziała że to on ale nic nie zrobili:(

wolę przezimować w de, przynajmniej mam spokój, czyste powietrze i ojraski, same przyjemności:tak2:

można zawiadomić anonimowo-nic nie robić to jeszcze gorzej:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

czasami robię sobie z niego jaja,dzisiaj spytałem czy zna jakiś hobbystów ,np. numizmatyków  albo filatelistyków?=nie,a jak mówię nazywa się twoje hobby?moje? mówi -nie mam, na to odpowiadam -a buteleczki plastikowe po inhalacji dziadka?/ma ich kilkaset/:dzrozumiał i powiedział ,że w niemczech jest jedynyxd

z takich plastikowych buteleczek można coś zbudować... np coś niezatapialnego :d natchnij go

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Takie rzeczy zgłasza się do straży miejskiej-przyjada ,kontrolę przeprowadzą ,mandat wlepią.

Mój brat miał taką kontrolę. 

Sąsiedzi naskarżyli,  brat się wściekł. Bo okazało się,  że na kieleckim węglobloku sprzedali mu ruski wungiel ze zbrylowaną smolą. No i nie bylo mandatu,  bo skąd ma się człek znać? 

Ja też mam papier na pochodzenie węgla,  a kopci jak smoła.Jedyne wyjscie to metoda górnego spalania.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

@maras1 biedni są ci nasi pdp, czasami bym moją hrabinę miała ochotę udusić, a czasem jest mi jej po prostu żal, jeszcze nie wiem. jak sama będę wyglądać w ich wieku:|

mam takie same odczucia ,zal mi dziadka ,bo wiem ,że nie zdaje sobie sprawy z niczego,ale czasem mam wrażenie ,że robi mi na złość ,co oczywiście jest nieprawda ,ale zbieg okoliczności sprawia ,że takie mam wrażenie:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, beatrix+ napisał:

Mój brat miał taką kontrolę. 

Sąsiedzi naskarżyli,  brat się wściekł. Bo okazało się,  że na kieleckim węglobloku sprzedali mu ruski wungiel ze zbrylowaną smolą. No i nie bylo mandatu,  bo skąd ma się człek znać? 

Ja też mam papier na pochodzenie węgla,  a kopci jak smoła.Jedyne wyjscie to metoda górnego spalania.

ale nie palisz szmatami,plastikiem kolorowymi gazetami,tak?palisz węglem ,na który masz papier.To co innego.A  jak Janeczka weie ,ze sąsiedzi palą rzeczami ze śmeitnika to nie powinna cicho siedzieć.Takie moje zdanie. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kobieta zrozumie faceta,.

Moje myśli, marzenia, wspomnienia, jeszcze dwa tygodnie temu w rzeczywistości, a teraz w sferze marzeń.,

gdy wychodzi z wanny, godzinę mogę ręcznikiem wycierać jej ciało,

jak położy się w łóżku, włączam ogrzewanie na ful i wyrzucam kołdrę na podłogę,

Pragnę, podziwiać jej ciało, - ten ósmy cud świata.(nie jestem pewien, ale chyba Horacy tak określił swoją Kobietę)

Teraz jestem sam, moje myśli, pragnienia, marzenia, są tylko przy jednej, jedynej Kobiecie.

Troche dziś wkur...ny jestem. 

Musiałem się wyżalić.

przepraszam.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 moja kochana wszyscy o tym wiedzą i każdy siedzi cicho, straż miejska chodzi kontroluje i wlepia mandaty,ale to nic nie daje, bo jak ten człowiek nie pracuje to z czego zapłaci mandat? Pracuje na czarno, żeby tylko na wódkę i papierosy było, reszta się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...