Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Z synem byłam pierwszy raz ,to ponad stówę wydałam.Ale syn powiedział ,że siostra chce te zakupy robić.Drugi raz się ścięłam z córką o zakupy to syn wyjął 50 euro i kazał mi tym busikiem jechać.W tym tygodniu sobie dam spokój ,ale w następny czwartek pojadę i dokupię co mi potrzeba.No żesz k...a mać ,żeby kartofla nie mieć w zapasie czy sałaty.

A tak w ogóle ,to coś chemia nie ma.I poprzedniczka mówiła to samo.Chyba babcia się otworzyć nie może ,albo nie chce.Nie uśmiechnie się ,nic za bardzo nie mówi,nic ode mnie nie chce.Z córką też nie bardzo jest kontakt.Tak lodowato ,dyplomatycznie.Roboty nie ma za dużo ,ale w sumie to tylko jedna opiekunka była tu dwa razy.Zobaczę co dalej .

Jak nie zaskoczy i chemii nie bedzie to pozamiatane,choćby nie wiem jakie super miejsce pod wszystkimi innymi względami było.Przy braku chemii nie da się normalnie pracować:(

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maras1 napisał:

byłem wszędzie,teraz tylko tabsy

Tabsy nie są złe, do rwy trudno się dostać nawet najlepszemu fizjoterapeucie czy kręglarzowi jak jest świeży stan zapalny ... Ale jak wrócisz to zacznij szukać takiego fachmana niech Cię ustawia (nastawia), bo to można tylko mało kto to potrafi... W moim życiu pracowałam jako rejestratorka w jakimś centrum terapii naturalnych... Przyjmowali tam wróżbici i inni bioenergoterapeuci, ale cuda tam czynił kręglarz ... Tyle, że to był chirurg ortopeda z 30 letnia praktyką w chirurgii,  który doszedł do wniosku, że nie do wszystkiego potrzebny jest nóż i młotek .))))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Jak nie zaskoczy i chemii nie bedzie to pozamiatane,choćby nie wiem jakie super miejsce pod wszystkimi innymi względami było.Przy braku chemii nie da się normalnie pracować:(

Kasia dokładnie tak jak piszesz.Może jeszcze jestem za krótko ( ponad dwa tygodnie),ale to już można wyczuć ,że chemii niet.Trochę tego doświadczenia mam ,i takie sprawy od razu wiem.No cóż jeden turnus mogę tu tylko być i do widzenia.Bo ja też muszę się czuć tu dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maras1...nie popełniaj mojego błędu ...Obkupiłam się wtedy w plastry ...poduszki żelowe ...wszystko rozgrzewające ....Dopiero jak przyszedł do Pusi terapeuta ( kochany dzieciak -Polak ) to mnie opitolił , że pożar ...ogniem chcę ugasić ....Tylko zimne okłady . Pomaga ....

Niech mi ktoś powie co ja odpitoliłam , że tłustym drukiem piszę ...ja to jednak specjalistka jestem , jeśli o komputery biega ....je....chał to pies !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kuku klepacze,,:oklaski: zimno czy mrożno ,,nischt zu tragisch ,,normalka,,nie ma co narzekać bo to nic nie da, ja dzisiaj usłyszałam że mam ubierać się w koszulę nocną a nie  w podfruwajkę seksi,,:hura: ja i koszula nocna :święty: zagotowałabym się, a potem usłyszałam ,że powinnam już wziąsc kołderkę zimową,no nie wytrzymiem,,i co jeszcze? mam ubrać -skarpety? wełnianki,:płacz: więc w szlafroczku trochę ciepłym poszlam na taras :papieros:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

A kuku klepacze,,:oklaski: zimno czy mrożno ,,nischt zu tragisch ,,normalka,,nie ma co narzekać bo to nic nie da, ja dzisiaj usłyszałam że mam ubierać się w koszulę nocną a nie  w podfruwajkę seksi,,:hura: ja i koszula nocna :święty: zagotowałabym się, a potem usłyszałam ,że powinnam już wziąsc kołderkę zimową,no nie wytrzymiem,,i co jeszcze? mam ubrać -skarpety? wełnianki,:płacz: więc w szlafroczku trochę ciepłym poszlam na taras :papieros:

A o szlafmycy nie wspomniał Słodziak?ha ha ha Dla Ciebie, rzecz jasna:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

A kuku klepacze,,:oklaski: zimno czy mrożno ,,nischt zu tragisch ,,normalka,,nie ma co narzekać bo to nic nie da, ja dzisiaj usłyszałam że mam ubierać się w koszulę nocną a nie  w podfruwajkę seksi,,:hura: ja i koszula nocna :święty: zagotowałabym się, a potem usłyszałam ,że powinnam już wziąsc kołderkę zimową,no nie wytrzymiem,,i co jeszcze? mam ubrać -skarpety? wełnianki,:płacz: więc w szlafroczku trochę ciepłym poszlam na taras :papieros:

Haha ale w wełnianym a nie w jedwabnym:haha:szlafroczku

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Jestem uratowana!! 

