Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Dodzisława napisał:

Na początku mojego pobytu tutaj grałysmy w chinczyka, ale to uwłaczało dziecku :d . Zaczełysmy grać w warcaby i młynek. W młynek dziecko ogrywało mnie w cuglach. W warcaby  bywało róznie :d , Teraz od lat króluje rummi. ja jestem mistrzynią, powiem nieskromnie :d , ale babka tez daje radę i to nieźle :d 

W chińczyka i w Halmę.Ale tak po trzy rundki ,bo szybko się nudzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mirelka1965 napisał:

guggy.gif

:trele: zastanowię się, czy jutro w drodze do domciu z Tobą będę chciała gadać :trele:. Tak słodko i niewinnie wyglądasz w tym łóżeczku, że buziaka muszę posłać :cmok:. Powodzenia na nowym miejscu i wygodnego łóżka, i spokojnego snu:love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maras1 napisał:

dlaczego?-bo tanio,wyjazd na 8 dni,z transportem,pełne wyżywienie,zabiegami,apartament,1100 zł od osoby

Dawaj koleżko dokładne  namiary na ten Truskawiec, muszę skorzystać i to szybko. Wracam do domu z rwą kulszową, faszeruję się lekami, ale muszę zrobić coś dla siebie z efektem na dłużej i mniej szkodliwie dla żołądka. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Dzisiaj mam dwie osoby do położenie do łóżeczka:  Podopieczną i zmienniczkę . 7 rano wyjazd :oklaski: do męża, a potem z @maras1 do Truskawca :oklaski:. I co Wy na to ? Żałujcie, że Was nic nie boli :trele:

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Dzisiaj mam dwie osoby do położenie do łóżeczka:  Podopieczną i zmienniczkę . 7 rano wyjazd :oklaski: do męża, a potem z @maras1 do Truskawca :oklaski:. I co Wy na to ? Żałujcie, że Was nic nie boli :trele:

Boli mnie :( Właśnie rozbolało okrutnie :( serce z zazdrości.Też chcę z Wami do Truskawca:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Dawaj koleżko dokładne  namiary na ten Truskawiec, muszę skorzystać i to szybko. Wracam do domu z rwą kulszową, faszeruję się lekami, ale muszę zrobić coś dla siebie z efektem na dłużej i mniej szkodliwie dla żołądka. 

https://san-karpaty.com/pl/

Spośród zabiegów zaintrygował mnie "sen na ulach" ,ale na czym to mhm....polega nie znalazłam.

Znajomy opowiadał o lewatywach z ziół tam ordynowanych, jako panaceum na wszystko:)Kolejka facetów stała z gołymi tyłkami a pielęgniarka tylko wołała:nastajaszczij malczik,nu ,nie bojsja,dawaj żopu!I szpryca z ziółkami do odbytu:)Zajefajne,no:)Ale ogólnie to był bardzo zadowolony z pobytu tam:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Heidi napisał:

Dawaj koleżko dokładne  namiary na ten Truskawiec, muszę skorzystać i to szybko. Wracam do domu z rwą kulszową, faszeruję się lekami, ale muszę zrobić coś dla siebie z efektem na dłużej i mniej szkodliwie dla żołądka. 


Pacz :d http://truskawiec.info.pl/co-leczymy-truskawiec Skolko ugodno :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Dawaj koleżko dokładne  namiary na ten Truskawiec, muszę skorzystać i to szybko. Wracam do domu z rwą kulszową, faszeruję się lekami, ale muszę zrobić coś dla siebie z efektem na dłużej i mniej szkodliwie dla żołądka. 

Heiduczku kochany , szczęśliwej drogi do domciu :cmok: Wierzę , że Krokodyl skutecznie uleczy Twoja rwę :d I zamelduj sie ładnie po powrocie , bo jak nie , to tak  dostaniesz po tej dudkowej łepetynce , ze odechce Ci się tak skakać :ostrzegam::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Dzisiaj mam dwie osoby do położenie do łóżeczka:  Podopieczną i zmienniczkę . 7 rano wyjazd :oklaski: do męża, a potem z @maras1 do Truskawca :oklaski:. I co Wy na to ? Żałujcie, że Was nic nie boli :trele:

Heidi szczesliwej podrozy :love:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Heidi napisał:

Dawaj koleżko dokładne  namiary na ten Truskawiec, muszę skorzystać i to szybko. Wracam do domu z rwą kulszową, faszeruję się lekami, ale muszę zrobić coś dla siebie z efektem na dłużej i mniej szkodliwie dla żołądka. 

Na cito Leśnik-Drzewiarz Krynica Górska. 

Osobiście zus mnie tam wysłał że 3 lata temu..

Świetny, certyfikowany ośrodek z bazą rehabilitacyjną,  mają specjalistę od Mkkenziego. 

To są ćwiczenia na kręgosłup. 

Super sprawa,  razem z masażem punktowym stawiają na nogi. 

 

Drugi ośrodek to Neptun w Kudowie zdroju. 

Ale ten tylko znam ze słyszenia. 

Te ćwiczenia Mkkenziego są rewelacyjne. 

Trzeba wkładki co prawda, bo najpierw boli aż do posikania,ale potem nawet Kwiat Lotusu się zrobi..:p

Nie wspomnę,  że obie miejscowości w cudnych okolicach..

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Umowa jak umowa tylko składki nie w ZUS a w AOK. jedyna różnica.

No dobra..

Maryś,  czyli lepiej się opłaca ich i zus,  bo naliczać się będzie do mojej emerytury?

Czyli wyższy niż nasza średnia krajowa?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, beatrix+ napisał:

Na cito Leśnik-Drzewiarz Krynica Górska. 

Osobiście zus mnie tam wysłał że 3 lata temu..

Świetny, certyfikowany ośrodek z bazą rehabilitacyjną,  mają specjalistę od Mkkenziego. 

To są ćwiczenia na kręgosłup. 

Super sprawa,  razem z masażem punktowym stawiają na nogi. 

 

Drugi ośrodek to Neptun w Kudowie zdroju. 

Ale ten tylko znam ze słyszenia. 

Te ćwiczenia Mkkenziego są rewelacyjne. 

Trzeba wkładki co prawda, bo najpierw boli aż do posikania,ale potem nawet Kwiat Lotusu się zrobi..:p

Nie wspomnę,  że obie miejscowości w cudnych okolicach..

Oj ...co Ty wyskakujesz z jakimiś ośrodkami w Polsce ?...One chcą za granicę ...na Ukrainę ...:szydera:

A Twoje namiary na te ośrodki ja sobie zapiszę zaraz ...Mogę w Polsce ...aby pomogło :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...