Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcies! Grześ ma kolejny dzień bez papierosa,  rewelacja! 

A swojej Elizabeth zapodaj Slade z rana,  energii dostanie. 

Mnie zaś qurestwo się czepnęło,  czyli rwa kulszowa se przypomniała o sobie..

Teroz,  teroz??? Musiałaś się ujawniać?? Przed wyjazdem??

No i zimno. Czekam zatem wiosny. 

xd

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam...bo chciałam...i musiałam...:haha: A skoro już jestem, to poczytam coście naklepali...:szydera: Kawusiowy hoboczek wiernie u boku stoi...szlugasek cudownie podniósł poziom tego czegoś w żyłach i mogę rozpocząć dzionek...:oklaski: Witam Was słowami 1724098453_dziedobryniemieckie.jpg.6103700762b9be3122c81196e202bba6.jpg i oby był taki, a nawet jeszcze lepszy, czego z całego serca wszystkim życzę...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Dziś  ostatni dzień urlopu u syna - jutro wyjazd , powrót do siebie ...i żeby nie wiem co tak musi już być ....Syneczek szykuje się na wyjazd do stolycy ...ja odmówiłam wycieczki ze względu na mój późnojesienny a nie zimowy przyodziewek wierzchni . Nie będę marzła , posiedzę sama w domu ...Jutro jadę ...zostanie mi 10 dni urlopu , który zapewne skrzętnie wykorzystam ....zaszaleję , że hej . Powiem krótko : ja pier...dziuuuuuu !

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Witam :d naskrobaliście niemożebnie O.o zaś zaległości ... Nic to, uzupełnię później ... xd

Środę mamy., coraz bliżej weekend ... coraz bliżej weekend :d Wczoraj się obudziłam z terminem do mojej psychoterapeutki (kosmetyczki xd) pisze sms z propozycją mojej u niej wizyty  i dostaję odpowiedź tej treści:

- bez wyboru.., jedyny wolny termin to 15.12. godzina 11,30 :szydera:  Nie ma dyskusji, wzięłam co jest... :haha:

Miłego dzionka i środowy buziak :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Kawa już wypita a wciąż wyglądam jak ta rozczochrana sowa:):):)Mrozik nie odpuszcza:(Noga mnie w kostce napitala,nie wiedzieć dlaczego:(

Wracam pod kocyk,za wcześnie na cokolwiek poza zaleganiem:)

Spokojnego dnia życzę:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Wstałam...bo chciałam...i musiałam...:haha: A skoro już jestem, to poczytam coście naklepali...:szydera: Kawusiowy hoboczek wiernie u boku stoi...szlugasek cudownie podniósł poziom tego czegoś w żyłach i mogę rozpocząć dzionek...:oklaski: Witam Was słowami 1724098453_dziedobryniemieckie.jpg.6103700762b9be3122c81196e202bba6.jpg i oby był taki, a nawet jeszcze lepszy, czego z całego serca wszystkim życzę...:oklaski:

jak zawsze bedzie dobry...ba najlepszy bo wiesz...odliczamy odliczamy coraz blizej zjazdu itd...duzo luuuuuzu na caly dzien

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NNNdanuta napisał:

:cześć2:Witam :d naskrobaliście niemożebnie O.o zaś zaległości ... Nic to, uzupełnię później ... xd

Środę mamy., coraz bliżej weekend ... coraz bliżej weekend :d Wczoraj się obudziłam z terminem do mojej psychoterapeutki (kosmetyczki xd) pisze sms z propozycją mojej u niej wizyty  i dostaję odpowiedź tej treści:

- bez wyboru.., jedyny wolny termin to 15.12. godzina 11,30 :szydera:  Nie ma dyskusji, wzięłam co jest... :haha:

Miłego dzionka i środowy buziak :cmok:

tez mam takie terapie jak w kraju jestem....dziala cuda no nie? tylko portfel tego nie lubi...moja terapia...chyba 22go grudnia...jakos tak mam esa z przypominajka dostac dzien przed wiec na bank zapomniec sie nie da 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Darekr napisał:

Do mojego nowego – (starego) Audi wydrukowałem sobie instrukcje obsługi, 460 stron – cała ryza papieru poszła w pi..du . Od wczoraj komputer wyświetla mi coś dziwnego na wyświetlaczu. Sprawdziłem w instrukcji (na szczęście na początku) – „niesprawna prawa żarówka świateł hamowania” , nie wiem czy jedno czy dwu włuknowa żarówka tam jest, wiec pomyślałem, że zanim pójdę wymienić to sprawdzę w instrukcji. Na ósmej stronie spisu treści znalazłem –„wymiana żarówek – strona 386” po długich poszukiwaniach dobrnołem w końcu do strony „386” i czytam:

„UWAGA w żarówkach jest podwyższone ciśnienie, grozi niebezpieczeństwem- w przypadku wymiany żarówek w przednich reflektorach konieczne jest zdemontowanie niektórych elementów osłon silnika, w przypadku tylnych świateł, konieczne będzie zdemontowanie niektórych elementów tapicerki – NIE RÓB TEGO SAM – udaj się do Autoryzowanej Stacji Obsługi”.  10 minut szukania w instrukcji – Piz…łem tą instrukcją, wziąłem żarówki jakie miałem i latarkę, poszedłem do samochodu i żarówkę wymieniłem w 3 minuty. Gdybym nie czytał instrukcji obsługi – to wystarczyło by mi czasu, żeby wypić jeszcze piwo.

Ty popatrz dokładnie czy Ci czasem nowego Widowsa nie zainstalował :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

tez mam takie terapie jak w kraju jestem....dziala cuda no nie? tylko portfel tego nie lubi...moja terapia...chyba 22go grudnia...jakos tak mam esa z przypominajka dostac dzien przed wiec na bank zapomniec sie nie da 

Mi by najbardziej pasował 21 grudnia, ale po ptokach... Fajną mam tą swoją kosmetyczkę. I miło popatrzeć, bo ładna i rozumek nie byle jaki, więc człowiek by sobie siedział i siedział... Dlatego pieniędzy u niej zostawionych mi nie żal bo zarabia uczciwie :)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...