Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Afryka te plastry Kinesiitaping Physii Tape. Kiedyś kupowałam w aptece po 12e,ale ostatnio też kupiłam w Lidlu 4sz.za 10e, też sprawdzone, niczym się nie różnią. W innych sklepach też bywają, to jest w rolce po 5m.

Nawet mój mąż jak przywiozłam to do domu, to się śmiał, że jak to może pomóc, ale jakoś pomaga i jemu też, oklejony jest często, i jakoś teraz się nie śmieje. Zdjęcia nie wstawię, bo to dla mnie dużo zachodu, ale jak czasem sport oglądasz w tv, to często sportowcy też tego używają. 

Edytowane przez Magdzie
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Barbara48 napisał:

Nic nie pomyliłaś Barbarko, nic sie nie zmieniło, dlatego mnie ta wizyta zdziwiła, ale co tam, kawe mozemy razem wypić.

Zresztą takie znajomosci się przydają :szydera:.

Potem napiszę o przebiegu wizyty. 

No to jeszcze raz mi tylko wytłumacz ...jak krowie na rowie , bo niekumata jakaś jestem ....Co ma koordynatorka do Ciebie skoro zatrudnia Cię zięć we własnej firmie ? ...No tego nie kumam . Zawsze uważałam , że jeśli ktoś z rodziny zatrudnia w swojej firmie to jakby sam z siebie już jest koordynatorem - szefem ....Bez urazy ...tak tylko z ciekawości pytam :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło sielpiańsko! 4 dni jeszcze , a ja już mam fiber lub owsiki,  jak kto woli. 

Chciałam potwierdzić rezerwację w busie,  a te ciule nie odbierają,  zasięg tu mam doopny,  muszę im wytłumaczyć,  że są problemy z dodzwonieniem się do mnie,  i że  będę czekać aż do skutku. 

A niech to gęś kopnie!

Miłego tygodnia!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, LACH napisał:

28.01.2019r.  Poniedziałek. Polska. Taka sytuacja, takie ceny.
9.45 temp -5°C, 995hPa i rośnie, pięknie i słonecznie. Śniegu 12cm.
Sójek przyleciały setki, bo jabłka wiszą na drzewach(900 ton nieopłacalnego zbioru). Mają papu.
W laboratoriach analitycznych ludzi, że ciemno. Cukrzyca szaleje(i dorośli i dzieci!).
ON- 5.19 PLN, schab- 8 PLN, mąka żytnia razowa-3 PLN, żurawina extra bez cukru-32-PLN, dynia, słonecznik 21,- , jabłka lux 2,-.
€ najdrożej można sprzedać za 4.28.
CBA haltuje, bo wybory idą. Policji, krokodyli, kontroli skarbowej i granicznej, na ulicach w bród( koniec miesiąca, trzeba blankiety puste zdać).
Ferie dla niektórych.
Biorę się za obiad dla ośmiorga. I tyle.
Pozdrawiam gorąco.
 

I to jest raport. Krótko, na temat, po żołniersku

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Grzegorz B napisał:

mógłbym zajumać dzidzi dopaminę :d Standardowo ustawiam pompę na 4,7 morgen dosis, ale jak raptownie spada ciśnienie to Heinza trzepie jak po mefedronie, więc zmniejszam, a latem znowu przy wyżach zwiększam, bo flaczeje jak przebity balon

ale po pierwsze primo - dawka dzienna kosztuje 90 eurosów, tak więc to straszne złodziejstwo byłoby;

po drugie primo - dopamina jest w kasetach do pompy, nijak się nie podłączę

po trzecie primo - reszta to ogłupiaczo - zagłuszacze na noc.. zostaje mi kawa

szkooooooda...czyli kawusia...dasz rade...silny chlopak jestes..

moja dzisia jakby sie skurczyla od ostatniego razu....mysle ze to zmiany zwazane z choroba zanikiem miesni itd no i ...wiesz...takie powolne obumieranie calego ciala ..kawalek po kawalku...

takich lekow nie mam i dobrze...zreszta wiesz..ona jest tak ustablizowana ze spastyka bywa rzadkim gosciem teraz juz....jedyne co...zachlystywanie sie, wiec pilnuje ulozenie glowy i takie tam...bzdety

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygonlam moja zmiane na spacer..sliczna pogoda wiec niech dziewczyna polazi..oiad zrobila jak zwykle warzywny ja mam w pakiecie babke do 16ej a potem sie obaczy

musze moj rower ogarnac bo juz mnie ciagnie ..dzisiaj az sie prosi ale chyba jeszcze nie dojechalam w caloci na miejsce

milego dalszego dnia

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, lucyna.beata napisał:

szkooooooda...czyli kawusia...dasz rade...silny chlopak jestes..

moja dzisia jakby sie skurczyla od ostatniego razu....mysle ze to zmiany zwazane z choroba zanikiem miesni itd no i ...wiesz...takie powolne obumieranie calego ciala ..kawalek po kawalku...

takich lekow nie mam i dobrze...zreszta wiesz..ona jest tak ustablizowana ze spastyka bywa rzadkim gosciem teraz juz....jedyne co...zachlystywanie sie, wiec pilnuje ulozenie glowy i takie tam...bzdety

biedne te nasze dzidziusie, strasznie biedne. Heinz jeszcze ma biegunkę od wczoraj, ja mam za to co robić. i tak myślę o tym paradoksie sraczki, że czym częściej, to tym rzadziej :p Czuwaj

