Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry popołudniowo.Dziś byliśmy z wizytą wDarłówku.Wiało nieziemsko.Lodowatym wiatrem,brrrr Ale spacerek zaliczony,rybki zakupione:)Na fotce bursztynowy motor na wystawie jubilera002.jpg

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NNNdanuta napisał:

Nie ma w świecie biznesu bezinteresowności, może był ... za komuny. Ty jesteś bezinteresowna, ale Twoja podświadomość nie ! I tu jest problem.)))

Nie dokońca tak jest.Za  komuny nie było bezinteresowności  tylko łapówkarstwo.Ja czasem dla kogoś cos, .......komuś pomogłam:d  ot tak bezinteresownie.Nie myślę o biznesie ale o pionkach takich jak my.

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. 

Bogu dzięki kończy się już dzień, jak ja nie lubię niedziel w pracy, bo sklepy zamknięte :haha:, ale już za tydzień zaśpiewam :Ta ostatnia niedziela.

W tygodniu mam zamiar coś upolować w sklepach, szykuje się na czarny piątek, myślę że jakie dobre przeceny będą :d

Miłego wieczoru, ja to marze aby pójść już do łóżka :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

Nie dokońca tak jest.Za  komuny nie było bezinteresowności  tylko łapówkarstwo.Ja czasem dla kogoś cos, .......komuś pomogłam:d  ot tak bezinteresownie.Nie myślę o biznesie ale o pionkach takich jak my.

To teraz zapomnij o tym, że pomogłaś... i będzie i za darmo i bezinteresownie. ))))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, NNNdanuta napisał:

Raczej czego nie wyrwałam :szydera: Żadnych butów, spodni i torebki :szydera: Flohmarkt był duży, a jak coś jest za duże to nie ogarniam i błądzę  jak dziecko we mgle xd, ale też niczego takiego nie widziałam (małogabarytowego) do czego by moje serce się wyrwało. Wydałam 3 euro na miskę drewnianą (fi ze 20 cm) stan idealny i bluzkę z lnu (100%) z H&M. To był flohmark dla naszego @geronimo ... bo na nim spore stoisko ze starymi aparatami fotograficznymi :d

A w jakim  miescie to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, geronimo napisał:

@NNNdanuta

To dobrze ze daleko, bo zapewne cały miesieczny zarobek by wcieło, a ja bym musiał do tego jeszcze busa kupićxd

I daleko i jeszcze namierzyć ciężko, bo ja go chyba tu widziałam pierwszy raz, więc pewnie gdzies indziej staje ze swoim towarem. W okolicy jest kilka flohmarków, ale ja tam nie bywam.)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...