Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Darekr napisał:

Wytłumaczcie mi. 30 lat temu jak robiłem po technikum badania na politechnikę miałem 176 cm wzrostu, w zeszłym roku jak robiłem badania okresowe to pielęgniarka stwierdziła, że mam 175 cm wzrostu, z 10 minut kłóciłem się z nią o ten centymetr ..A może miała rację - może mi ubyło??????

Ciągnie doopa do doła...

To normalne w " Twoim " wieku...:p

Po 40.roku życia KAŻDEMU wszystko zaczyna się zwijać i marszczyć...nawet Marasowi.

Kręgosłup szczególnie. A gdy zmierzysz się rano,  a potem wieczorem będziesz mieć różnicę prawie 2cm.

Ja osobiście zmalalam 4 cm.poprzez zwyrodnienia i przepukliny,  w zasadzie to chyba w ciągu 3 lat..

Odchodzi się już od stosowania metody balonikowania,  to są przestarzałe metody i bywały przypadki śmiertelne. 

Teraz robi  się  sleeve,  Gastric Bypass  i plikację  żołądka. 

Chory musi mieć 35 BMI i choroby towarzyszące,  lub 40.Wówczas refundują. Terminy zależnie od ośrodka i specjalistów bariatrycznych zatrudnionych. 

Jak również refundują zabiegi na piersiach,  i fałdach skóry po ciążach np, cesarskich cięciach. 

Gdy robią się stany zapalne,  lub  wręcz  otwarte rany zagrażające zdrowiu i życiu. 

Jestem po slevve,  schudłam 40 kg,  wszystko zaczyna wisieć...

Niestety po plastyce bywają większe komplikacje,  niż po samym odcięcia żołądka..

Bez zmarszczek i rozstępów to może być wnuczek Maraska....I NIE rozśmieszaj nas,  Adonisku. :trele:

 

A ja NIE  mogę  spać,  bo MNIE  qoor...rwa kulszowa zaczęła napdalać...szlag! 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:d Witam. Wreszcie dobrnęłam do końca zaległości xd Na zewnątrz wiosny ani widu, ani słychu :(, a sama kawa to nie wiem czy jest dobra na wszystko O.o, ale sprawdzam :kawa2::kawa2: kubek już przestał grzać to może kofeina zacznie działać :d Czwartek się przytoczył nam, więc weekend tuż,  tuż :d Koleżanka za tydzień znika, poznałam "se" niedawno nową, ale jest dostępna tylko dwa razy w tygodniu, gdy oddaje pdp do przedszkola :( Czyli zubożeje moje życie kulturalno-rozrywkowe :( Trzeba sobie coś wykombinować na przetrwanie...

Miłego dnia i  :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maras1 napisał:

bb

ty mnie tez ,wiec nie masz mi czym grozić ,sorki jesteś dziwna.może niedowartościowana?

Różne rzeczy na swój temat słyszałam ,ale że dziwna to jeszcze nie:)Niedowartościowana?W sensie?Kto zna mnie osobiście  a sa tu takie osoby ,wie ,że to ostatnia rzecz ,jaką można o mnie powiedzieć.

Czytając Twoje posty mogłabym powiedzieć dokłądnie to samo Marasku,Ale na podstawie tylko tego, co ktoś wypisuje trudno ocenić, co jest pozą a co prawdą.Miłęgo dnia:)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Rebiata :cześć2:

Witam serdecznie tych marszczących się jak dawniejszy kreton oraz tych z "nonajronu" :haha:. Dzień świstaka rozpoczęty dwie godziny temu, noż obudziłam się wyspana :haha:, ani chybi "wróg u bram" czyli starość na zakręcie :szydera:

Słodkiego miłego, miłego "życia", bez chłodu, głodu i bicia... piany :haha::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Bo ponoć starzy ludzie wcześnie wstają :szydera:... wyspani oczywiście 

