Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Heidi napisał:

no...  po wizycie lekarskiej. Wyglądało to tak: Mówię:proszę o skierowanie do sanatorium. Ostatnio mialam robiony wykres ekg, zdjęcie  rtg i ogólne badania krwi i moczu. Wniosek pani doktor  wpisała,  doniosę tylko wyniki badań do zatwierdzenia i obicia papierów pieczątkami i jadę zdać komplet tychże papierow do Krus (bo w NFZ papiery już leżą i czekają w kolejce  na wskazanie kierunku podróży).  I.... znowu zabiorę ze sobą drzewo do lasu:haha:,  bo mój Krokodyl  jedzie też :oklaski:. Trzeba jeszcze tylko dożyć tych chwil :tak2:

Podoba mi się Krokodyl na określenie męża .Swojego czasu pisałam małżon.Ale Krokodyl?Kto będzie wiedział ,że o swoim piszę.Foczka pisze pan F.

Darek pisze moja i wiem ,że chodzi o Martę.Blondi o Słodziaku.Jeszcze by wymieniał ,ale nie pamiętam już.

Krokodyl! dobre kurde babka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 prywatnie to możesz na wszystko byle pieniędzy na wszystkie zabiegi starczyło co sobie zażyczysz.Sopot wybrałaś o ile się nie mylę?

Właśnie wróciłam od lekarza wszystko u mnie funkcjonuje idealnie nawet głowa :szok::hura:a tabletki ,które biorę to lekarz powiedział,że jak wrócę do Polski to mi chce zredukować czyli zamiast 2 ma być jedna :szok::hura:.To co ja miałam powiedzieć,że ja do sanatorium chcę :smutek: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, geronimo napisał:

Wcale to nie prawda,nigdy mnie się nie udało wykonać coś według planu i założonych zadań. Zawsze były zmiany,natomiast plan globalny powoli się realizuje :papieros:

Czy ten plan globalny to remont kapitalny domu, o którym kiedyś i gdzie indziej pisałeś? Pochwaliłbyś się co nowego, fajnego zrobiłeś. Ostatnio podziwiałam kominek ale to było wieki temu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Jest ktoś chętny , osobiście stoczyć bitwę pod Grunwaldem ? :haha: Ja nie żartuję :d

Poszukiwana jest opiekunka z charakterem :d do seniora z wysokim ego :haha: Pan mieszka w miejscowości Grunwald :szydera:

Uchowaj mnie Panie! Senior z wysokim ego. Choć mój Pan Dyrektor też najmiejszego ego nie posiada ale jest miły, więc może i z tym też dałoby się żyć, a jak nie to dwa miecze i po sprawie. Tylko kurczę kto komu te miecze przysłał? Nie pamiętam. Chyba czas ponownie lekturę przeczytać albo film obejrzeć.

Edytowane przez Alina 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, salazar napisał:

 

Basiu, myślę, że nie znasz tej forumki, pisaliśmy lata temu na Eldorado, a tam się chyba nie udzielałas?

(...)

Pozdrawiam Cię serdecznie, może kiedyś pokażesz się jeszcze raz w Monachium, choć wiem, że "osiadłaś" gdzie indziej ;).

Nie, na Eldorado się nie udzielałam, nie znam w ogóle. Myślałam, że określenie "przedhiltonowe" to czasy świetności Op24 ;)

 

Ciągnie mnie do Monachium, bo nie wszystko tam jeszcze zwiedziłam.

Ciągnie mnie też w inne miejsca, jak widać nie całkiem osiadły ze mnie typ ;) 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Może bym i pojechała bo premia jest fajna, ale nie znam jeżyka, ani polskiego ani niemieckiego. :szydera:

Oferta dla opiekunki z dobra znajomością jeżyka niemieckiego. Wyjazd od zaraz+ premia świąteczna 2500 euro! okolice Düsseldorf

Biednaś ty....oj biedna...jeżyk ci odebrało...i 2500 stracisz...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, INEZ napisał:

@Blondi doszły buciki :hura:pasują na mnie jakby na miarę były szyte :hura:..Dziękuję ślicznie i pozdrawiam .Zaraz do walizki pakuję ,żeby córka ich nie widziała. Zabieram je na kolejny wyjazd do pracy ;)

To ja się bardzo cieszę,,że wreszcie buciki trafiły na właściwe kopytko,,:oklaski: że Ci sie podobają i że są dobre,,jak to nieraz można się szybko czegoś pozbyć,,wystarczy popisac i już cyk myk i inny się  ktoś cieszy i ja zadowolona,,:tak2::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...