Uwaga...

Miałam włączony tryb nocny. 

Można się głośno śmiać! 

;)

Na początku znajomości z kompem,dawno temu coś kliknęłam i wszytko się odwróciło na ekranie do góry nogami.Na szczęście w robocie wtedy byłam i kolega pomógł  przywrócić :)Ale co kliknęłam nie wiem do dziś:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Teresadd napisał:

Kasia dokładnie tak jak piszesz.Może jeszcze jestem za krótko ( ponad dwa tygodnie),ale to już można wyczuć ,że chemii niet.Trochę tego doświadczenia mam ,i takie sprawy od razu wiem.No cóż jeden turnus mogę tu tylko być i do widzenia.Bo ja też muszę się czuć tu dobrze.

Nie jesteś za krótko . ,tam jest trochę toksycznie , czytam co piszesz i tej córuni też bym miała serdecznie dosc , sknera i jeszcze raz sknera,, turnus wytrzymasz i dalej ,, w nie jednym domu zakupy były robione raz w tygodniu, w nie jednym też o zakupach decydowala córka z babcią, w innych PDP ale ja mogłam decydowac też , co bym chciala, nigdy nie brakowało mi jedzenia, ale swobodnie jest robić zakupy i mieć ten kartofel zawsze ,,bo jak jest kartofel to jest jedzenie, 

Ale też miałam tak ,że po tygodniu czy dwóch mówiłam ,że nie wrócę, a potem wracałam bo atmosfera się tak zmieniła, że chętnie wracałam tam, ale najpierw swoje wyklepalam co i jak, nerwówka była ogromna ale przetrawili i przemyśleli i się zmienili,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, NNNdanuta napisał:

Tabsy nie są złe, do rwy trudno się dostać nawet najlepszemu fizjoterapeucie czy kręglarzowi jak jest świeży stan zapalny ... Ale jak wrócisz to zacznij szukać takiego fachmana niech Cię ustawia (nastawia), bo to można tylko mało kto to potrafi... W moim życiu pracowałam jako rejestratorka w jakimś centrum terapii naturalnych... Przyjmowali tam wróżbici i inni bioenergoterapeuci, ale cuda tam czynił kręglarz ... Tyle, że to był chirurg ortopeda z 30 letnia praktyką w chirurgii,  który doszedł do wniosku, że nie do wszystkiego potrzebny jest nóż i młotek .))))

 

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@maras1...nie popełniaj mojego błędu ...Obkupiłam się wtedy w plastry ...poduszki żelowe ...wszystko rozgrzewające ....Dopiero jak przyszedł do Pusi terapeuta ( kochany dzieciak -Polak ) to mnie opitolił , że pożar ...ogniem chcę ugasić ....Tylko zimne okłady . Pomaga ....

Niech mi ktoś powie co ja odpitoliłam , że tłustym drukiem piszę ...ja to jednak specjalistka jestem , jeśli o komputery biega ....je....chał to pies !:szydera:

w bydgoszczy już mnie ponastawiali,jak wrócę to jadę do sanatorium,na ukrainę,i postawią mnie na nogi:dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Na początku znajomości z kompem,dawno temu coś kliknęłam i wszytko się odwróciło na ekranie do góry nogami.Na szczęście w robocie wtedy byłam i kolega pomógł  przywrócić :)Ale co kliknęłam nie wiem do dziś:)

Do przekręcania ekranu mój małżonek ma zdolności..;) 

Jakieś klawisze się wciska..

 

Z dziadoida nadaję,  to paluchy łażą gdzie kcom. ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@maras1...nie 

Niech mi ktoś powie co ja odpitoliłam , że tłustym drukiem piszę ...ja to jednak specjalistka jestem , jeśli o komputery biega ....je....chał to pies !:szydera:

B masz wciśnięte w oknie edytora,  czyli tam gdzie piszemy post. 

 

658fb6df4eb4.jpg

Edytowane przez beatrix+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...