Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry Kochani:d Gdzie ten snieg pada? U mnie sloneczko swiecilo, ale babci sie przestraszylo:haha:i schowalo. Jak babcia sie zdrzemnie, to wyjdzie;)

Żeby tylko pada!Sypie jak szalony,u mnie już z pół metra nawaliło jak nie lepiej!!!!Ale dzień ładny,jasno,w miarę ciepło:)Wygrzebałąm się spod kołdry a na tarasie po moim odśnieżaniu ślady nie ma!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Te, Agrypa/i na, tego sobie absolutnie nie życzymy,ale życzymy Ci śniegu po pachy i niech nikt Ci nie robi łachy. :haha:

  • Oczipiałaś ? ...Śniegu to ja mam już nadto . Nawet zdjątko machnęłam ....ale kuźwa wstawić nie mogę , bo coś tam , czegoś za dużo ...Wagowo przekracza ...czy coś :szydera:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Basiaim napisał:

Chciałam jechać najpóźniej w połowie stycznia, ale jakaś wybredna się zrobiłam ;) i przebierałam w propozycjach.

Trochę mi to koliduje z dalszymi planami, bo w połowie czerwca muszę być w Pl, więc praktycznie krótko po powrocie do domu (1 kwietnia) będę chciała znów wyjechać.

To moje słowa miały być...identyko prawie, bo mnie nie pili na początek czerwca  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:
  • Oczipiałaś ? ...Śniegu to ja mam już nadto . Nawet zdjątko machnęłam ....ale kuźwa wstawić nie mogę , bo coś tam , czegoś za dużo ...Wagowo przekracza ...czy coś :szydera:

Najpierw musisz zmniejszyć. Jest taka aplikacja zmniejsz zdjęcie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:
  • Oczipiałaś ? ...Śniegu to ja mam już nadto . Nawet zdjątko machnęłam ....ale kuźwa wstawić nie mogę , bo coś tam , czegoś za dużo ...Wagowo przekracza ...czy coś :szydera:

Mnie tam zawsze wszystko wagowo przekracza, a nie jojczę :szydera:... A jeśli chodzi o oczipienie, to jestem na najlepszej drodze. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Najpierw musisz zmniejszyć. Jest taka aplikacja zmniejsz zdjęcie.

Pewnie, pewnie...są apki...tylko komu by się chciało :haha: Miałam w starym telefonku możliwość zmniejszania w galerii, a teraz będę z @Baśka powtarzająca się na jednym wózku jechać :haha:I żadnych zdjątek nie zapodam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Najpierw musisz zmniejszyć. Jest taka aplikacja zmniejsz zdjęcie.

No nie wiem , dlaczego . Zrobiłam telefonem i nawet zalogowałam się z niego a tam , kiedy na spinacz biurowy kliknęłam ....jakimiś wykrzyknikami mnie obdarzono . Spróbuję lapkiem machnąć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chałupa ogarnięta na tip-top,  pranie +prasowanie też,  3 gary żarcia ugotowane,  zmienniczka może leżeć do środy..xd

 

Pańcia już przebiera nóżkami,  jutro rano walizkę kolankiem domknę i w drogę Betusiu!!

P.s. 

U nas zaś śnieg!

Cuda jakie,  cycocyjako?

Zara wiesna,  a tu wali!

 

Buziole dla wsiech!

Gdybym jutro z emocji się nie pożegnała,  to czynię to teraz!

Majcie się riebiata!

 

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...od 3 tyg mam głowę swoją 24 na 24 w pogotowiu,mam bardzo agresywnego byłego alkoholika i despotę jako podopiecznego,o tabl pytam po 1 nocy,była zmienniczka jeszcze i nic...ja męczyć jeszcze 4 tyg się tu nie chcę,bo nie warto...zakanczam 1 lutego moją gehennę i wracam do domu   

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ania39 napisał:

...od 3 tyg mam głowę swoją 24 na 24 w pogotowiu,mam bardzo agresywnego byłego alkoholika i despotę jako podopiecznego,o tabl pytam po 1 nocy,była zmienniczka jeszcze i nic...ja męczyć jeszcze 4 tyg się tu nie chcę,bo nie warto...zakanczam 1 lutego moją gehennę i wracam do domu   

To długo wytrzymałaś :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Basiaim napisał:

@Mirelka1965, @Baśka powtarzająca się, jeśli na komputerze działacie, to w zwykłym Paint-cie można łatwo zmniejszyć zdjęcie.

Słonko....ja stara, ale jara i ogarniam jeszcze co nieco :haha: Tak sobie poskarżyłam się na "dobrodziejstwo" nowszego telefonka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

@Mirelka1965, @Baśka powtarzająca się, jeśli na komputerze działacie, to w zwykłym Paint-cie można łatwo zmniejszyć zdjęcie.

Basiu ....przed chwilą machnęłam zdjęcie lapkiem . Wiem , jak w lapku zmniejszać ....ale kuźwa tego zdjęcia znaleźć nie mogę . Szukam po wszystkich możliwych miejscach na laptopie ...i amba fatima ...było i nima :szydera:...Więcej gmerać nie próbuję , bo jak znam życie zaraz coś sobie pokasuję ...uszkodzę . Musicie uwierzyć mi na słowo , że mam śnieg ...dużo śniegu :szydera:

P. S ...cyt " w zwykłym Paint-cie " ....czy Ty Basiu aby mi nie ubliżasz ? Ten " Paint " to jakiś skrót od palanta ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, beatrix+ napisał:

Chałupa ogarnięta na tip-top,  pranie +prasowanie też,  3 gary żarcia ugotowane,  zmienniczka może leżeć do środy..xd

 

Pańcia już przebiera nóżkami,  jutro rano walizkę kolankiem domknę i w drogę Betusiu!!

P.s. 

U nas zaś śnieg!

Cuda jakie,  cycocyjako?

Zara wiesna,  a tu wali!

 

Buziole dla wsiech!

Gdybym jutro z emocji się nie pożegnała,  to czynię to teraz!

Majcie się riebiata!

 

1291039650_podr.jpg.af37e32f7b209536d400608809cd12e2.jpg i bycz się na całego w domowych pieleszach :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Basiu ....przed chwilą machnęłam zdjęcie lapkiem . Wiem , jak w lapku zmniejszać ....ale kuźwa tego zdjęcia znaleźć nie mogę . Szukam po wszystkich możliwych miejscach na laptopie ...i amba fatima ...było i nima :szydera:...Więcej gmerać nie próbuję , bo jak znam życie zaraz coś sobie pokasuję ...uszkodzę . Musicie uwierzyć mi na słowo , że mam śnieg ...dużo śniegu :szydera:

P. S ...cyt " w zwykłym Paint-cie " ....czy Ty Basiu aby mi nie ubliżasz ? Ten " Paint " to jakiś skrót od palanta ?:szydera:

To chyba od pacana....:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...