Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@1bozka nie mogę wyslac do Ciebie,wiadomosci,,co tam w tej swojej skrzyni,,więc tutaj napiszę,,

Potrzebuję agencję w Pl która ma oferty do Anglii czy do Niemiec  z jęz, ang, Nie dla mnie,,prosila mnie kolezanka ze Stanów,,ktos jej poleciał At...a, i jej wybila tą agencję z glowy bo to katastrofa,,a musi przepracowac pól roku w Europie, ja jej tylko podam agencję i ona sama niech sobie dzwoni i pyta,,o ile możesz i znasz takie,,będe wdzięczna, obiecalam jej pomóc, więc szukam buziaki,:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

@1bozka nie mogę wyslac do Ciebie,wiadomosci,,co tam w tej swojej skrzyni,,więc tutaj napiszę,,

Potrzebuję agencję w Pl która ma oferty do Anglii czy do Niemiec  z jęz, ang, Nie dla mnie,,prosila mnie kolezanka ze Stanów,,ktos jej poleciał At...a, i jej wybila tą agencję z glowy bo to katastrofa,,a musi przepracowac pól roku w Europie, ja jej tylko podam agencję i ona sama niech sobie dzwoni i pyta,,o ile możesz i znasz takie,,będe wdzięczna, obiecalam jej pomóc, więc szukam buziaki,:cmok:

Napisałam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, beatrix+ napisał:

Śpicie?

Bo temat jest. 

Dostałam dziś umowę  do wypełnienia,  i dołączyli dokument  o posiadaniu stopnia niepełnosprawności. 

Czy mamy na forum osoby z grupą,  i co to oznacza dla mnie?

 

 

Jak masz grupę to napisz. To ma znaczenie z jakim kodem do ubezpieczenia w ZUS firma Cię zgłasza.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorem. Po 3 dniach na telefonach, pomocy znajomych znalazłam do świąt ofertę dla siebie. Jak wyjadę i nie wrócę:słabo: to się zamelduję W piątek ma byc wyjazd.Dzięki Jednej z nas mam namiary na zlecenie dla siebie i siostry pod koniec stycznia, ale juz nie planuje -co będzie to będzie.dobrej nocki życzę.Nie wiem kiedy zejdzie ze mnie stres i po tym traumatycznym czasie.buziole .

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja pierdziu....to coś dla mnie :oklaski: Oby nie na minijob...:szydera:

Onegdaj randkowałam z takim co pracował w kieleckim Edenie..

Najbardziej lubił się spotykać w piwnicznych lokalach. 

Mroczno i przy świecach. 

Nie,  nie gromnicach. ;)

Zawód psychicznie ciężki. 

Onegdaj wypili za dużo i jeden z kumpli poszedł spać do trumny w witrynie zakładu. 

Przebudzil się rano,  przeciągając kości i odurzony odwłok.

Wieko otworzył na oscież,  i tym otwarciem doprowadził przechodzącą właśnie tuż obok kobietę prawie  o zawał..

Krótko  się  z nim  przyjaznilam,  bo nie  chciałam  sexu na katafalku,  jak też  wiązanki do ślubu na jedlinie z szarfą  .

Ostatnie pożegnanie..

 

xd

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ dla Ciebie nic nie grozi,,grupa grupą,,ale wtedy np, nie możesz kogoś nosić na ręcach, zależy jaka grupa, nie strachaj,,jesteś okaz zdrowia,,ponad rok chyba przygotowywałaś się do wyjazdu jak pamietam,,albo więcej  a teraz jedziesz ,,wreszcie,,a tu jeszcze takie papierzyska trzeba wypełnić,stres , szkodnik sam pozostanie w domu,,nie wiadomo o co sie martwić o szkodnika czy o dom czy o siebie,,trzymaj się :cmok: ale ja wiem,że będzie dobrze,,bo jesteś fajna baba,,,:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ Chyba to dotyczy opiekunek rencistek bo takie też są.Nic to dla Ciebie nie oznacza ,jeśli nie masz grupy niepełnosprawności.Napiszesz "nie dotyczy" i wsio.

Pracowałam kiedyś z firmą ,która nie współpracowała z rencistkami-wyznając zasadę,że jesli na rencie, znaczy nie zdatna do pracy.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi  No coś Ty!

Najbardziej mnie stresuje rozłąka z psami. 

Szkodnik se poradzi,  najwyżej  spali wodę,  i małych talerzyków nie znajdzie..będzie jadł z psich misek. Rodzinnie.  ;)

Teraz jestem zdrowsza,  dam radę. 

A jak nie dam rady,  to też dam radę.  ;)

W Polsce grupa potrzebna do pracy..

Teraz  umowa na niemiecki ZUS,  to dla mnie ganz egal. 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...