Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Cenesten Extra. Trzy albo czteroskładnikowa maść. Wyciepłem ulotkę na pewno 1 % Bifonazolu 

ok dziekowac...tu wrawdzie doktorem house jest szogun on przeglada czyta rozmawia z wujkiem google na tematy wazne ale podam mu nazwe...jego zona miala pieczarki  na pazurach to innych rodzaj wiem ale...miala tez potezne problemy ze skora jak zjechalam tu...wspominalam pochwa zeby wlosy itd...dzik bogu..wsytarczylo tyko KONSEKWENTNIE...zaparzac herbatke z rumianku zwilzac usta itd..nie wspomne o technice podmywania i.....czystych gazikach ....

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajsze brutalne techniki pana masazysty przyniosly efekt..

noga wrocila w koncu na miejsce dooopska nie dretwieje ale.....czuje cale cialo.....od czubka glowy po.....duzego palucha u stopy....miesnie ktorych nie mam tez czuje. najbardziej

niestety ale dzisiaj autobusik autobusik zostaje...mam wrazenie ze nie bylabym w stanie wspomnianych wyzej pedalow nacisnac:haha:a chce na kiermasz skoczyc....mam dylemat co paczke zrobic chce do oich milisinskich ze staufenbergu , ale co tam...

kochani  i tym sposobem 

grzes ty tez juz masz jedna cyferke do zjazdu:oklaski:

dziewczyny bycza sie i OBY czas jak najwolniej plyna

co niektore spadaja jakos na dniach na urlopy a tym czas niech przyspieszy 

ci ktorzy zostaja w de na swieta pamietaja ze nie sa sami....forum jest z nimi:)

 

same pozytywy..uprzedzam pytanie....NIE, nie najaralam sie:szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się i ja :oklaski: Ten słoik od @lucyna.beata przyniosłam ze sobą z sypialni :haha: Nie wyglądałam na zewnątrz, żeby nie musieć opisywać jaka aura panuje, termometr zewnętrzny ominęłam dużym łukiem, żeby się nie stresować, zegary ignoruję tak na wszelki wypadek :haha:Zaczynam dzień pozytywnie...czyli eliminuję negatywy ze swojego życia ile się da, i jak się da :szydera: 2120547666_dziedobryrodafuck.gif.19dd4818306d0ebaa4834c35bdc94ff0.gif I to jest ten duży pozytyw dla pracujących, a mały pozytyw dla odpoczywających...znaczy się, że każdy znajdzie coś dla siebie :cześć3: Witajcie pozytywnie w środę i niech tych pozytywów będzie więcej :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Jak na moje możliwości to się  późno strasznie witam . Noc należała dzisiaj do szarpanych ....tak nazywam noce z przerywanym snem . Podczas zaparzania mojego szatana pojawiła się Elka , której zgłosiłam prostatowe problemy ojca . Co z tego , że wstawałam bez theater , na spokojnie jak stałam przy doktorze 10-15 minut zanim zrobił pipi , schodziłam na dół do siebie ...nie mogłam zasnąć a jak usnęłam to niedługo " niania " znów zawezwała mnie na górę ....Do doopy noc ...

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

wczorajsze brutalne techniki pana masazysty przyniosly efekt..

noga wrocila w koncu na miejsce dooopska nie dretwieje ale.....czuje cale cialo.....od czubka glowy po.....duzego palucha u stopy....miesnie ktorych nie mam tez czuje. najbardziej

niestety ale dzisiaj autobusik autobusik zostaje...mam wrazenie ze nie bylabym w stanie wspomnianych wyzej pedalow nacisnac:haha:a chce na kiermasz skoczyc....mam dylemat co paczke zrobic chce do oich milisinskich ze staufenbergu , ale co tam...

kochani  i tym sposobem 

grzes ty tez juz masz jedna cyferke do zjazdu:oklaski:

dziewczyny bycza sie i OBY czas jak najwolniej plyna

co niektore spadaja jakos na dniach na urlopy a tym czas niech przyspieszy 

ci ktorzy zostaja w de na swieta pamietaja ze nie sa sami....forum jest z nimi:)

 

same pozytywy..uprzedzam pytanie....NIE, nie najaralam sie:szydera:

9 łojejuśku ale mi się na sztelomierzu porobiło  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Dokulałam się i ja :oklaski: Ten słoik od @lucyna.beata przyniosłam ze sobą z sypialni :haha: Nie wyglądałam na zewnątrz, żeby nie musieć opisywać jaka aura panuje, termometr zewnętrzny ominęłam dużym łukiem, żeby się nie stresować, zegary ignoruję tak na wszelki wypadek :haha:Zaczynam dzień pozytywnie...czyli eliminuję negatywy ze swojego życia ile się da, i jak się da :szydera: 2120547666_dziedobryrodafuck.gif.19dd4818306d0ebaa4834c35bdc94ff0.gif I to jest ten duży pozytyw dla pracujących, a mały pozytyw dla odpoczywających...znaczy się, że każdy znajdzie coś dla siebie :cześć3: Witajcie pozytywnie w środę i niech tych pozytywów będzie więcej :oklaski:

palucha schowaj a sloika nie zgub a co gorsza nie potlucz...przyda sie na reszte dnia skoro aura nie nastraja:dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ......

Jak na moje możliwości to się  późno strasznie witam . Noc należała dzisiaj do szarpanych ....tak nazywam noce z przerywanym snem . Podczas zaparzania mojego szatana pojawiła się Elka , której zgłosiłam prostatowe problemy ojca . Co z tego , że wstawałam bez theater , na spokojnie jak stałam przy doktorze 10-15 minut zanim zrobił pipi , schodziłam na dół do siebie ...nie mogłam zasnąć a jak usnęłam to niedługo " niania " znów zawezwała mnie na górę ....Do doopy noc ...

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

 

przerywany...najgorszy  ...sen zwlaszcza:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...