Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@awe59 Ewcia ...rozmawiam wczoraj wieczorem z córką moją,w tle Mikołaj,co jakiś czas wtrącający się do rozmowy ...a tam nawija cały czas ( moja krew :haha:) i pytam tej mojej latorośli czy Miki nie potrzebuje czegoś . Owszem przydałby mu się rajstopy na zimę bądź kalesonki bo powyrastał .Za chwilę pytam mojego wnuka czy napisał już list do Świętego ,w kwestii prezentów? Odpowiedź mojego wnuka: klocki LEGO,gry na konsole ,gry planszowe i po chwili zastanowienia : A jak tego nie ma u tych Niemców ,to poproszę te rajstopki,bo mi stopy urosły ...padłam :szydera: ja i moja nać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Afryka ja też padłam. :szydera: Ile lat ma ten mądrala ? :haha:

W lutym skończy 7 :d...to jest Mordecka taka akuratna ,że klękajcie narody .Ja wiem ,że wnuki dla dziadków to ósmy cud świata ,ale On serio jest przegigant ,wie co to ironia i w ogóle . Matematycznie sobie świetnie radzi ,ale do pisania i czytania jakiś szczególnych zapędów nie ma ,a ja mu ciągle zadaję pytanie jak tam z tym czytaniem ? No to mi odpowiedział z parę dni temu ... wiem,że to bardzo ułatwia życie ,ale na razie to Wy mi musicie to życie ułatwić :szydera:...prosi jak gra o przeczytanie co tam pisze :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Afryka napisał:

W lutym skończy 7 :d...to jest Mordecka taka akuratna ,że klękajcie narody .Ja wiem ,że wnuki dla dziadków to ósmy cud świata ,ale On serio jest przegigant ,wie co to ironia i w ogóle . Matematycznie sobie świetnie radzi ,ale do pisania i czytania jakiś szczególnych zapędów nie ma ,a ja mu ciągle zadaję pytanie jak tam z tym czytaniem ? No to mi odpowiedział z parę dni temu ... wiem,że to bardzo ułatwia życie ,ale na razie to Wy mi musicie to życie ułatwić :szydera:...prosi jak gra o przeczytanie co tam pisze :haha:

Ja mam chrzesniaka lat 7 przemądrzalego..tragedia!xd

Żeby być na jego poziomie  ciągle muszę do Wikipedii zaglądać,  bo baaardzo odstaję..

 Już starość chyto.. ;)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dziś do doopy. Kilka dni temu zaczął boleć mnie ząb. Wcześniej ukruszył się. Pobolał dwie doby i przestał Ale i tak czułem że tworzy się stan zapalny. Dziś w nocy tak mi dopierdzielił, że teraz wyglądam jak żywy trup. No i Elka jak to Elka, pomimo moich protestów, zapisała mnie do dentysty. Na cito.  O 14.15. Niewielu rzeczy w życiu się boję. Ale dentysta od dziecka mnie przeraża

Chyba wezmę z dzidzi szafki pampersa i tak się wystroję przed wizytą. Mam prywatne ubezpieczenie więc chyba kosztami nie muszę się przejmować

Trzymajcie kciukasy

Aaa, teraz powinienem gnać do Günzburga z dzidzią do urologa. Elka pojechała. Mój losie, jest najgorszym kierowcą w tej galaktyce. Mam nadzieję że wrócą cali i zdrowi. I że kółka nie urowie wjeżdżając na jakiś 40 centymetrowy krawężnik. 

A więc wracając do głownej tezy mojej wypowiedzi: wszystko do doopy

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

@awe59 Ewcia ...rozmawiam wczoraj wieczorem z córką moją,w tle Mikołaj,co jakiś czas wtrącający się do rozmowy ...a tam nawija cały czas ( moja krew :haha:) i pytam tej mojej latorośli czy Miki nie potrzebuje czegoś . Owszem przydałby mu się rajstopy na zimę bądź kalesonki bo powyrastał .Za chwilę pytam mojego wnuka czy napisał już list do Świętego ,w kwestii prezentów? Odpowiedź mojego wnuka: klocki LEGO,gry na konsole ,gry planszowe i po chwili zastanowienia : A jak tego nie ma u tych Niemców ,to poproszę te rajstopki,bo mi stopy urosły ...padłam :szydera: ja i moja nać.

Coraz bardziej podoba mi się "mój" wnuk :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Afryka napisał:

@Grzegorz B A tam Grzesiu do doopy ...w doopie nie ma zębów :haha:.Ty jednak 100% facet , któremu na widok dentysty zawał grozi ... poproś o dubeltowe znieczulenie i po sprawie.

To ja też jestem prawdziwym facetem. Mdleję ze strachu. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...