Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Teresadd napisał:

A masz przesiadke w Berlinie?Bo tez kiedys szukałam połączenia ,ale koszt biletu mnie zniechęcił.

 

1 minutę temu, Teresadd napisał:

A masz przesiadke w Berlinie?Bo tez kiedys szukałam połączenia ,ale koszt biletu mnie zniechęcił.

Jade przez Berlin, znacznie krócej, do Basel,z tamtąd Kolonii i z Kolonii do Berlina, a inaczej musiałbym do Zurich z Zurichu do Wiednia i z Wiednia do Warszawy no i oczywiście znacznie drożej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, geronimo napisał:

I dla tego ja jeżdżę koleją, przyjeżdżam mogę powiedzieć wypoczęty, pare godzin snu za sobą no i porządna knajpa w zugu jest.xd

Też przyjechałam dzisiaj do pracy . Podróż  miałam fajną -TLK, pendolino i samolot - razem 10 godz. Dla porównania   Sindbad 24 godz. Na dodatek miałam zaplanowane   przerwy w podróżowaniu, na takie tam różne odwiedziny. Tutaj uwaga : miałam któtkie , milusie spotkanko z Afryką, a o reszcie nie będę pisała , bo....i tak nie znacie . Dzisiaj zostałam przywitana bardzo serdecznie i zaraz zabrali mi babcię, bym mogła odpocząć , rozpakować się i obeznać na nowo. Trafiam na takie miejsca i rodziny mają traf, że wracam i jest obopólne zadowolenie. Tak przepracowałam w swoim ostatnim miejscu 5 lat . Teraz nawiązanie do sytuacji Barbary48: przyszedł taki moment, że rozstałam się ze swoją Pdp, chociaż było jeszcze ok. - nocki przespane, ale w ciągu dnia coraz większa nieporadność Pdp. To już była praca na na 1,5 etatu. Mówiłam ciągle o tym . Rodzina przekalkulowała i Pdp jest teraz w domu opieki. To są trudne decyzje dla rodziny i dla nas - opuszczamy w pewnym sensie tych swoich Pdp-ych, dla których byliśmy ważni o ile nie najważniejsi. No ale cóż - życie. Dopóki jest, to ciągle mamy jakieś wybory , a nie rzadko jest to lepsze zło. 

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór ....Melduję się z okolic Warszawy . Dziś przyjechał po mnie mój syn i spędzę u nich kilka dni . Remont trwa ! ...Nie wiem , czym nagrzeszylam ...chyba tylko myślami ...że ciągle mam pod górkę ...Na jutro mamy zaplanowane przedpołudnie . W planach zwiedzanie pałacu w Otwocku Wielkim i Rezerwat na torfach ...czy jakoś tak.....Jakoś trzeba będzie przetrwać ...na wycugu ...jak przed wojną kuźwa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...