Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, beatrix+ napisał:

Świętokrzyskie knieje w śniegach,  a psie szczęście wygląda tak..

 

e8aee933d452.jpg

 

d39090adfe70.jpg

 

Cza będzie chałupę odgruzowywać , wszak Szkodnik rządził sam...

Z tej zazdrości zaraz przestanę Cię lubić :( Słodkie sierściuchy i takie szczęśliwe mordki mają :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawaj Zenek, śnieg na dworze

Zenek wstań bo będzie gorzej, wstań Zenek, wstań!

I...nie wstaje:przekleństwa:

Macie może jaki adres do innego Zenka? No trudno, zrobię siama siama siama:smutek:

Wyciągnęłam kręgosłup z łóżka i na manewry, przeczolgam go.

Ze śniegiem czy bez udanego dnia wszystkim.

Aaaa jeszcze zasłyszany komentarz w rmf nt nowej partii- po słowach Biedronia: "...WIOSNA nikogo nie wyklucza..." i...hahaha komentarz: "jak to nikogo nie wyklucza?a bałwany?"

Subtelne i dwuznaczne:szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.:cześć2:

W nocy była dostawa świeżego śniegu, teraz jest go po kolana.

Wszystko zasypało na biało. Miasto wyglada bajkowo.

Andzia w przedszkolu, a opiekunka odpoczywa po trudach podróży.

Miłego pierwszego dnia tygodnia nam Wszystkim życzę.:)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar Kulka już raz interweniowała,2 tyg temu,z córką pani H.gadała,ale nic to nie dało.RR sobie tylko podniosła.2 tyg temu to było jak sąsiadka przyszła w krótkim rękawku i sandałkach,opisywałam.

Ja zgłaszać nigdzie nie będę,pogadam z Kulkowa córką. 

 

I dziendoberke,bom zapomniała się kulturalnie przywitać:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Świętokrzyskie knieje w śniegach,  a psie szczęście wygląda tak..

 

e8aee933d452.jpg

 

d39090adfe70.jpg

 

Cza będzie chałupę odgruzowywać , wszak Szkodnik rządził sam...

Chałupa poczeka . Nacieszaj się Szkodnikiem i psinkami ....słodkie są :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, foczka63 napisał:

@salazar Kulka już raz interweniowała,2 tyg temu,z córką pani H.gadała,ale nic to nie dało.RR sobie tylko podniosła.2 tyg temu to było jak sąsiadka przyszła w krótkim rękawku i sandałkach,opisywałam.

Ja zgłaszać nigdzie nie będę,pogadam z Kulkowa córką. 

 

I dziendoberke,bom zapomniała się kulturalnie przywitać:)

Dzień dobry Kasiu :).

Tak też myślałam, że sama zgłaszać nie będziesz, tym bardziej, że jesteś otoczona ludźmi, którzy powinni interweniować. Trudno, będzie co ma być, z pewnymi rzeczami trzeba się po prostu pogodzić :).

Co do przyprowadzania czy też bardziej odprowadzania sąsiadki, to nic mądrego nie mam do powiedzenia. Może tylko tyle, że jeśli pani ewentualnie przewróci się w trakcie Twojego eskortowania jej do domu, to raczej nikt nie będzie robił Ci z tego powodu wyrzutów. Starzy ludzie przewracają się we własnych domach, szpitalach, domach opieki i generalnie wszyscy podchodzą do tego racjonalnie. Nikogo nie da się złapać w locie, ani uchronić przed nieuchronnym, niestety.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar tylko że @foczka63 raz w tygodniu panią H .przyprowadzi  i odprowadzi.W pozostałe dni pani jest bez opieki ,sama w w dużym domu.Byłam za foczkę ,to widziałam jak błąkała się po miasteczku.I często ktoś ją odprowadzał do domu.Problem trwa od dawna na to wychodzi.Szkoda ,bo w końcu tragicznie może się to skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...