Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minut temu, Blondi napisał:

Dobry wieczór,,,:oklaski: Wszystkim klepaczom:hura: wreszcie normalny internet,,nawet mój osobisty wysiadł na tym zadupiu jakim bylam:smutek: ale nischt zu tragisch ,,czasu nawet na laptopka nie było,,,

ale mam niusa dla  @violka,,,wiesz w jakie ja starocie wdepłam? z kanapką Ludwikowską wróciłam,,ledwo ją zmiesciliśmy w auto, bagażnik otwarty bo przeciez nie jest z gumy i dupsko wystawało na ulicę,,i tak 300 km jazda z otwartym autem,,,ale kanapka piękna,,facet sprzedaje starocie a ma ich full, jak pozwolił mi wejsc na dwa strychy ,,myślalam ze ja zlece z tych strychów na dol, bo tam zatrzęsienie gratów, komody, komódki, sekretarzyki, stoliki, a krzesl jakie chcesz,trony i fotele , nie moglam stamtąd wyjsc, miesjca nie bylo aby jeszcze jakieś klamoty kupic, slodziak 4 krzesla kupil a ja jeszcze wytargalam Ludwikowskie siedzisko,,białe, też by Ci się tam podobało,,:oklaski:

Gdzie , za ile i dlaczego jeszcze zdjęć nie widzę ? :ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się trochę wkurzyłem. Chciałem skorzystać ze słoiczka z "wodą" na balkonie zostawionego przez któregoś z byłych opiekunów. Słoik jakby przygotowany z uprzejmości dla kogoś do wrzucania kiepów.  Ja (niestety) palę i mam zawsze popielniczkę, ale dzisiaj czyściłem i zapomniałem zabrać na balkon. 
  A więc otwieram ten słoiczek z płynem i chciałem już wrzucić peta, ale mam taki zwyczaj głupi wąchania czegoś i powąchałem ten słoik. Okazało się, że był wypełniony w połowie łatwopalnym zmywaczem do paznokci (albo coś podobnego w zapachu też łatwopalnego).  No normalnie albo ktoś był idiotą do sześcianu, albo ktoś zrobił to celowo, i wydaje mi się, że to drugie :przekleństwa:

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Michał845 napisał:

Dzisiaj się trochę wkurzyłem. Chciałem skorzystać ze słoiczka z "wodą" na balkonie zostawionego przez któregoś z byłych opiekunów. Słoik jakby przygotowany z uprzejmości dla kogoś do wrzucania kiepów.  Ja (niestety) palę i mam zawsze popielniczkę, ale dzisiaj czyściłem i zapomniałem zabrać na balkon. 
  A więc otwieram ten słoiczek z płynem i chciałem już wrzucić peta, ale mam taki zwyczaj głupi wąchania czegoś i powąchałem ten słoik. Okazało się, że był wypełniony w połowie łatwopalnym zmywaczem do paznokci (albo coś podobnego w zapachu też łatwopalnego).  No normalnie albo ktoś był idiotą do sześcianu, albo ktoś zrobił to celowo, i wydaje mi się, że to drugie :przekleństwa:

Czyzby zmiennik malowal paznokcie i zmywacz zostawil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, foczka63 napisał:

Złośliwy poprzednik?Kurde,mogłoby Ci twarz poparzyć:(Debil jakiś ten co to wymyslił:(

Moze ktos cos przelal i zostawil?

Zdarzylo mi sie w domu wlac wode swiecona i nafte do identycznych sloiczkow. Na szczescie nie pomyslalam, ze to moze byc popielniczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Moze ktos cos przelal i zostawil?

Zdarzylo mi sie w domu wlac wode swiecona i nafte do identycznych sloiczkow. Na szczescie nie pomyslalam, ze to moze byc popielniczka...

I...księdzu pod kropidło naftę walnęłaś ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kropidło by zniosło ....gorzej Twoje oczęta.... przecudnej urody ...zresztą ...jakby tak mu się kropidełko mocniej namoczyło:szydera:

Co do kropienia to bylo odwrotnie.Resztki wody po kropieniu do sloiczka wlalam, bo co niby z nimi zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał845 napisał:

A więc otwieram ten słoiczek z płynem i chciałem już wrzucić peta, ale mam taki zwyczaj głupi wąchania czegoś i powąchałem ten słoik.

Też mam taki zwyczaj, wąchac wszystko ,,myślę,że celowo ktos to zrobil, głupi pomysł i to bardzo, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Michał845 napisał:

Wodę święconą z kościoła zajumałaś? O.o   :szydera::haha:

Wyjasnilam ponizej. Wody byla niewielka ilosc i nafty tez, a sloiczki male od koncentratu pomidorowego.Nafta lekko zabarwiona, ale pomylic mozna:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hawana napisał:

Wyjasnilam ponizej. Wody byla niewielka ilosc i nafty tez, a sloiczki male od koncentratu pomidorowego.Nafta lekko zabarwiona, ale pomylic mozna:d

Jeżuńkuuu...Michałek zadał proste pytanie , czy " zajumałaś z kościoła " ....a chust Cię wie , czy gdzieś na lewo na bazarku nie kupiłaś ....po tańszej cenie ...od Ruskich ...na ten przykład :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeżuńkuuu...Michałek zadał proste pytanie , czy " zajumałaś z kościoła " ....a chust Cię wie , czy gdzieś na lewo na bazarku nie kupiłaś ....po tańszej cenie ...od Ruskich ...na ten przykład :szydera:

Ozeszzzzz, musialas tak uwaznie czytac? Juz myslalam, ze sie nikt nie wyda:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guggy.gif Czekam na nasze opierzone koleżaneczki i już mi się znudziło czekać , także idę w bety. Niech to!!!!  Zobaczę co mi się przyśni, może coś ekscytującego ? Byle nie koszmary, które mnie często nawiedzają. Chciałabym być tą sówką i mówić głośno: tak mi rób, tak mi dobrze :haha:

Dobranoc, Wam także życzę ciekawych i pozytywnych wydarzeń we śnie :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....czarną nocą ...

Paskudne sny męczyły mnie strasznie i wdzięczna jestem doktorowi , że mnie wybudził ....ale o tej wdzięczności ...szaaa...bo mu jeszcze w krew wejdzie ratowanie mnie z koszmarów ....bo to dobry człowiek jest...miłosierny taki  :szydera:

No i co ...nie ma , że święta niedziela ...nie ma , że PDP-ny wstaje najwcześniej o 8.30 ....kawę trza siorbać ...cugasa wyjarać , coby nie odwyknąć i do przodu ...cały czas do przodu ....a latka kuźwa lecą ...cofnąć ich się nie da ...

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...