Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

Spadać spać  ,,palić ,,jesc i pić,,Dobranoc:święty: ale tak pomarzyć troszkę jeszcze,,,stać się takim dobrym człowiekiem jutro,,takim wyrozumiałym i ciepłym,takim mądrym i pięknym,,pa buziole :serce:

Przecież właśnie taka jesteś?:haha:

Dobranoc...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

U mnie w domu bugaja.

U mnie też "bugaj" się mówi i robiony był wczoraj : ziemniaki starte ,2jaj, przesmażony boczek z cebulka,só, pieprz, majeranek, 2łyżki maki ziemniaczanej

plus jedna łyżka zwykłej mąki .wylewam na blaszkę wyłożona paskami słoninki. piękę w 180 stopniach 40 min. pod koniec daję na górę aby skórka była chrupiacą na 200 st. robię 2 blaszki od ciasta a na drugi dzień jeszcze lepszy odsmażany i pokrojony.Jakby co Fioletka to jeszcze mam:)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Ciemnica jeszcze, ale już dawno jestem na nogach... Coś mi się jeszcze wewnętrzny zegar nie przestawia :( Poniedziałek, ale jakieś ocieplenie się szykuje :d bo ja albo się wbiję w jakąś odzież narciarską, albo będę już tylko czekać do wiosny ..Dlatego w Aldiku zapobiegawczo zakupiłam już odzież termoizolacyjną w rozmiarze 158/164 i na szczęście pasuje jak ulał xd Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Pora nowy tydzień zacząć.Pogody jeszcze nie widać,bo ciemności.Jeszcze dzisiaj ma być zimno,ale od środy wraca złota ciepła jesień.Tak telewizornia mówiła.Pożyjem ,uwidim.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michasia 1959 napisał:

U mnie też "bugaj" się mówi i robiony był wczoraj : ziemniaki starte ,2jaj, przesmażony boczek z cebulka,só, pieprz, majeranek, 2łyżki maki ziemniaczanej

plus jedna łyżka zwykłej mąki .wylewam na blaszkę wyłożona paskami słoninki. piękę w 180 stopniach 40 min. pod koniec daję na górę aby skórka była chrupiacą na 200 st. robię 2 blaszki od ciasta a na drugi dzień jeszcze lepszy odsmażany i pokrojony.Jakby co Fioletka to jeszcze mam:)

To ja Cię zapraszam na bugaja Michasiu. Upiekę specjalnie for you. Styczeń odpowiada?:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy !

Ciemno,zimno ,do domu daleko ," jakieś strachy" spać nie dają :haha:,tom se wstała  śniadanie Muminkowi urychtowała , herbatkę zieloną sączę i już wiem , że dzisiaj to nie będzie mój ulubiony dzień.:d

Mimo parszywej natury w miarę lekkiego poniedziałku Mordecki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko świętojańsko i sielpiańsko!

Ledwo człek wesele poprawiał,  a łune gadajom i gadajom..

Nie mówcie mi o remontach,  bo ja jestem  na etapie wykańczania domu..

Psychicznie już dawnom wykończona,  finanse to nawet nie ruszam,  bo NIE ma co. 

Mam już dosyć popiołu z kominka w chałupie...

.........

Czas wracać w świętokrzyskie knieje,  wszak @Marta B na kawę zaprosiła :p

 

Miłego i spokojnego dnia!

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się witam ze Wszystkim . Dzień dobry:cześć2:

Nie spię juz od 4 rano. Mój zegar biologiczny całkiem oszalał. Wygonił mnie spać o 19 i nijak nie mogłam się przemóc, żeby tego nie zrobić. Potykałam się o własne nogi. No to w zamian obudziłam się o 4 rano wyspana jak skowronek. Masakra z tą zmianą czasu. Idę Andzię z łózka wygonić, bo niby dlaczego ma mieć lepiej niż ja. Dzień przedszkolny dzisiaj, a więc poniedziałek czas zacząć.

Miłego dnia kochani.:cześć3:Wyjeżdżającym szerokiej drogi.:smutek:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sprawdziłam , czy aby w jakimś poradniku kulinarnym nie będę się witać , ale wszystko gra ....przy kawie witać się będę . No to ....

Dzień dobry ....

Miłego , spokojnego dnia i tygodnia :cmok:

Witaj.Ty już nnie sprawdzaj lepiej tylko pazurki na torbę i czekaj na pojazd. Spokojnej podróży zyczę i spokojnego urlopu.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypilam kawe snuje jeszcze w pizamie nie mam zupelnie ochoty jakos sie ogarnac...nawet pflege byla zaskoczona.....chyba musze sobie zaordynowac cytryne ...cytryne...i znow...cytryne...z imbirem i ubrac sie bo toranaga zaraz wstanie...a mnie tak kur....aaaa nie chce...

moze mnie ktos kopnac na rozped????

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

Ewcia-ja wczoraj też spakowałam jeden tobołek.Dzisiaj spakuję następny i jutro...na drugą stronę Odry. Miejsce-jak pisałam wcześniej-dziewicze.W sensie-opiekunka i...geograficznie:tak2:

To szczęśliwej podróży, Skarbie....I niech to miejsce okaże się przyjazne i lekkie  :cmok:

Jak się pakuje do De to nigdy nie mam problemu....zurük ciągle za małe walizki.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, awe59 napisał:

Witam poniedzialkowo,

Wczoraj spakowalam jeden Koffer....letnie rzeczy i 3 kg kawy....A tyle jeszcze zostało....chyba paczkę będę musiała wysłać :szydera:

Miłego poniedziałku i całego tygodnia  :cmok:

ja uprzedzilam syna ze musi po mnie przyjechac autem skoro mam zrobic jakies zakupy a zas...mam nadzieje ze to wypali bo jak nie to...musze calego busa wynajac zeby siie pomiescic:haha:

milego rowiniez 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Wczoraj miałam kontrolę, i to nie byle kogo, bo zmienniczki swej. Że też chciało się babie przyjeżdżać 150 km. I jeszcze przywiozła bratanka? umysłowo chorego. Pomijam już to. Przyjechała bez wcześniejszego powiadomienia telefonicznego (tu nawet dzieci dziadka dzwonią wcześniej, że będą), w przerwie, gdzie wie że od 13_15,dziadek śpi i jest to dla niego czas święty, więc była o 13,30.Chyba nie chciała mnie spotkać, choć wczoraj wróciłam 5 minut przed czasem, to już kubki po kawie były umyte, i chyba mieli już wychodzić. Mało tego po jej wyjściu dziadek powiedział, że musiała wszędzie zajrzeć. Poszła do piwnicy, przez palarnie zobaczyć ogród. A mogła to zrobić stojąc na ulicy, albo wejść przez garaż. Jakie gromy wczoraj ciskalam, to nawet sama nie wiedziałam, że tak potrafię. Powiedziałam dziadkowi co o tym wszystkim myślę, on też nie był zadowolony. Nawet nie wiedziałam, że są takie baby okropne. Myślę sobie, że ma plan babsko jakiś i nawet wiem jaki. 

No a teraz życzę Wam miłego dnia, bo mnie jeszcze trochę trzyma. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...