Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Andreaa napisał:

>Wiem <Malinko. Tez to czytalam. 

Czyli nic z tego :-) Corka pdp-nej  w fajnej kurtce wczoraj przyszla. Kolor moj i taka leciutenka jak piorko. W tym sklepie kupila. Ale mnie nie jest to dane :-(

No na spacer nie poszłam tak mnie ciekawość zżera,kombinuje na wszystkie sposoby i lipa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

chłopak kupił papierosy, a żebrał na chleb, bo był  głodnyO.o

Dlatego teraz,jak mnie ktoś zaczepi, bo chce na chleb pieniądze, to ja owszem kupię mu chleb, ale pieniędzy nie dostanie do ręki, jeśli jest uczciwy to się zgodzi, a jeśli odmówi, bo tak się zdarzyło, to mówię, żegnaj:$

Chleba się nikomu nie odmawia, sama byłam w trudnej sytuacji i wiem jak to jest, kiedy bieda zagląda w oczy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sprzedali mu to musiał być pełnoletni . Nic w Tobie wyrozumiałości dla potrzebującego się sztachnąć :szydera:

Wiadomo że papieros ważniejszy od chleba jak się chce palić,no zero wyrozumiałości,dam ale jeszcze będę wymagała na co straci

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Grzegorz B napisał:

dzień dobry :cześć2: dwa dni miałem bojowe. wtorek - wiadomo - Elka i jej poopa. przed wyjazdem o 7.00 rano zostawiała mi kartę do konta i PIN O.o na wypadek gdyby musiała jechać do szpitala O.o co za zaufanie :d

oczywiście jest zdrowa jak byk - czy może raczej jak krowa ;)

a wczoraj było bardzo standardowo i tak by było, gdyby nie dzidzia. rano upaprał kupą swoje śpiochy, wyprałem je (a propos dupomyjcy) i spał w koszulce. no i wyszarpał sobie cewnik... oczywiście z drenu zaczęło obficie krwawić, Elka dostała histerii. 22.30 dzwonimy po ambulans. z piżamy muszę wyskoczyć, wiozę Elkę do Ulm, do Kliniki Uniwersyteckiej. oczywiście Elka, która 10 lat pracowała w Ulm i zna to miasto generalnie bardzo dobrze, kompletnie zapomniała ze stresu gdzie to jest :$ co za kobita.

no ale dzięki mapom google trafiłem. nawet nie czekaliśmy długo, niecałą godzinę. najpierw do boksu wjechało usg, za nim urolog który je pchał. wszystko ok. Heinz niczego nie uszkodził. zacewnikował go, uśmiechniętego od ucha do ucha i zrelaksowanego jak zawsze kiedy jedzie na dopaminie 1,5... na karetkę która ma odwieżć Heinza musimy czekać 1,5 godziny. Elka sie upiera, że czekamy. pytam ją: po jaką sosnę?!!! przecież go tu nie posują, skoro naprawili. jest 1.30. jakoś z wielkimi oporami godzi się pojechać. ale to nie koniec. oczywiście zgubiła bilet do szlabanu parkingowego.... jeżu malusieńki, co ja z tą kobitą mam. biegała potem, załatwiała żeby sie to ustrojstwo otworzyło. 

nie wiem kiedy wrócił Heinz. poszedłem spać. 

dzisiaj na rzęsach łażę tak odwykłem od nocnego dyżurowania, czuwaj :)

moge ci kawy zrobic???

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest sklep dla wszystkich. 


Nie wszyscy mogą robić zakupy w sklepie dla pracowników. Tylko zakupy osoby uprawnione kręgów zawodowych i spółdzielczych zrzeszeń, związków zawodowych, długoletnich abonentów gazet i czasopism, grupa pracowników, freelancerów lub właścicieli i kadry kierowniczej firm uzyskać przywilej wolał zamówić wybrane marki w najlepszej cenie z wysokimi Ersparnis- i zniżkami korzyści. Z tego powodu przy pierwszym wejściu do sklepu internetowego wymagany jest kod PIN. Po wysłaniu zamówienia możliwe jest osobiste zalogowanie się za pomocą adresu e-mail. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Malina 1 napisał:

A ja na prezerwatywy bym dał:szydera:a teraz są smakowe może chciał sobie kompotu ugotować

A bo to wiadomo , czy na kompot by zużył ?...A jakby chciał zużyć ...po bożemu ..do stosunku płciowego ( czaisz ..jak się ładnie wyrażam ) , ale zawartość zamiast w celu prokreacji ...po ludzku ..w  teges wpuścić , pozostawiłby w /w woreczku ...prezerwatywą zwanym i szast ...jeeeb ...do kosza na śmieci ?

