Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Pierwsza nocka na wygnaniu za mną , bo tamtej nie liczę ...nie interesowała mnie opiekuńczo . W miarę spokojnie , wstawałam dwa razy na " barbarrowanie " , ale bez cyrków , nerwów po których zasnąć  nie mogłabym ....no i pasi ..

  • Miłego dnia i tygodnia :cmok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Chyba przestałam już należeć do rannych ptaszków, bo z ogromnym opóźnieniem zwlekłam się z wyrka :szok: Nie wiem jakie ciśnienie atmosferyczne, ale szklanej pogody ciąg dalszy ... Miałam się wczoraj skończyć pakować, ale goście popsuli mi plany :( Muszę jakoś przeskoczyć ten walizkowy płotek O.o 

Miłego dzionka,  buziaki i kawy w żyłach :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Cześć deszczowe i mokre. Bedzie potrzebna parasolka dziś. Ale co tam skoro zielono mi. :haha:I tym optymistycznym akcentem życzę wszystkim superanckiego poniedziałeczku:szydera:

Skoro Ci zielono a może nawet fioletowo to parasolka zbędna jest ...Tańcz w kałużach ...ino se stópek nie zamocz , bo chora będziesz . Kaloszki załóż na stópki ...i tańcz ...tańcz ...tańcz w tym deszczu ...do zatracenia :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy tydzień czas zacząć. Ciepły choć deszczowy.

Jedni urlopują, inni zaczynają pracę a ja odliczam dni do wyjazdu. :tak2:

Na początku zlecenia niespecjalnie nawet sprawdzam ile mi minęło ani ile zostało ale teraz to co innego bo czas przyspieszył i już w sobotę powiem że to moja ostatnia sobota w De w tym roku. :oklaski:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nowy tydzień czas zacząć. Ciepły choć deszczowy.

Jedni urlopują, inni zaczynają pracę a ja odliczam dni do wyjazdu. :tak2:

Na początku zlecenia niespecjalnie nawet sprawdzam ile mi minęło ani ile zostało ale teraz to co innego bo czas przyspieszył i już w sobotę powiem że to moja ostatnia sobota w De w tym roku. :oklaski:

Służy Ci ten wyjazd na zdjęciu opalona,zrelaksowana w okularach od Ray:szydera:Bana.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się i ja :oklaski: Spałam prawie 11 godzin i jest mi z tym zajebiaszczo :oklaski: 30 godzin bez snu, nocna jazda po polskich, rozkopanych drogach wymęczyły mnie okrutnie, ale dochodzę do siebie w domowych pieleszach :haha: Pidżamka pasuje jak ulał do mojego image'u, kawusia smakuje wybornie, czyli teraz czas na ploteczki :szydera: Na śniadanko czas przyjdzie w stosownym czasie...bo przecież nic mnie nie popędza...nigdzie mi się nie śpieszy :oklaski:Teraz szybciutko się przywitam i SPRÓBUJĘ nadrobić zaległości :haha:161076262_poniedziaekniejesttakle.jpg.4cb652fb1c60c886d4f6b8051a318d35.jpg I tego przeżycia życzę wszystkim z całego serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Skoro Ci zielono a może nawet fioletowo to parasolka zbędna jest ...Tańcz w kałużach ...ino se stópek nie zamocz , bo chora będziesz . Kaloszki załóż na stópki ...i tańcz ...tańcz ...tańcz w tym deszczu ...do zatracenia :d

Jak na złośc padać przestałoO.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Leje jak z cebra, dzisiaj miałam w planach wyjazd na jarmark świateczny, ale przy takiej pogodzie, póki co plany się rozmyły. Poczekam , może pogoda się zmieni i przestanie padać.

Miłego poniedziałku i oby ten tydzień szybciorem zleciał:d 

@NNNdanuta :cmok: dziękuję.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.12.2018 at 21:38, violka napisał:

Też dałabym sobie " wyostrzyć " gdybym nie była takim cykorem :haha:

Ja jestem cykor pierwszej klasy, a dałam sobie wyostrzyć zmysł...chociaż jeden :haha: W klinice "Laguna" w Gdyni, 2 lata temu. Ale przy krótkowzroczności -7, astygmatyzmie i okularkach kosztujących ponad 2 kafle warto było :tak2: Teraz interesują mnie tylko "pikle" do czytania, a te nie kosztują majątku :haha:I może jeszcze kiedyś skoryguję sobie znowu ten zmysł :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma mojej znajomej poszukuje na już opiekunki na czarno , albo prywatnie . Do opieki jest małżeństwo / babcia demencyjna i mąż , który się nią opiekował , ale choruje na raka i obecnie ma przeżuty . Nic nie wiem na temat stawki , wiem tylko tyle , że nie chce przez agencje , ponieważ chce , żeby opiekunka więcej zarobiła ( czy to jest prawda , czy próba zaoszczędzenia kasy , okaże się podczas rozmowy ) Może znacie kogoś chętnego na to miejsce . Nie ma pośredników i samemu można dogadać się z rodziną , co do stawki . Praca w okolicach Darmstadt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, u mnie pogoda w kratkę ale za to ciepło . Pdp z samego rana rozczarowałam ,bo powiedziałam,że ze spaceru nici,choć miał rano taką wizję :d. Sama po obiedzie wyskoczę choć na godzinę,bo po wczorajszym lenistwie boki mnie bolą od leżenia.

@violka,widziałam te krzaki ,ale są o wiele za duże,ja potrzebuję max 0,5 m żebym mogła na parapecie postwić. Dzięki za info i pamięć.:cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...