Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

54 minut temu, lucyna.beata napisał:

ty zaklepalas busa a ja przeglad zakupow poczynionych zrobilam i powiem ci ze ciezko oj ciezko bedzie jak syn autem sie nie zjawi....bedzie trzeba nadac paczki zeby miejsce na wiosne w pokoju zrobic pod stolem na kolejne zakupy:d

Tez składuje pod stołem :haha:, ale na prywatny transport to nie mam co liczyć. Mała walizka zmieściła więcej niż ja podejrzewałam to może i duża tak przyjemnie mnie zaskoczy :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Tez składuje pod stołem :haha:, ale na prywatny transport to nie mam co liczyć. Mała walizka zmieściła więcej niż ja podejrzewałam to może i duża tak przyjemnie mnie zaskoczy :szydera:

wiesz ja mam jeszcze mozliwosc pozyczenia od toranagi ogromnej rozkladanej walizy ale wiesz...co samemu to samemu no i wezme w rece kierownice mojego krzysztofa pochrumka do mnie pomkniemy  i tak dalej..

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Wstałam z bólem głowy chyba przez ten wiatr co pizga....nikotyna i kofeina już krąży w organizmie to może zniweluje trochę moje cierpienia....:d Julka zajęła łazienkę i od wszystkich pobiera opłatę w wys 5 zł za wstęp...:szydera: chciala dychę ale utargowalam na 5......:szydera: wczoraj dzwonił pan Janek ( spec od łazienek ), że zacznie robote po Swietach. Bida bez tej łazienki na dole.....:mur:

Miłego i spokojnego dnia wszystkim zycze  :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 101 do wiosny..

Bus nach Deutschland zamówiony,  potwierdzony,  zmienniczka fanfary szykuje na mój widok zapewne. Jest na szteli 3 miechy, i wyschła z tęsknoty za wnuczkiem. 

Ja się rozczulam nad moimi psimi dziećmi,  zacałować chcę na zaś. Będzie Pańcia tęsknić,  oj będzie!

Szkodnik...Szkodnik se poradzi,  wszak już duży jest. 

No dobra,  też będę tęsknić. 

Skoro muszę..:pxd

Na szteli babcia jeszcze nie wie,  że będzie  podmiana. Może to dobrze,  w szoku będzie krócej zła..

Ale od zmienniczki dowiedzialam się o jednej rzeczy,  która mi spędza sen z powiek. I będzie to moją słabością,  cholera. O.o 

Sklep ogrodniczy. :d

Miłego dnia,  bądźmy jak te 3 małpki..głusi,  ślepi i niemowy,  na pewne sprawy. 

A nasz Grześ już 3 dzień bez papierosa,  hurraaaa!

Buziole!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem ! :cześć2:

Pizga,podmuchuje ,wieje i tego Niechcieja od Mirelli mi przywiało ( w złą godzinę powiedziałam :haha:) , wszystko opóźnione o pół godziny ,ale co mi tam ,czy ja się gdzieś śpieszę ?! :d .Chyba,że Muminek ma jakieś besuchowe plany :haha:.

Miłego dnia Mordecki .

Ps.Tak zupełnie na marginesie , jestem jak jestem ,nikogo nie udaję ( patrz sentencja " moja" wczorajsza) ,tak przeklinam ,w życiu codziennym również ,nie jestem matką Teresą ... chyba,że Joanną od Aniołów n:haha:,ale nie wtryniam się w życie osobiste użytkowników tego forum , tym bardziej z opowieści kuluarowych , na zasadzie jedna pani drugiej pani ... nie, nie jestem ideałem , żyję i pozwalam żyć innym , ale na brzydkie,osobiste wycieczki nie dotyczące osób " zamieszanych" będę reagować i ...Sosna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Wstac wstałam ale nie ma we mnie chęci do niczego. Po prostu do niczego. I tak od miesiąca albo i dłużej. Wszystko mi się wydaje nieprawdziwe. Nierealne. Jakaś pomroczność na mnie spadła czy coś?...Chce zapaść w sen zimowy.  o niczym nie wiedzieć...