Aleeee,tam:)To fałszywa,obiegowa opinia:):)Moja mama na ten przykłąd chrapie do 8-9ej nawet:)

My natomiast, w pracy będąc wstajemy wcześnie z poczucia obowiązku:)Takie jesteśmy Idealie:):):)Hi hi hi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Aleeee,tam:)To fałszywa,obiegowa opinia:):)Moja mama na ten przykłąd chrapie do 8-9ej nawet:)

My natomiast, w pracy będąc wstajemy wcześnie z poczucia obowiązku:)Takie jesteśmy Idealie:):):)Hi hi hi

Jeżu malusieńki, tylko nie Idealie, bo zejdę z tego łez padołu... ze śmiechu :szydera:, choć wcale nie jest mi do śmiechu, po tej "Ideali" którą tu w sobotę zmieniłam. :papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Kawa  pachnie ..siorbająca kawę wyspana...wybudzona przez dźwięczną melodyjkę budzika ....  i tak ma być ....Urodzinowe życzenia Elce złożone i tylko one , bo o tym święcie dowiedziałam się wczoraj po południu , więc nadal trzymam się tego , że " jak wy dla mnie ...to prącie bardzo ....ja dla was ...ja tu tylko pracuję i zarabiam " . Wiem chamówa jestem , ale niech se będę :szydera:...Niby przepraszającym głosem coś wymruczałam " jejku ...a ja nawet prezentu da ciebie nie mam ..." Elka powiedziała , że najlepszym dla niej prezentem jest widoczny na mojej facjacie banan , bo wie , że wszystko ok....i gitarra ...tego się trzymam :haha:

Milego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki! :)

@Afryka przedwczoraj biłam pianę a wczoraj to konsumowaliśmy. Zarąbiste mi wyszło z tą niemiecką żelatyną.

Jeszcze troszkę w lodówce zostało na dzisiaj i  już mi ślinka leci. Nieraz warto trochę potrzepać żeby nie było nudno.

 

U mnie upłynęło 2/3 turnusu na tym adresie. 4 miesiące już minęło. Jeszcze tylko dwa i pobije mój rekord. Kiedyś 5

m-cy w Oberursel siedziałam.

21fd654b99ebc939cda8aa1bab911aac.jpg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

Wstałam i ja acz niechętnie....wczoraj jak niemowlę usnelam w ubraniu pod kocykiem. Obudziłam się o 1.50, światła porozpalane, telewizor tyż....słyszę, ze ktoś na dole łazi....A to babcia też spacer do łazienki uskutecznia  :d no i czar prysł.....żadnego włamywacza z dużym łomem....:szydera:

Miłego dnia kochani  :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MeryKy napisał:

 

 

U mnie upłynęło 2/3 turnusu na tym adresie. 4 miesiące już minęło. Jeszcze tylko dwa i pobije mój rekord. Kiedyś 5

m-cy w Oberursel siedziałam.

21fd654b99ebc939cda8aa1bab911aac.jpg

Mówisz, że da się tyle wyrobić :d Mój rekord to 4 m-ce, ale przez ostatnie parę lat nie chciałam tego wyrównać, a co dopiero pobić xd Wczoraj jak koleżance powiedziałam na ile jeździłam to mi powiedziała, że to nie da się normalnym do domu wrócić :haha:Sama zjeżdża po miesiącu, ale i stellę ma taką gównianą ... Jak wrócisz po tym rekordzie to na ile do Polski ??? :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Wyspana dziś jestem. Kawka, papierosek i można dzień zaczynać, tzn siedzenie dupskiem. :dDziadek za placki wczorajsze zamówi jedzenie, i na jutro też, więc żyć nie umierać. Dobrze, że mam z sobą dużo krzyżówek, to mam zajęcie, bo inaczej z nudów paść można, a ja nie bardzo żeby po piwnicach latać i sprzątać, zresztą ona i tak lśni już :haha:

Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...