Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@fioletowa.mysz ...mnie też . Ameba ...meduza ... one też paskudne , obślizgłe- latem na plaży sfotografowałam ... jak zwał tak zwał , ale obśmiałam się jak norka :szydera:

Muszą one inne wydzieliny produkowac niż mój katar. Jakiś gaz moze? Taki rozwesalający? Bo skąd tyle radości by nagle na nas spadało? Ty...Bo pierwotniaki i parzydełkowce dysponują chyba jakimś odwłokiem? Mów! Bo cóś ja zabyła lekcje biologii, mimo że mature z tego przedmiotu zdawało się. :papieros:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Muszą one inne wydzieliny produkoz moze? Taki rozwesalający? Bo skąd tyle radości by nagle na nas spadało? Ty...Bo pierwotniaki i parzydełkowce dysponują chyba jakimś odwłokiem? Mów! Bo cóś ja zabyła lekcje biologii, mimo że mature z tego przedmiotu zdawało się. :papieros:

Co mów ...a mnie skąd wiedzieć ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

@foczka63 sama siebie:)

Termin wizyty u okulisty 09/2019....ha ha ha .dodatkowo osobiście się trzeba zarejestrować.Pozytyw-dodzwoniłam sięjuz za 3 razem:)Ale skierowania i tak nie mam:( Masakra:(

Nie strasz !

Myślałam że do okulisty to bez skierowania można iść. Planuję wizytę w grudniu. Tego roku. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mnie nigdzie,  bom na urlop od męża wyjechała.  ;) czyli w gościnnych występach na Śląsku. 

Wczoraj było tąpnięcie na kopalni Budryk,  Ale zdążyli wszystkich ewakuować. 

My z koleżanką zaś miałyśmy babski wieczór i nic nie czułyśmy. 

Znaczy znieczulałyśmy się. 

xd

Niech się przyzwyczaja do rozłąki,  wszak niebawem i Betina zasili grono łopiekunek po tamtej stronie Odry. 

Za psami już teraz tęsknię..  ;)

Za Szkodnikiem się zastanowię...xd

 

Miłego dla wsiech!

 

d78ac2c1537c.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta też tak myślałam:( skierowanie to nie problem,ale te terminy:( Najlepsze ,że jest inna okulistka na NFZ i do niej nie ma żadnej kolejki ,ale jak poczytałam opinie, to sobie wolę do tego września poczekać.Nie pali się.

  Za to na zdjęcie bioderek z marszu:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

@Maria Jolanta też tak myślałam:( skierowanie to nie problem,ale te terminy:( Najlepsze ,że jest inna okulistka na NFZ i do niej nie ma żadnej kolejki ,ale jak poczytałam opinie, to sobie wolę do tego września poczekać.Nie pali się.

  Za to na zdjęcie bioderek z marszu:)

A prywatnie to nie łaska? przyjmie Cię na biegu i jeszcze będzie bardzo miłaxd

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lucyna.beata napisał:

zeby jeszcze tylko to.....moja pdp zawsze pytala...a co to??? rece buzia i...proteza....nie wspomne o poscieli....tez rzezbila.....piete qwa....co rano

:szydera:

Czasami też dostawałam kawałek tej..no rzeźby w prezencie. Zapakowanej jak na urodziny:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńka jest jeszcze bardzo fit i kumata. Tylko czasem się zafiksuje na coś. Najczęściej na jedzenie albo spacerki. Da się wytrzymać. No i nałogową zbieraczką jest wszystkiego co zielone albo kolorowe. Wiecznie jakieś zielsko znosi i ustawia w czym popadnie, jak wazoniki zajęte to w konewki, miski, wiaderka, szklanki, puszki i co jej w ręce wpadnie. A ja potem cichcem wywalam to zielsko bo zwiędłe, wody nie zmienia więc śmierdzi okrutnie. Mamy spółkę, ona zbiera a ja wyrzucam. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka jest jeszcze bardzo fit i kumata. Tylko czasem się zafiksuje na coś. Najczęściej na jedzenie albo spacerki. Da się wytrzymać. No i nałogową zbieraczką jest wszystkiego co zielone albo kolorowe. Wiecznie jakieś zielsko znosi i ustawia w czym popadnie, jak wazoniki zajęte to w konewki, miski, wiaderka, szklanki, puszki i co jej w ręce wpadnie. A ja potem cichcem wywalam to zielsko bo zwiędłe, wody nie zmienia więc śmierdzi okrutnie. Mamy spółkę, ona zbiera a ja wyrzucam. :haha:

Bynajmniej Ci się nie nudzixd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Maria Jolanta ...jaka kumata ?:szydera:

Kontaktowa, tylko zapomina i czasem ma różne dziwne pomysły. :haha:

 

48 minut temu, geronimo napisał:

Bynajmniej Ci się nie nudzixd

A żebyś wiedział, czas ucieka jakoś bardzo szybko i czasem nie wiem nawet jaki mamy dzień tygodnia. :szydera: Najszybciej mi leci na pauzie. :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...