Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Tak sobie wpadłam na chwilkę pochwalić się prezentami :szydera: Prezent pierwszy.....Wigilię świętowałyśmy przy wspólnym stole razem z @lucyna.beata, a prezent drugi.....za godzinkę będę świętować Pierwszy Dzień Świąt z @Maria Jolanta :oklaski: Prezent trzeci....w Drugi Dzień Świąt przyjeżdża do mnie koleżanka Opiekunka z Katowic, Danusia (niestety nie jest naszą forumową koleżanką) i zostanie na dni parę :oklaski: Czyż mogą być cudniejsze Święta? :hura:Opiekunkowo rulez...to jest magia :oklaski::hura:

serial taki kiedys byl...bodajze...pelna chata czy jakos tak...:haha:

a serio.....dobrze jest miec z kim usiasc przy wigilijnym stole

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim najlepszego jeszcze raz..

ja po snadaniowym obzarstwie u kolezanki  wysiorbalalam leniwie barszczyk i zabieram sie wasnie za naciagniecie cieplych ciuchow na grzbiet - wypad musze zrobic....czuje sie delikatnie mowiac....najedzona...

biel ktora z rana pchala sie oknami i drzwiami zaledwie wspomnieniem zostala....sie chlapa zrobila ot co

czymtasiecieplo

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...to jestem znowu :oklaski: Przeczytałam te groźby sprzed paru godzin i teraz się zastanawiam, czy już moje kolejne, opiekunkowo-forumowe prezenty są w drodze, że tak umilkły? :haha:Mam taką zasadę, że nie chwalę się drzwiami otwartymi szeroko dla gości...bo to kłamstwo by było :haha:Zimę mamy i nie zarobiłabym na rachunki gaz przy takiej metodzie :szydera: Niemniej jednak, kto do drzwi zadzwoni wpuszczony i ugoszczony będzie :oklaski: Zatem drogie @ i @iszony....pakować odwłoki w dostępne wam środki lokomocji i do Gdyni gnajcie...gdzie jeszcze na wygwizdowie śnieg leży :oklaski: Zobaczycie jak wyglądają "białe Święta" :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga -to dzieje się naprawdę!Że świąteczną wizytą przyjechała druga latorośl pdp. ze swoją małżonką.Na dzień dobry wręczyli bombonierkę pdp.mnie pozdrowili świątecznie .Do kawy i ciasta stanęły 3 nakrycia ,o 3 /słownie trzech/ kawałkach ciasta, nie wspomnę.Siedzę sobie na górze.Nadeszła porą kolacji ,zeszłam na dół i...stoją 3 talerze ,coś się gotuje.Usłyszałam,że to tradycyjne "coś tam". Wyjęłam z lodówki sałatkę zrobioną własnoręcznie,nałożyłam sobie na talerz i powiedziałam żeby się poczęstowali.Poszłam "do siebie".:szok:

I ...sosna!.

Dodam tylko cytat,:"Jasiu pisz, chamstwo się szerzy..."

 

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, awe59 napisał:

Witam wieczorową porą :d

 wreszcie te Święta się kończą....jutro w piżamie i szlafroku spedze cały dzien....zafunduje rodzinie jakieś bilety do kina i w ciszy i spokoju poleżę na kanapie....:d a jak jest u Was ? Też magia Świąt już minęła ? :szydera:

Ja już od 3 godzin w stroju wieczorowym celebruję minioną magię Świąt :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

No...to jestem znowu :oklaski: Przeczytałam te groźby sprzed paru godzin i teraz się zastanawiam, czy już moje kolejne, opiekunkowo-forumowe prezenty są w drodze, że tak umilkły? :haha:Mam taką zasadę, że nie chwalę się drzwiami otwartymi szeroko dla gości...bo to kłamstwo by było :haha:Zimę mamy i nie zarobiłabym na rachunki gaz przy takiej metodzie :szydera: Niemniej jednak, kto do drzwi zadzwoni wpuszczony i ugoszczony będzie :oklaski: Zatem drogie @ i @iszony....pakować odwłoki w dostępne wam środki lokomocji i do Gdyni gnajcie...gdzie jeszcze na wygwizdowie śnieg leży :oklaski: Zobaczycie jak wyglądają "białe Święta" :szydera:

:szydera: ja w drugą stronę też na bialo:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam już nocką.

Melduję, że już po spotkaniu 3-go stopnia w pierwszym dniu świąt Wigilinych, w jednym z mieszkań opiekunki w Ddorf. Pięć polskich kobiet podzieliło się opłatkiem, pośpiewało polskie kolędy, pojadło tradycyjne potrawy, rozgrzały się wyjątkowym trunkiem z certyfikatem jego pochodzenia. Było bardzo miło i serdecznie. Sianko, światło świecy, gałązki igliwia ociepliły klimat świąt :oklaski:.

Kocham poznawać nowych ludzi, każdy z nich daje jakieś nauki na przyszłość. Jest o czym myśleć, jest nowa wiedza, jest i perspektywa. 

Jest i kosmiczna pamiątka  w postaci gwiazdy własnoręcznie przez koleżankę wykonana, która to gwiazda szybko zawisła wyeksponowana do oczu domowników. Pięknie teraz sobie dynda dając świadectwo miłości bliźneigo.

Dziękuję :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...