Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry :) Kawkę stawiam i idę się ogarnąć toaletowo. Następnie muszę ogarnąć zdalnie, moją trawę pampasową, bo w internetach jakies załamanie pogody obwieszczają , ze to mróz nadchodzi, śnieg, a moja piękność ogrodowa nie zabezpieczona. Miłego dnia dla Was :serce:.

image.png.aefe60b9eea3665615b0788481d5f067.png

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

W piątkowy poranek witam się...1418106243_dziedobrypitek.gif.8161dd8b0e1fc037712f8f19d86d3a15.gif I proszę się nie dziwić radością mą...:haha: Toż to kolejny dzień przybliżający mnie do zjazdu...:oklaski: W reklamie Coca Coli były takie słowa "...coraz bliżej Święta...coraz bliżej Święta...", więc sobie sparafrazowałam...:haha:Cieszcie się zatem razem ze mną...:tak2: I, naturalnie, miłego dnia życzę wszystkim forumowiczom...:oklaski:

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Witam... no i mamy piąteczek, który mnie tu uwiera bo razem w parze z generalnym sprzątaniem chodzi :haha:i będzie na sucho dziś i na mokro :szydera: i dla pdp dzień bezmięsny, czyli ryba, która sobie odpuszczę na pewno xd

Trzy piątki jeszcze tutaj.., zalicze ten to pozostaną mi dwa :oklaski:

Miłego dzionka wszystkim i buziaki :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz Wstawaj, szkoda dnia :d:serce:. Ja dziś, jakoś tak zupełnie jak nie ja, obudziłam się w srodku nocy czyli o 6 30. No przecież to mi się nie zdarza i w normalnych okolicznosciach natury, to bym się na drugi bok przekręciła i pospała dalej, ale adrenalina wywaliła mnie z łózka z siłą wodospadu i też zaliczyłam juz 2 papieroski. Tak dla spokojnosci. Teraz czas na trzeciego :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

W piątkowy poranek witam się...1418106243_dziedobrypitek.gif.8161dd8b0e1fc037712f8f19d86d3a15.gif I proszę się nie dziwić radością mą...:haha: Toż to kolejny dzień przybliżający mnie do zjazdu...:oklaski: W reklamie Coca Coli były takie słowa "...coraz bliżej Święta...coraz bliżej Święta...", więc sobie sparafrazowałam...:haha:Cieszcie się zatem razem ze mną...:tak2: I, naturalnie, miłego dnia życzę wszystkim forumowiczom...:oklaski:

patrzylas na stelomierz????

za pare dni dwojeczka z przodu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, NNNdanuta napisał:

:cześć2:Witam... no i mamy piąteczek, który mnie tu uwiera bo razem w parze z generalnym sprzątaniem chodzi :haha:i będzie na sucho dziś i na mokro :szydera: i dla pdp dzień bezmięsny, czyli ryba, która sobie odpuszczę na pewno xd

Trzy piątki jeszcze tutaj.., zalicze ten to pozostaną mi dwa :oklaski:

Miłego dzionka wszystkim i buziaki :cmok:

przeliczam na  srody...czekaj policze....zostalo mi jeszcze...5

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Włóczęgostwa ciąg dalszy . Od rana rejwach , ale fajny , wesoły . Pobawiłam się z nowym nabytkiem ...dwumiesięcznym labradorkiem o wdzięcznym imieniu Dolar ...a teraz cisza . Syn porozwozi swoją rodzinę do pracy ..szkoły ..przedszkola i wraca ...już zapowiedział mi , że dziś nie włóczymy się , tylko mam seans filmowy . Jakoś to zniosę ...choć mi się nie chce , bo głowa moja została daleko w moim mieszkanku . Zapowiadałam , że będę u nich do niedzieli , ale mnie przegłosowano - mam być do wtorku . Może nie dałabym się przegłosować , ale wzięto mnie pod włos słowami " a gdzie będziesz szlajała się w niedzielę , żeby obejrzeć skoki indywidualne jak tv nie będzie jeszcze w mieszkaniu twoim ?! " ....ok. pozwoliłam się przegłosować ...niech im będzie ...

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Ps

Dzień dobry Wszystkim Tym, co Hilton nie pomoże i Wersal nie zaszkodzi.

:hura::szydera::hura:

Nie ma co się szarpać na wstecznym do przodu.
Spokojnego dzionka Wszystkim Słonkom.
I hotelowy luzik blusik( jakżeż potrzebny Tym, co uskuteczniają szoruszoru):

Tylko w Grandzie brak wolnych miejsc a gdzie indziej pustka:szydera:.

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...