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Afryka napisał:

, żyję i pozwalam żyć innym , ale na brzydkie,osobiste wycieczki nie dotyczące osób " zamieszanych" będę reagować i ...Sosna!!!

Jestem tu nikim. Jak też na moich ogrodniczych różnych forach. Zawsze jestem SOBĄ,  i mój nick jest od 6 lat wszędzie taki sam. Ale moderacja na tamtych forach jest bardziej moderująca. :p Poza tym my ogrodnicy grabie używamy do innych celów,  niż wsadzania tego kija w oko lub mrowisko. 

Czytając forum opiekunek,  kolejny raz przekonuję się,  że najlepszym przyjacielem człowieka jest...pies. :love:

1/ 3 moich przyjaciół o bezgranicznej miłości..

Schroniskowa Derina JUŻ rok jest zakochana w Pańci.

0cf11fdc206b.jpg

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz przytulam.Wietrzne dzień dobry-pi-wróć!,wieje jak w kieleckiejm.Teraz jem śniadanie,czytam,piszę .Na telefonie.Czemu znikają mi emotki jak rozpoczynam nowe zdanie?!Miłego dnia:cmok:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BabaJagusia napisał:

@fioletowa.mysz przytulam.Wietrzne dzień dobry-pi-wróć!,wieje jak w kieleckiejm.Teraz jem śniadanie,czytam,piszę .Na telefonie.Czemu znikają mi emotki jak rozpoczynam nowe zdanie?!Miłego dnia

Dziękuję:cmok:

U mnie też wietrznie. I ta wszechobecna szarość...Lubię szary kolorek ale nie w listopadzie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, beatrix+ napisał:

Jestem tu nikim. Jak też na moich ogrodniczych różnych forach. Zawsze jestem SOBĄ,  i mój nick jest od 6 lat wszędzie taki sam. Ale moderacja na tamtych forach jest bardziej moderująca. :p Poza tym my ogrodnicy grabie używamy do innych celów,  niż wsadzania tego kija w oko lub mrowisko. 

Czytając forum opiekunek,  kolejny raz przekonuję się,  że najlepszym przyjacielem człowieka jest...pies. :love:

1/ 3 moich przyjaciół o bezgranicznej miłości..

Schroniskowa Derina JUŻ rok jest zakochana w Pańci.

0cf11fdc206b.jpg

 

 

Brawo. To bardzo zdrowe podejście do wirtualnych światów

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Dzień dobry się z Państwem ! :cześć2:

Pizga,podmuchuje ,wieje i tego Niechcieja od Mirelli mi przywiało ( w złą godzinę powiedziałam :haha:) , wszystko opóźnione o pół godziny ,ale co mi tam ,czy ja się gdzieś śpieszę ?! :d .Chyba,że Muminek ma jakieś besuchowe plany :haha:.

Miłego dnia Mordecki .

Ps.Tak zupełnie na marginesie , jestem jak jestem ,nikogo nie udaję ( patrz sentencja " moja" wczorajsza) ,tak przeklinam ,w życiu codziennym również ,nie jestem matką Teresą ... chyba,że Joanną od Aniołów n:haha:,ale nie wtryniam się w życie osobiste użytkowników tego forum , tym bardziej z opowieści kuluarowych , na zasadzie jedna pani drugiej pani ... nie, nie jestem ideałem , żyję i pozwalam żyć innym , ale na brzydkie,osobiste wycieczki nie dotyczące osób " zamieszanych" będę reagować i ...Sosna!!!

Nie jestem w temacie sosny. Kto mi pojaśni ten szyfr?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz Nic mądrego napisać nie mogę, dbaj o siebie, głowa i biust do góry, musi być lepiej, a już niedługo będzie biało, więc szary przestanie dominować ;).

Napisałabym chętnie, że przesyłam pozytywną energię, ale że w czary - mary nie wierzę, dostaniesz tylko wirtualnego buziaka :* :).

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...