Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Grzegorz B Nowego uczyć się już ni trochę ciężko .... widocznie wyrosłam z wieku szkolnego .Ciężko do głowy już wchodzi :szydera:

Cza synapsy ćwiczyć,  bo się rozleniwią i w sieci tego znanego szwaba wpadną... Aaaaa...

 

A! Już wiem,  Alzheimera!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ty się naumiej sama podkręcać ten piec xd bo faceci to albo chodzą za tobą i ci gaszą światło, albo tak kombinują żeby ci w domu za gorąco nie było :haha:

Swiatło to ja po wszystkich tu gaszę :d a takimi przyziemnymi sprawami nie zaprzątam sobie głowy....bo i tak nie zapamiętam  :szydera: zresztą niech facet wie, że jest potrzebny w domu i bez niego, bez jego szerokich horyzontów umysłowych i fizycznych, my kobiety jesteśmy tylko puchem marnym....:szydera: :szydera: 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Swiatło to ja po wszystkich tu gaszę :d a takimi przyziemnymi sprawami nie zaprzątam sobie głowy....bo i tak nie zapamiętam  :szydera: zresztą niech facet wie, że jest potrzebny w domu i bez niego, bez jego szerokich horyzontów umysłowych i fizycznych, my kobiety jesteśmy tylko puchem marnym....:szydera: :szydera: 

Pierwszy powód do rozwodu to dla mnie gaszenie światła... :szydera: Na zasadzie: - idż w stronę światła, a tu ch..j (sosna!) ... zgasili :ostrzegam: Mojego zięcia między innymi za to uwielbiam, że jest fanem oświetlenia :szydera: Wszędzie jakaś lampa, a przycisków tyle, że ciągle nie wiem gdzie, która się zaświeca :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oczadziała Tyy ???...Z moją siwą / ale zawsze ufarbowaną ...żeby nie było ! / głową korepetycje ?:szydera:

madre przyslowie sow mowi...na nauke nigdy nie jest za pozno....a i tak glupi umieramy:szydera:

 

ps

nie farbuje...wole..natural:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja odwrotnie trochę ...nie myślę  o rzucaniu  Jak kończę palić jednego to upewniam się , czy aby zapas mam wystarczający :haha:

a mnie jakos tak...na zleceniach sztuk 10 dziennie albo i mniej no chyba ze mam nerwa...a w domku....paczka na tydzen dwa lub zapominamsie o fajkach

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja w piątki sprzątam :), ale z forum jestem na bieżąco i topikiem o renowacji antyków też :d

a ja jak mnie najdzie:szydera:..musze se czas jakos zajac...to raz to a raz tamto...dzisiaj odkurzam wczoraj kibelki..jutro...moze zaznaczam MOZE kuchnie sobie gruntownie ogarne albo swoj pokj bo sie jakos pod lozkiem towarzystwo zakotlowalo...po dunskiemu zwane nulamen...z mpem i tak latam ze wzgledu na moja dzidzie...co drugi dzien 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

a ja jak mnie najdzie:szydera:..musze se czas jakos zajac...to raz to a raz tamto...dzisiaj odkurzam wczoraj kibelki..jutro...moze zaznaczam MOZE kuchnie sobie gruntownie ogarne albo swoj pokj bo sie jakos pod lozkiem towarzystwo zakotlowalo...po dunskiemu zwane nulamen...z mpem i tak latam ze wzgledu na moja dzidzie...co drugi dzien 

Ja tu nie mam wyboru xd Kiedyś chciałam posprzątać w czwartek żeby nowa zmienniczka nie musiała zaczynać od generalnego, to jedno co mi się udało to odkurzanie przełożyć na sobotę :haha:Co mogłam to cichcem zrobiłam, a resztę na sobotę zostało:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

madre przyslowie sow mowi...na nauke nigdy nie jest za pozno....a i tak glupi umieramy:szydera:

 

ps

nie farbuje...wole..natural:haha:

1. ...To sie wie samo przez się :szydera:

2. U kogoś siwizna mi sie podoba ...próbowałam 7 lat temu - wszystkim podobało się , ale nie mnie . Źle się w nich czułam i już . Moje naturalne ( dawno temu ) były bardzo ciemne i z chwilą , gdy coraz więcej szronu na głowie widziałam zaczęłam farbować .Różniście , ale raczej w ciemniejszych tonacjach . Były oberżyny , brązy , czerwienie , tyle , że jak zaczęłam z wyjazdami to nie mogłam zdzierżyć odrostów . Nie wszędzie były warunki , żeby natychmiast nakładać farbę . Trzeba było polować na swobodniejszy czas i takie tam ....Wcześniej , jeszcze przed wyjazdami popróbowałam blondów , ale wróciłam do ciemnych ....Od około dwóch lat wróciłam do blondów ...nie rzucają się tak bardzo  w oczy odrosty . Nawet widzę jakieś moje pojedyncze czarne w odrostach :szydera:...Jestem wierna jednemu kolorowi , podoba mi się , dobrze w nim się czuję i gitarra . Jest to L'oreal 92  a jeśli mam gdzieś kłopot z nabyciem , nie zabiorę na wyjazd zapasowej farby to wtedy L'oreal 10.21 - jest ciutkę podobny :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Chce już nie palić. Już nie mam fanu z palenia

No to kibicuję:)Ja wciąz mam fan,z którego nabija się moja 80letnia ciotka,swego czasu nałogowa palaczka i mówi,że to nie żaden fan, tylko smarkate tłumaczenie:):):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta  zgadzam się, ze to powód do rozwodu :szydera: też lubię ciepłe światło ( nie daj bobrze zimne ) i jestem fanką oświetlenia ale w pomieszczeniach gdzie przebywam....ale tam gdzie nie ma nikogo i przez najbliższe parę godzin nie będzie....no to już gul mi skacze :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Poniewierka napisał:

Dzień dobry  porannie 

Jeżuniu kolczasty ,czemu masz taki smętny nick?:(Nawet te psisko na sponiewierane wygląda;(Dzień dobry Tobie i reszcie raz jeszcze.Pospałam i chyba mogę funkcjonować.Za oknem trawa wciąz biała.mhm... 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się Kasieńkę wykąpać bez zbędnych problemów. Od rana powtarzałam że dzisiaj kąpiel i bez protestów dała się wykąpać. Brawo ja. :oklaski:

Czasem kombinuje, przekłada, dzisiaj próbowała mnie przekonać że wczoraj się kąpała. Ale ogólnie trzeba ją odpowiednio "nastroić" i gitara.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...