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Telewizor nie działa :haha:Pdp niespokojna, woła ... O.o Ja z pilotem nie jestem na "ty" bo uważam, że czyja chałupa tego pilot :szydera:, ale zerknęłam xd Mówię, że wygląda na brak sygnału, ale mogę upewnić się u wszystkowiedzącej sąsiadki (taką tu mam xd). I sąsiadka rozwiała wątpliwości bo i jej telewizor nie działa ... Ponoć tak bywa gdy spadnie na antenę (?) za dużo śniegu... Teraz tylko modlić się żeby było na plusie bo pdp gotowa mi się w marudę  zamienić  :d Je, gimnastykuje się i ogląda telewizję.., to ostatnie jednak najdłużej więc nie może tego tu zabraknąć :tak2:

@NNNdanuta pilnuj,aby pdp nie probowala do anteny sie wdrapac, coby snieg strzasnac;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Grzegorz B napisał:

biedne te nasze dzidziusie, strasznie biedne. Heinz jeszcze ma biegunkę od wczoraj, ja mam za to co robić. i tak myślę o tym paradoksie sraczki, że czym częściej, to tym rzadziej :p Czuwaj

Urzekła mnie Twoja historia,gówniana sprawa:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrylam na YT spektakle teatruTV.:oklaski:

Poniewaz nie opuszczam prawie domu,coby nie straszyc narodu,wiec bede miec zajecie.

Dzis kontrola u mojego cudownego chirurga,

Plastry ciagna, powieki swedza,spac na plecach nie umiem.

Za to jutro, wielki dzien:ide na konsultacje do Kliniki stomatologicznej,

Juz sie trzese jak barani ogon

Jedno jest pewne: nie dam dotknac zebow-dam popatrzec z daleka,

Niech robia tomografie, ale popukac w zeby nie dam.

Coz, histeryk jestem,

Wstyd ,ale trudno.

 

Druga sprawa, mam ogromna prosbe: chce ugotowac taki prawdziwy rosol ,dla siostry, ktora jest .b.chora,

Wrzuccie pare dobro rad do kulinariow,pliiss.:777_revolving_hearts:

Mieso, wolowina i kurzecina bedzie dostarczona wieczorkiem,

Dziekuje i zycze wspanialego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Odkrylam na YT spektakle teatruTV.:oklaski:

Poniewaz nie opuszczam prawie domu,coby nie straszyc narodu,wiec bede miec zajecie.

Dzis kontrola u mojego cudownego chirurga,

Plastry ciagna, powieki swedza,spac na plecach nie umiem.

Za to jutro, wielki dzien:ide na konsultacje do Kliniki stomatologicznej,

Juz sie trzese jak barani ogon

Jedno jest pewne: nie dam dotknac zebow-dam popatrzec z daleka,

Niech robia tomografie, ale popukac w zeby nie dam.

Coz, histeryk jestem,

Wstyd ,ale trudno.

 

Druga sprawa, mam ogromna prosbe: chce ugotowac taki prawdziwy rosol ,dla siostry, ktora jest .b.chora,

Wrzuccie pare dobro rad do kulinariow,pliiss.:777_revolving_hearts:

Mieso, wolowina i kurzecina bedzie dostarczona wieczorkiem,

Dziekuje i zycze wspanialego dnia.

ooo - co wpisać w wyszukiwarkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:

@Grzegorz B jak to mowia: stolec w porzadku, gazy odchodza,,,:haha:

ooo tak, odchodzą :d grunt że u dzidzi sytuacja opanowana. teraz tylko czekam, czy to po prostu, za dużo owocków zmiksowanych, czy infekcja pęcherza, co tylko 3 tygodnie była i się zmyła, w co do końca nie wierzę, zaczyna się gdzieś indziej

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No to jeszcze raz mi tylko wytłumacz ...jak krowie na rowie , bo niekumata jakaś jestem ....Co ma koordynatorka do Ciebie skoro zatrudnia Cię zięć we własnej firmie ? ...No tego nie kumam . Zawsze uważałam , że jeśli ktoś z rodziny zatrudnia w swojej firmie to jakby sam z siebie już jest koordynatorem - szefem ....Bez urazy ...tak tylko z ciekawości pytam :tak2:

Już ci Basiu tłumaczę.

Koordynatorka przyjechała do mojej szefin bo miały sprawy do wyjaśnienia. 

(Szef jest tylko na papierze a wszystkim zajmuje sie jego żona.)

A mnie chciała poznać bo mało Polek tu zna a mieszka 10 km ode mnie. 

Jak się okazało Gosia pochodzi z Częstochowy, ale ma już obywatelstwo niemieckie.

Tak więc zyskałam nową koleżankę, zresztą bardzo sympatyczną. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry MROWECZKI:d

Dlaczego pada? Potrzebuje salate i rzodkiewke...

A ja plastry przeciwszmercowe na krzyż, to może byś tak przy okazji mnie zakupiła... Bo u mnie wiesz, leje i pizga, a do apteki to tak z buta 15 minut j jeszcze trza wrócić. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...