Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w zasadzie moge napisac ze to ostatni piatek

w zasadzie moge napisac ze to ostatnia niedziela

albo zaspiewac jak foggus...swego czasu

tak czy owak milego piatku szerokosci pedzacym do domowych pieleszy i powolnego bardzo urlopowania...jak to kolezanka okreslilam czasu z gumy...

jak zwykle na stanowisku przy kuchennym blacie wciagam kawe i ukladam plan na dzisiaj ....pompa srompa, nahrung srarung itd....jutro spadam....pociag 7:02..powrot na 20-21sza...w niedziele beda rece pelne roboty ale za to dzien szybko minie..itd..

z rowerem sie przepraszam dzisiaj trza na miasto skoczyc zakupy na wyjazd w polskim sklepie poczynic...guggy.png

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Dzisiaj mój wolny piątunio będzie mocno zajęty.Dłużej już nie mogę odwlekać pakowania.Trudne to będzie i pewnie dopiero za którymś podejściem uda mi się upchać wsio ale jakoś trzeba przez to przebrnąć:haha:Dam radę,chyba:szydera:  Ale wpierw trochę przyjemności :) kawa w ulubionym towarzystwie :) 

images (30).jpg

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Dzisiaj mój wolny piątunio będzie mocno zajęty.Dłużej już nie mogę odwlekać pakowania.Trudne to będzie i pewnie dopiero za którymś podejściem uda mi się upchać wsio ale jakoś trzeba przez to przebrnąć:haha:Dam radę,chyba:szydera:  Ale wpierw trochę przyjemności :) kawa w ulubionym towarzystwie :) 

images (30).jpg

ja mam to juz za soba ale tez musialam argumentu uzyc zeby torba sie zamknela...jedna z wiielu ha ha ha 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :d

Ja już na ostrym zakręcie, parę metrów przed finiszem , wieczorkiem zmienniczka się pojawi więc szuru buru,pucu pucu,chlastu chlastu ,nie mam rączek jedenastu :haha:

Szybkiego dobrego dnia Rybionki :całus: i " cała sala śpiewa z nami ,tańcząc walca,walczyka parami ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze blade, pierwsza kawa mi się wypija zanim poczuję jej smak :( Też tak macie?

A do kuchni daleko,ciemno i skrzypiąco.Zaraz babka się obudzi i będzie Jolancić .Zmienniczka przychodzi na 10 więc do 10 muszę zachować ciszę,żeby mieć spokój :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Miałam wielką ochotę pizgnąć dryndającym telefonem o ścianę ...wstrzymała mnie wrodzona cierpliwość :szydera:...Niby spałam dużo godzin , ale z dwiema wyrywkami ...nie wyspałam się . Jakieś durne sny , paskudne prześladowały mnie całą noc ...Teraz kawa ...następny cugasek i trzeba dojść do siebie . Doktor musi wstać najpóźniej o 8.30 /40 ...dziś święto pucowania kwadratów , Turecka wypije kawę i bierze się za robotę . Nie będziemy jej przeszkadzać . Opracowaną metodą zawsze schodzimy sobie wzajemnie z drogi ...i aby do przodu .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Witaski:)Za oknem prawie dycha!Gdzie jest zima?Gdzie ,się pytam?

Na dziś zaplanowałam remanentus w swojej szafie i ewentualnie w papierach jak weny styknie.

Fajnego piątku:)

W szafie to nawet lubię "poremanencić" ale papiery :( od razu głowa mnie boli i temperatura skacze do prawie 40 :szydera:

Nienawidzę papierów,dobrze że druga połowa jest z tych porządnych bo byśmy zginęli pod stertą rachunków :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

W szafie to nawet lubię "poremanencić" ale papiery :( od razu głowa mnie boli i temperatura skacze do prawie 40 :szydera:

Nienawidzę papierów,dobrze że druga połowa jest z tych porządnych bo byśmy zginęli pod stertą rachunków :) 

No,stety lub niestety,od papierów jestem ja:)He he .Wrzucam wszystkie do komody i jak zaczynają wylatać na podłogę robię porządek aż do następnej razy:)

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

No,stety lub niestety,od papierów jestem ja:)He he .Wrzucam wszystkie do komody i jak zaczynają wylatać na podłogę robię porządek aż do następnej razy:)

 

Eeee,tak to ja też mogę:szydera: Myślałam,że musisz je jakoś posegregować:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

@Baśka powtarzająca się Uff ... już myślałam,że tylko ja miałam takie kretyńskie ,koszmarne sny ...do tego stopnia,że lampkę nocną zaświeciłam ...musi od tego świeżego powietrza niemieckiego :haha:

Przyznam Ci się , że ja też lampkę zapaloną miałam . Raz , że męczyły mnie te sny ...a dwa , że jak zrywkę robię to przydarzyło mi się nieraz w coś przyłupać zanim do włącznika  światła dotarłam . Właśnie tak bywało , kiedy miałam jakieś koszmary , więc na wszelki wypadek przy pierwszej pobudce pstryknęłam lampkę nocną , która zamontowana jest przy ścianie ...zaraz pod ręką . Siniakom i odrapaniom mówię już stanowcze NIE !:szydera:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Joy napisał:

W szafie to nawet lubię "poremanencić" ale papiery :( od razu głowa mnie boli i temperatura skacze do prawie 40 :szydera:

Nienawidzę papierów,dobrze że druga połowa jest z tych porządnych bo byśmy zginęli pod stertą rachunków :) 

Też tak kiedyś miałam , że ja byłam tylko od ewentualnego wrzucenia jakiegoś ważnego papierka w przeznaczone miejsce . Man zawsze mówił " wrzuć tu i tu a jak pojedziesz to i tak przegląd będę robił i poukładam  " ....Teraz muszę sama a burdel potrafię sobie zrobić okropny , ale za to jak mnie najdzie ...jak se postawię obok siedziska kosz na papiery ...To se tak siedzę ...odkładam w daną teczkę , czy segregator i drę ..drę ..drę na strzępy pozostałe niepotrzebne . No taka to już papierkowa robota :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł w ten cudnej urody dzionek. Chodźcie do mnie na kawę. Jest pyszna po prostu. A cugaski made in Ukraina to po prostu miodzio:szydera: I rym cym cym, i hop sasa, idziemy przez piątek w podskookach. No i rulez:haha:

Mój boszszeee....nadal Ci wali w dekiel ...bidulko . Bez dochtorów nie obejdzie się chyba . Tych od głowy dochtorów  :cmok:....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...