Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beatadzien dobry!

Miakam plonna nadzieje,ze bede pierwsza,

Co prawda wstalam 3.40.

Ale musialam powoli otrzasnac sie ze snu.

Jestem chora.

Mam zapalenie oskrzeli ,,fest,, jak stwierdzila lekarz.

Czuje sie,jakby mnie kto pogryzl i wyplul.Za 5 dni lece do pracki, a tu kicha.

Mysle,ze szybki prysznic i natychmiastowe latanie po zimnie mnie dobilo.

Dostalam antybiotyk, jakies wziewki i syropy,

Dobrze ,ze na wlasna reke nie probowalam sie leczyc Gripexem, bo okazuje sie,ze nie wolno mi brac ,,pseudo efedryny,,czy jakos tak,

Jest zaj@#$% cie.

chcialam wysprzatac chalupe na glanz,a tu musze krazyc miedzy moja dzielnica a siostry, a sily mam czegos marne,

Pracujacym zycze spokojnego dnia,

To juz czwartek

zdrowie.gif.7d33b9a5e11e24b1a3ea5fbc5116a1fe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki :)

Tak jak @Mirelka1965 obudził mnie jakiś głupi sen i mnie z łóżka wygonił.

U mojego siostrzeńca lepiej. Jeszcze pod respiratorem ale gorączka sobie poszła.

Para ze mnie zeszła....

Teraz czas się ogarnąć i zasiąść przy kubku czarnego eliksiru życia.

4e3ce07d8275038cccba1e1df051633b.jpg

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

@sayonara 52wyleżeć choróbsko zamiast latać pomiędzy dzielnicami,bo na płuca zlezie i doopa:(

@Mirelka1965 patrzta jom ,młódka jedna ,PESEL bedzie wypominać,ta młodzież...jakie się to bezczelne robi to strach!:)

@MeryKygoraczka zeszła,znaczy idzie ku lepszemu,wygrzebie się chłopak:)

@salazarco Ty komu dzieckozrobiła???4.30???Aaaaaaaaaaaaaaaa

Miłęgo czwarteczku wsiem:)Szczególnie @Moderator,na którego odp w mojej sprawie czekam szczęśliwe już tydzień,ale widac nie godnam zainteresowania sił wyższych.....

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

w tym uroczystym dniu :szydera:...Doktor ma dzisiaj urodziny i co to się będzie działo ...te wizyty , wizytacje , telefony z gratulacjami . Tak się podniecał tym swoim świętem , córcia go dzielnie wspierała , że krótko przed 1 w nocy zawezwałam ją na doktorowe piętro i ....pozwoliłam im na wspólne , nocne przezywanie święta ...toż to qwa rodzina ...należy im się chyba ...Uspokoiło się po 2-ej , dała mu jeszcze tabsa wyciszającego . Ja byłam na dole u siebie , ale   " niani " nie wyłączałam , bo nie wiedziałam , czy ona sobie nie pójdzie na górę . No życzeń urodzinowych to ona mu nie składała ...absolutnie nie ...podczas uspokajania . Com się ulachała to nikt mi nie odbierze :szydera: Ucichło , jakoś usnęłam i ...o godzinie punkt 4-ej koło mojego ucha na cały regulator " je...jee..jeee ...koko dżambo ...jee...jeee....jeeee ! " ( napisałam fonetycznie ) nic ino wstawać i tańczyć . Tak mnie ta piosenka rozruszała !!! ....Wpadłam na górę ...a tu za moimi plecami tez Elka , bo nie zwróciłam w nerwach uwagi , że spała w salonie na kanapie ...I znów akcje : tatuś chce , musi wstawać , bo zaraz goście będą itd.itd .itp ....Nie czekałam . Kabelki od słuchawek w dziurkę należną do radia wcisnęłam i zeszłam na dół . Nie musiałam komedii oglądać , wystarczyło , że ją słyszałam ....Piękny dzień dzisiaj u nas nastał ...alleluja ...:szydera:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na dzień dzisiejszy Milusińscy. 

