Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:cześć2:Ciągle ciemno na zewnątrz, ale mój szlafrok daje radę, więc spokojnie delektowałam się fajeczką :papieros:Apetytu mi narobiliście tymi leczniczymi wypoczynkami tym bardziej, że kiedyś sobie taki zafundowałam i chwalę :dobrze: Dopłaciłam wtedy dychę na dobę do pokoju jednoosobowego bo jak niczego to świętego spokoju potrzebowałam najbardziej. Najlepiej było przy przyjęciu, bo to wizyta u lekarza, a on się pyta co mi jest ... - Nic, panie doktorze, czuje się zmęczona ... Długo uzgadnialiśmy w co mnie wpakować, bo ja coś wiedziałam, ale o wiele więcej nie wiedziałam xd Najważniejsze, że wiedziałam co mi szkodzi ... Było super, a żarcie bajeczka ... :d Dwa tygodnie i dwa kilo mi przybyło :haha:

Na dzisiaj miłego dzionka i buziaki serdeczne :cmok:

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kudowy starziki niemieckie zjeżdżają, a do Krynicy ukraiński blichtr..

 

Moja neurolożka twierdzi,  że 2x w roku trzeba kręgosłup na ćwiczenia wysyłać,  prócz tego w roku ćwiczyć. 

Ja grubas,  rozumiem. 

Ale moja koleżanka wg nauczycielką  jest  i też  ma problemy  z grzbietem..

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@NNNdanuta....2 kg w dwa tygodnie ???....E ...to ja jednak sobie odpuszczę takie leczenie :szydera:

No właśnie :haha:dlatego piszę ... :szydera: Ja to tam, w tym momencie czy na tym zakręcie życiowym, to jak nic powinnam była posiedzieć co najmniej miesiąc :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Może na kolanach u kierowcy przyjemniej..:pxd

A idź .., ja to mam takie gabaryty, że jak komplet w busie to zawsze mnie posadzą przy kierowcy bo mało miejsca zajmuję... Grzecznie zgadzam się bo problem rozumiem, a i uprzejma jestem. Ale kilkanaście godzin to ani przy kierowcy, ani na jego kolanach to spędzać nie chcę... Są lepsze miejsca :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Za tydzień będę już spakowana czekała na zmienniczkę. Nie godzę się na jeżdżenie małym busikiem i mam tak, że zmienniczka jest dzień wcześniej, a ja jak wrócę to zaczynam z marszu jak wysiądę z Sindbada. Ot życie. Potrzebuję kopa, bo się "wahom"  wracać czy nie wracać. Ja potrzebuję umowę na stałe, bo u mojego męża dodawanie żony do ubezpieczenia jest nieco skomplikowane. Raz na jakiś czas ok, ale po każdym zleceniu- czarno to widzę. Na razie chcę jeszcze w styczniu wrócić, bo to nie jest dobry czas na zmiany (stałe wracają :szydera:), ale potem muszę ruszyć dooopę, bo robię sobie kuku. Będę prosić o radę, gdzie warto uderzyć, bo ja jeszcze agencji nie zmieniałam . Miłego dnia.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek:)Kurna,jego tego...dlaczego jest tak zimniasto???Naaaa????Dlaczego?Kto zajumał ciepełko????Przyznać mi się zaraz!Poszłam na tarasik zapalić i normalnie szoku termicznego doznałąm:(Brrrr

W związku ze związkiem ciepłego dnia życzę:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

W związku z aurą nie miałam odwagi wyjsć na taras, zajarałam w łazience :haha:

U mnie tego rodzaju przestępstwo nie wchodzi w grę,Kulencja nos ma jak pies mysliwski to raz a dwa wszedzie czujniki:(Ubrłąm się jak na Syberię i na tarasik:)z tego pospiechu i po ciemaku portki na lewą strone założyłam ,ale w jaraniu to nie przeszkadzało:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, NNNdanuta napisał:

kilkanaście godzin to ani przy kierowcy, ani na jego kolanach to spędzać nie chcę... Są lepsze miejsca :szydera:

A dla mnie to najlepsze miejsce, duzo miejsca na nogi, nikt mi za uchem nie chrapie, same plusy. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Jaki jestem śpioch tutaj okropny, śpię po 10 godzin, odsypiam chyba domowe nocki, bo tam to mam pobudek z kawą o 5tej.

Dzis przychodzi kolega znaczkowy, więc będzie zabawa, no i swiezutkie ciasto. Kolega dobrze wychowany, więc i dla mnie będzie. 

O babci z Pierdziszewa nie wspomne, bo ona wczoraj była u dziadka, zameldował mi jak już było po wszystkim, że jest czysty i ma świeże majtki (bo nie zdążył do toalety). 

Miłego dnia. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

U mnie tego rodzaju przestępstwo nie wchodzi w grę,Kulencja nos ma jak pies mysliwski to raz a dwa wszedzie czujniki:(Ubrłąm się jak na Syberię i na tarasik:)z tego pospiechu i po ciemaku portki na lewą strone założyłam ,ale w jaraniu to nie przeszkadzało:)

Na szczęście czujników u mnie brak ...wentylatorek się włączy ...później odświeżacz powietrza i gitarra....Nie miałam odwagi , ale zmienniczka - niepaląca mi tak nakazała jak opowiadałam jej kiedyś o wychodzeniu na zewnątrz , kiedy doktor przerywacze snu mi robił i wk...nerwa miałam . Zabroniła mi po nocach nan tarasie wystawać ...posłuszna jestem :szydera:...Fajnie mieć apartamenta na innym poziomie i łazienkę tylko dla siebie ...cudowna rzecz ......Elka myśli pewnie , że ja jako jarająca namiętnie nie wyczuwam , że ona w pralni popala ....Nic bardziej mylnego ...wyczuwam jak cholera :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

A dla mnie to najlepsze miejsce, duzo miejsca na nogi, nikt mi za uchem nie chrapie, same plusy. 

Ta... O.o przy kierowcy siedzą dwie osoby. Ja w środku, a tam kurcze już na nic miejsca nie ma. Przedostatnio to wsiadł mi po prawej (przy drzwiach) taki niby szczupły, ale bary jak kaloryfer z dużego pokoju ... do granicy wygięta jechałam xd

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...