Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MeryKy napisał:

U mnie też spada i co ciekawe mnie się to w ogóle nie nudzi. Jakoś nie bierze mnie na sprzątanie zakamarków u podopiecznych. Nawet powiedziałabym, że mi ciągle tego czasu brakuje :haha:

Ooooo..sprzątanie na pewno nie powoduje u mnie podwyższenia kryterium samooceny:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Nie ... xd Tyle, że IQ może masz wyższe to i poczucie straty większe :szydera: Wczoraj rozmawiałam z psiapsiółką i powiedziałam: - kuźwa, czuje się jak pustelnik :d, ale chodziło mi o to samo tylko w inne słowa to ubrałam xd Na wszelki wypadek na wegetarianizm (żywienie korzonkami) jeszcze nie przechodzę :szydera:

Czujesz się jak pustelnik ...:szydera:. ..spogladnij przez okno

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MeryKy napisał:

U mnie też spada i co ciekawe mnie się to w ogóle nie nudzi. Jakoś nie bierze mnie na sprzątanie zakamarków u podopiecznych. Nawet powiedziałabym, że mi ciągle tego czasu brakuje :haha:

Szmatą i odkurzaczem umiem się posługiwać, ale to mnie nie kręci :haha:, ale z ręką na sercu przyznam się, że na początku swojej kariery odreagowywałam na terenach przydomowych. Tu to mam taras i róże, których serdecznie nie cierpię ... :szydera: no i tego nie ukrywam ... :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MeryKy napisał:

21 stycznia to najbardziej depresyjny dzień w roku.

Dzień Babci?Eeeeeee tam,depresyjny:)Może dlatego ,że jakby środek zimy ,albo co?

 

12 minut temu, NNNdanuta napisał:

żywienie korzonkami)

 Korzonki jak korzonki,słyszałam,że kora wymiata:):):):)hi hihi

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BabaJagusia napisał:

Słoneczno-mroźne dzień dobry.

To już jutro-na drugą stronę Odry! Uprzejmie donoszę,że od piątkowego wieczoru moje to...no wiecie co,ma tendencję wzrostową:haha:

Słońca w serduchach:cmok:

:szydera: Dlatego doszłam do wniosku, że obniżenie się poziomu IQ to dostosowanie się do trudnych warunków panujących w otoczeniu ...  Jakbyśmy mieli z pełnym rozumem robić to co nam przyszło robić, to byśmy albo za bardzo cierpieli, albo nie mogli po prostu tego zrobić :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po wizycie duszpasterskiej . Oprawa była odpowiednia , bo dr zażyczył sobie więcej niż zwykle zapalonych świec ....czym wk..zdenerwował Elkę i go zjebawszy ostro , że nigdy nie zapalał a teraz święty prawie chce być . Wytłumaczyłam jej , że może tatko chce , żeby romantyczniej było ...spodobało jej się to i przyklasnęła ....O dziwo ...wlaśnie zmienił program w tv ...z katolickiej na ZDF-a ...A już tak mało brakowało , że byłabym :święty:...i doopa ...jeszcze nie będę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie cudaki zimno za oknem,byłam na mszy w kościele w Kalwarii Zebrzydowskiej,oczywiście na laptopie,trzeba się czasem pomodlić,no zresztą jak kto woli,według woli.Niedziela ,nuda,a na dworze zimno,na stokach śnieg może na sanki ale nie ma sanek,chyba pozjeżdżam na bele czym.Miłego dnia:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

:szydera: Dlatego doszłam do wniosku, że obniżenie się poziomu IQ to dostosowanie się do trudnych warunków panujących w otoczeniu ...  Jakbyśmy mieli z pełnym rozumem robić to co nam przyszło robić, to byśmy albo za bardzo cierpieli, albo nie mogli po prostu tego zrobić :d

Uważam ,że w tej pracy zwijam się . Powinno być odwrotnie.

A tak na marginesie jak często piszecie zwykłym długopisem?Poza listą zakupów ,to ( przypomniało mi się ,że czwiczenia po niemiecku piszę co drugi dzień)  zapomniałabym słowa pisanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Uważam ,że w tej pracy zwijam się . Powinno być odwrotnie.

A tak na marginesie jak często piszecie zwykłym długopisem?Poza listą zakupów ,to ( przypomniało mi się ,że czwiczenia po niemiecku piszę co drugi dzień)  zapomniałabym słowa pisanego.

Pochwalę się, że materiałów piśmienniczych używam nader często :szydera: Wiem jak wygląda notes i zeszyt, jak długopis i ołówek, a nawet gumka nie jest mi obca :haha: "Reszerszuję" w necie i zapiski tajne czynię sehr oft :szydera: I rozwijam się...wagowo też :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Uważam ,że w tej pracy zwijam się . Powinno być odwrotnie.

A tak na marginesie jak często piszecie zwykłym długopisem?Poza listą zakupów ,to ( przypomniało mi się ,że czwiczenia po niemiecku piszę co drugi dzień)  zapomniałabym słowa pisanego.

Piszę regularnie codziennie . Notujemy w specjalnym zeszycie " co i ile dr wypił.....ile razy siusiu i plus robił " ...Oprócz tego krzyżówki też długopisem .....ołówkiem nie lubię   :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Piszę regularnie codziennie . Notujemy w specjalnym zeszycie " co i ile dr wypił.....ile razy siusiu i plus robił " ...Oprócz tego krzyżówki też długopisem .....ołówkiem nie lubię   :szydera:

Ostatnio kartę urodzinową napisałam.A i faktycznie jakieś zapiski zakupowe robię typu ile kasy dostałam  i ile wydałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...