Nadal ciemno, a w dodatku łeb chce dzisiaj urwać, ciekawe co to wietrzysko przywieje. U mnie od wczoraj trwa wizytacja, synuś Pdp zawitał... i przyszedł Józio (Hubert) i przyniósł pączki (kwiaty i bombonierkę, o pysznym winku nie wspomnę), całuję rączki, całuję rączki (tego nie było, ale niedźwiadka strzelił) :haha:

Dobrego dzionka Ludeczkowie Roztomili, u mnie będzie dobry, a fantastyczny jak gość zamknie drzwi za sobą, tak kole 13.:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Że też nie ma takich budzików,które zanim zadzwonią to zaparzą kawę i postawią przy łóżku:przekleństwa: 

Tak mi się nie chce maszerować do kuchni :( Prawie tak samo jak chce mi się kawy :) Muszę się zastanowić co zrobić :haha:

A tymczasem życzę miłego i spokojnego czwartku:)

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się I po raz enty przekonałam się o głupocie niemieckich córeczek.Co ta Elka sama ojca nakręciła,a potem szaleństwa po nocach.Im się wydaje ,że ich mamusia czy tatuś są inni ,niepowtarzalni .Polegać na nas nie chcą ,no bo wiedzą lepiej co ich rodzic zrobi.A wszędzie jest podobnie ,tylko miejsca inne.Tylko skąd mają to wiedzieć.Przecież Polka nie może wiedzieć lepiej ,jak obchodzić się z ich  rodzicem.I to tak wygląda.Długie tygodnie może potrwać ,zanim dojdzie się do ładu z takim dementykiem.Tylko zacząć się powinno od głupich dzieci.I kółko się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, foczka63 napisał:

Dzień dobry:)

@sayonara 52wyleżeć choróbsko zamiast latać pomiędzy dzielnicami,bo na płuca zlezie i doopa:(

@Mirelka1965 patrzta jom ,młódka jedna ,PESEL bedzie wypominać,ta młodzież...jakie się to bezczelne robi to strach!:)

@MeryKygoraczka zeszła,znaczy idzie ku lepszemu,wygrzebie się chłopak:)

@salazarco Ty komu dzieckozrobiła???4.30???Aaaaaaaaaaaaaaaa

Miłęgo czwarteczku wsiem:)Szczególnie @Moderator,na którego odp w mojej sprawie czekam szczęśliwe już tydzień,ale widac nie godnam zainteresowania sił wyższych.....

Zauważyłaś, że powód wpisu jakby wywiało z forum. Ja tez kiedyś napisałam kiedyś w sprawie pewnej oferty od upadłej firmy i nie otrzymałam odpowiedzi ale wpis usunięto. 

@foczka63 u chłopaka idzie ku lepszemu i przy okazji tak nieśmiało chciałabym zwrócić się o 1% dla niego do szanownych foremkowiczów.:cmok:

Dane do PITa

W formularzu PIT wpisz numer: 
KRS 0000037904 
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj: 
4184 Włodarczyk Jakub

Tu jest link do strony Fundacji:

https://dzieciom.pl/podopieczni/4184

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd a jak ! Przecież ona dobrze wie , że on przeżywa a później są cyrki .Przytakuje , mówi , że mam rację i qwa apiać od nowa . Zaraz mnie chyba trafi ...takiego mam wk...nerwa .

Wracając do dzisiejszego święta ...Głowę myję co drugi dzień . Dziś jest ten czas , ale ni sosny ! Wzięłam prysznic ...głowy nie umyłam . Niech se włosy lekko przyklapnięte będą . Nie będę pokazywała jak to jestem świeżutka . Żadnego maźnięcia oka i tych podobnych . Bluzkę założyłam ładną , ale skromną ...przecież do cholery w pracy jestem . Wyglądam jakby mnie z krzyża zdjęli ...i tak ma być ...skończyło się babci sranie ! :szydera:

Teraz doktor odsypia ciężką noc , bo przeca ma być dzisiaj ganz fit ...tak mu dziecię w nocy pitoliło :szydera:...Zaraz hulnę na górę , uszykuję śniadanie i aby do 13-tej , bo dziś mam wolne zamiast w sobotę . Goście zaczną schodzić się po południu , ale przed spodziewane są wizyty z ratusza i takie tam . Bo do 90 brakuje mu jeszcze 3 lata , ale jako ważna , miastowa persona on ma ratuszowych w każde urodziny ...A niech przychodzą ...a niech on pokazuje jak to już ładnie z rollatorkiem popitala a ja za nim na tyłach dla bezpieczeństwa z wózkiem ...Czaisz jak to fajnie będzie wyglądało ...Opiekunka bida z nędzą jakby z krzyża zdjęta a pan doktor , jak po kilku krokach jelita mu zaczną pracować ...popierdujący ? ...Tym bardziej , że wczoraj na obiad kapusta jako dodatek była ... Oj ...będzie się działo ...strzelało jak z działa :szydera:

