Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Wstała i ja po nocy rwanej...:haha: Wolę inne nocne rwanie, no ale cóż...:szydera: Szlugasek za mną, hoboczek w dłoni, siorbanko trwa...cała ja...:oklaski: Mówię wszystkim 1090190609_dziedobryre.jpg.9588b1f646a6cfdfee0700259c146289.jpg, po raz ostatni z tej stelli...:hura: I miłego dzioneczka życzę kochani...:cmok:

Wysokich lotów i cudnego urlopu Mirabelko .:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mało zawalca nie dostałam. Wiem że pociągi w Niemczech są drogie ale żeby aż tak ?

Bilety do Bremerhaven w tą i z powrotem prawie 18 EUR czyli prawie 80 PLN. :o W sumie w obie strony troszkę ponad pół godzinki jazdy. Wiem gdzie jest centrum handlowe, mam wydrukowaną mapkę i numer autobusu którym dojadę jak będę chciała bo to tylko pół godzinki od dworca a zamierzam też coś zobaczyć poza sklepami. :haha:Muszę poszperać co warto zobaczyć. No i jak się @LACHodważy na spotkanie to chętnie zatrudnię jako tragarza. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Standard- na urlopie spałam po 3-4 godziny. W pracy i 8 mi mało O.o

 

Śniadanie zaliczone, pranie włączone i się kręci.

Dziś pochmurno i chłodno dla odmiany.

 

 

snia.jpg

A chlebuś gdzie????

Zaspałam dziś ,ha ha ha ,wstaję a Kulka już prawie gotowa:)Drugi raz mi się zdarzyło tu,ale dziś się obudziłam po 5ej i potem jak zasnęłam to jak kamień,nic nie słyszałam:)Wracają upały-już jest 25 i słonko wali jak szalone.Treba siębrać za jakie ogarnianie chyba co by dnia na zbijaniu bąków nie zmarnować:)Nara:)I dzień dobry tak poza tym:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Dzien dobry,

Od jutra zaczynam porządkować bałagan, który tu stworzyłam.....znaczy się w kofer będę upychać rzeczy osobiste i zakupy....W piątek zmienniczka przyjeżdża a więc ordnung mus sein...:d

@Mirelka1965 szczęśliwej podróży.....:oklaski:

Miłego dnia dla wszystkich.

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coś na ostudzenie temperamentu---hihi odwiedziłem wnuczke,co zauważyłem , jak się do niej śpiewa,lubi to a ma dopiero niecałe 3 m-ce...to na predce takie przesłanie dla niej i rodziców.Spokojnego dnia.

Edytowane przez adamos60
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

@geronimo to już dojechał czy jeszcze w drodze ? Mam nadzieję że się zamelduje jak już szczęśliwie dojedzie i cały będzie w skowronkach.:szydera:

@Mirelka1965 mogę też życzyć miłego lotu i bardzo zajętej obsługi by jej czasem bagażu nie zważyli. :haha:

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adamos60 napisał:

to coś na ostudzenie temperamentu---hihi odwiedziłem wnuczke,co zauważyłem lub jak się do niej śpiewa a ma dopiero niecałe 3 m-ce...to na predce takie przesłanie dla niej i rodziców.Spokojnego dnia.

Może to nie cool...ale ja uwielbiam parę piosenek Kelly Family...ze względu na przesłania jakie niosą....:d Ta jest piękna i mądra....jak Twoja Wnusia....:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Było to tak...życzenia urodzinowe Chici złożyłam...śniadanko w restaurancie zjadłyśmy...zakupy zrobione...pranie wisi...obiad zaraz się zrobi...Po obiadku nuda, bo lapek spakowany...a to znak,  że mogę już spadać...:oklaski:

miłego wypoczynku!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No!Kamień z serca ,drzewo na podwórku:)Tyle nacięli wszędzie a dostać drewno opałowe w moim rejonie, to był wielki problem.Pół województwa obdzwoniliśmy,a to za drogo a to za daleko dowozić,no masakra jakaś....Ale w końcu się udało i spokój:)Uff.I tanio:)Jedno zadanie z listy skreślone:)

Śniadanko pojadłam,pranko powstawiałam,odkurzacz na mnie łypie,bandyta jeden,he he  Moment Herr Staubsauger,moment:)Erste Zigarette:)

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

13516512_10157065675495385_2596860297859511992_n.jpg.c07ee56a2c18e6770f479b97b59d8c57.jpgA ja truskaweczką częstuję,kto chętny??

@erika, @MeryKy i @lucyna.beata...przywołuję was do porządku...:haha: I jak teraz marcheweczki chrupać, jak truskaweczki wciągać, jak torebeczkę do ramienia przytulić? :szydera: No jak? :szydera: Bezecnice jedne...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...