Tyla dobra zmarnować ...o nie ..na prezerwatywy nie dam i już :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Andreaa napisał:

Absolutnie nie mam zamiaru cie ignorowac.  Bo dlaczego? 

Ty masz prawo do swojego zdania,a ja do swojego.

W moim poscie nie wywyzszam sie ,bo jak dobrze zrozumialas,tez wykonuje te prace tak jak kazdy i mam takie same obowiazki jak Ty,czy inna opiekunka-opiekun.

Zwrocilam jedynie uwage na samo nazwe,,dupomyjec" co mi sie osobiscie nie podoba.

Jak ktos tak chce byc spostrzegany,dla mnie ok. Wola twoja panie. Jak to mowi  w zartach,to tez ok.

Ale ja tego slowa nie lubie,chyba mi wolno? I nie ma to nic wspolnego ze wstydem,bo  jak czytalas,to mnie  nie omija,bo juz lezacych rodzicow mialam i trzeba bylo wszystko robic. 

 

Moze ja odpowiem albo dopowiem.

"Dupomyjec" pochodzi z Hiltona i nie my go wymyslilysmy. Ktos uzyl tego slowa, zeby nas zranic, nas czyli opiekunki,  dlatego twierdze, ze to mowa nienawisci.

Zdarzylo sie tak, ze po dlugim niebycie(mialam turnus na Stelli bez neta) wpadlam na forum a tam tylko takie slowka "chamstwo", "banda", tytul watka juz mowil sam za siebie"Chamstwo i ufo".

Nie przeczytalam wszystkiego, bo na nadrobienie zaleglosci trzeba czasu ale zareagowalam na ta mowe nienawisci, przeciez ten ktos mnie tez nazywal "chamstwem".

Na forum publicznym nie mozna tak hejtowac. Podobno.

Moje posty(pisalam na forum, bo donosiciestwem sie brzydze) znikaly z predkoscia swiatla, czyli moderator czytal.

Wobec takiego obrotu sprawy nie  pozostalo mi nic innego,  tylko wyjsc. 

Trafilam na to forum i zostalam. Potem przyszli inni, albo sie ujawnili, to znaczy mieli konta na tym forum, tylko nie pisali.

Nadal jestesmy tacy sami, mozemy nawet z nostalgia mowic o sobie: dupomyjce, chamstwo i banda;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Walentynki chłop leży w wyrku..

Można by rzec,  marzenie..tylko nie zdechly , zasmarczony i zagrypiały. 

W Walentynki tego się kobiecie nie robi  , nie uchodzi..

Przepraszam,  że nie czytam Was,  ale jeszcze leżakuję grypowo i umysłu trzeźwego nie mam .

3majcie się zdrowo!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Baśka powtarzająca się bo ja nie mam serca, mój były zawsze mówił, że jestem bez serca:szydera:

Miałaś lód ...zamiast serca

byłaś zimna jak głaz ...

Nic jednak nie szkodziło ...

na upał jego serca ...byłaś w sam raz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Miałaś lód ...zamiast serca

byłaś zimna jak głaz ...

Nic jednak nie szkodziło ...

na upał jego serca ...byłaś w sam raz :szydera:

Dzięki za miłe słowa, ale nie mnie to oceniać, jest taki co oceni nas wszystkich:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

We Walentynki chłop leży w wyrku..

Można by rzec,  marzenie..tylko nie zdechly , zasmarczony i zagrypiały. 

W Walentynki tego się kobiecie nie robi  , nie uchodzi..

Przepraszam,  że nie czytam Was,  ale jeszcze leżakuję grypowo i umysłu trzeźwego nie mam .

3majcie się zdrowo!

Ty też ...i o Szkodnika dbaj :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

We Walentynki chłop leży w wyrku..

Można by rzec,  marzenie..tylko nie zdechly , zasmarczony i zagrypiały. 

W Walentynki tego się kobiecie nie robi  , nie uchodzi..

Przepraszam,  że nie czytam Was,  ale jeszcze leżakuję grypowo i umysłu trzeźwego nie mam .

3majcie się zdrowo!

szybkiego powrotu do zdrówka:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A bo to wiadomo , czy na kompot by zużył ?...A jakby chciał zużyć ...po bożemu ..do stosunku płciowego ( czaisz ..jak się ładnie wyrażam ) , ale zawartość zamiast w celu prokreacji ...po ludzku ..w  teges wpuścić , pozostawiłby w /w woreczku ...prezerwatywą zwanym i szast ...jeeeb ...do kosza na śmieci ?

Tyla dobra zmarnować ...o nie ..na prezerwatywy nie dam i już :szydera:

Czekaj wszystko pięknie opisałaś cały stosunek pciowy ale gdzie gra wstępna?:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...