Wiem , jestem francowata , podła menda ...ale nerwy moje już na włosku wiszą , bo kuźwa kilka w miarę fajnych nocek i znów powtórki z rozrywki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Witam milutko i cieplutko wszystkich nie mogących spać. :d

Dzisiaj miałam akcję od rana. Moja pdp z mężem wstali już o 6:00, bo ją głowisia boli i ma wysoki bluddruck. Ja wstałam o normalnym czasie, zdążyło już pogotowie przyjechać. Lekarz ją zbadał i nic, do szpitala nie zabrali, a to tragedia. Zeszłam na dół w pełnym rynsztunku, a tu nawet śniadania nie przygotowali, czekali na mnie, takie to leniwe te niemce. :grzmotnąć:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Że też nie ma takich budzików,które zanim zadzwonią to zaparzą kawę i postawią przy łóżku:przekleństwa: 

Tak mi się nie chce maszerować do kuchni :( Prawie tak samo jak chce mi się kawy :) Muszę się zastanowić co zrobić :haha:

A tymczasem życzę miłego i spokojnego czwartku:)

Proponuję czajnik w pokoju zainstalować wraz z kawowymi utensyliami :szydera: Tak mam i polecam...nie męczy się człowiek porannym joggingiem do kuchni :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Proponuję czajnik w pokoju zainstalować wraz z kawowymi utensyliami :szydera: Tak mam i polecam...nie męczy się człowiek porannym joggingiem do kuchni :szydera: 

Dobrze trochę :dpobiegać po schodach, dla zdrowotności i fitnesss poranny zaliczony

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LACH napisał:

@fioletowa.mysz !!! Bury już wywiał spod twojej dziury, bo marce się rozpoczęły. :szydera: wyłaź śmiało!!!:hura:

 

Cześć Lachu zwariowany brachu:szydera:

Wylezę po urlopie czyli jeszcze tydzień " jestem a jakoby mnie nie było".

Oraz dzień dobry wszystkim. Wesołe i roześmiane.:serce:

 

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Cześć Lachu zwariowany brachu:szydera:

Wylezę po urlopie czyli jeszcze tydzień " jestem a jakoby mnie nie było".

Oraz dzień dobry wszystkim. Wesołe i roześmiane.:serce:

 

Teraz, to insza inszość. A nie tak ni bè, ni mè, ni(jak powiada  @Baśka powtarzająca się  ) pocałuj mnie w dupè(koniecznie z akcentem na è).

:hura::szydera::hura:

uściski załączam

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

@Baśka powtarzająca się I po raz enty przekonałam się o głupocie niemieckich córeczek.Co ta Elka sama ojca nakręciła,a potem szaleństwa po nocach.Im się wydaje ,że ich mamusia czy tatuś są inni ,niepowtarzalni .Polegać na nas nie chcą ,no bo wiedzą lepiej co ich rodzic zrobi.A wszędzie jest podobnie ,tylko miejsca inne.Tylko skąd mają to wiedzieć.Przecież Polka nie może wiedzieć lepiej ,jak obchodzić się z ich  rodzicem.I to tak wygląda.Długie tygodnie może potrwać ,zanim dojdzie się do ładu z takim dementykiem.Tylko zacząć się powinno od głupich dzieci.I kółko się zamyka.

Czy my może jesteśmy spokrewnione?????? O bobrze, ile razy ja to samo myślałam :haha:. Dziś moja pdp ma "dobry dzień" i jest świadoma swojego stanu, więc płacze bez przerwy. Jakoś ją uspokoiłam i zapakowałam do łóżka. Gdyby była któraś z córek to psychoterapia trwałaby w najlepsze. 

Dzień dobry wszystkim, miłego dnia. @Teresadd dziękuję za codzienne zdjęcia, wiesz że czekam na nie (starzeje się człowiek :szydera:), ale mam pytanie, jak to skopiować do watschappa? Pozdrawiam serdecznie.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Proponuję czajnik w pokoju zainstalować wraz z kawowymi utensyliami :szydera: Tak mam i polecam...nie męczy się człowiek porannym joggingiem do kuchni :szydera: 

O ! Na coś się forum przydało :szydera: Dzięki za pomysła :cmok::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...