Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :d We mnie już działa prawo ostatniej chwili, a więc sprężam się :d Nie ma to tamto, jak mus to mus xd

Naszym Baśkom wszystkiego naj, naj, naj... :róża::cmok:

Zmienniczka też Barbara O.o Poznam dzisiaj, ale się dziewczynie "fartło"  we własne imieniny O.o

Miłego dzionka i buziaki Wszystkim :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry się z Wami, w ten jakże cudny, wtorkowy poranek:szydera:. Właśnie zaliczam kawe. Pyszna! Trochę mokro na balkonie, ale cudnie! Góry mogę dziś przenosić! Tak mnie energia rozpiera:szydera:

Ktoś Cię o rękę poprosił ...podwyżkę dostałaś ...czy jaki sosna ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus:oraz miłego dzionka życzę :love:.

Wczoraj odcięło mnie od forum o 22, wiec dziś przy śniadaniu nadrabiałam wieczorne zaległości i. ....

Myślałam że mi się to śniadanko cofnie.

Tak obrazowo opisywaliście dolegliwości waszych pdp, że musiałam wyjsc z forum. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Moja koleżanka wiele lat pracowała w Święta ze względu na dodatkową kasę. Teraz ma faceta i skończyły się wyjazdy na Święta. :haha:

Pracuję w święta,tylko kiedy muszę,  czyli kiedy wypada mój termin.Nawet najlepsza kasa nie jest tego warta .Święta w obcym kraju ,wśród obcych ludzi mnie nigdy nie kręciły.Trochę ich już w D przeżyłam i nawet jak nie było źle to fajnie też nie:(

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Barbara48 napisał:

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus:oraz miłego dzionka życzę :love:.

Wczoraj odcięło mnie od forum o 22, wiec dziś przy śniadaniu nadrabiałam wieczorne zaległości i. ....

Myślałam że mi się to śniadanko cofnie.

Tak obrazowo opisywaliście dolegliwości waszych pdp, że musiałam wyjsc z forum. 

Na szczęscie nie jem sniadan przy kompie :|

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Pracuję w święta,tylko kiedy muszę,  czyli kiedy wypada mój termin.Nawet najlepsza kasa nie jest tego warta .Święta w obcym kraju ,wśród obcych ludzi mnie nigdy nie kręciły.Trochę ich już w D przeżyłam i nawet jak nie było źle to fajnie też nie:(

I tu sie całkowicie Kasia zgadzam,bo też żeby nie nadgorliwa zmienniczka,świętowałabym w DE a tak,zafundowała mi zjazd chociaż na Nowy Rok -z czego jestem baaardzo zadowolona.Bo święta tutaj spędzę sama,nawet bez pdp,bo Rodzinka zabiera Ja na kilka godzin każdego święta.I dobrze,włączę sobie kolędy,potem na Skypie z Rodziną,może będzie transmisja Pasterki ?Zleci i bardzo dobrze.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Liebe Gott! Die Sonne scheint!

Jestem uratowana! 3 dni bez wychodzenia z domu i zasuwania rolet o 15.to dla mnie ciut za dużo..

Na obiad wymyśliłam pulpety w sosie marchewkowym z curry. Zimniory i sałata rzymska. 

Zostało mięsa,  to jutro mielone. 

A ziemniaczki w kawałkach zapiekę. 

Babcia żerta jest.  ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...