Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem...jakby co...:haha: Dzisiaj się pakuję.....i jutro wypad na saxy...:szydera: Ale, żeby nie było, że od jutra zaczynam...:haha: Nikt nie chce z @lucyna.beata kawy wypić, to ja się zaofiarowałam...:szydera: Przenocuje mnie u siebie na stelli i w poniedziałek jadę zarabiać...:tak2: Na razie mam lenia...lenia na pisanie...lenia na czytanie...lenia na pakowanie...:haha: Ogródek nieskończony jest....korzonki nie pozwoliły...>:( Nic to...na wiosnę będę ogarniać busz chwastów...:słabo: Ale do wiosny duuuuużo czasu mam na zmartwienia związane z tym tematem...:haha:Tymczasem witam się z wami, życząc z całego serca wam i sobie...sobota.jpg.efeaddc6a0b8c7201eb3332e4c856533.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry grzecznie powiem,bo tylko Was podglądam, a to tak chyba nieładnie. 

Zimno się jakoś zrobiło, dobrze że mam swoją palarnie, to nie wieje, nie pada. Siedzę tu już ponad tydzień, spokój jak na razie i niech tak zostanie. Poczynilam już pierwsze zakupu, bo inaczej chora bym była. 

Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

no wlasnie..moze lepiej z tlumaczem usiasc do czytania  forum zeby zrozumiec co autorzy  maja  na mysli...O.o

gwara gwara ale ja chyba malointeligetna jestem i nie rozumiem...przynajmniej nie wszystko

przyznam ze troche nie rozumie ciebie asna...ciskasz sie ze musisz pracowac za ojro itd wypowiadasz sie niecenzuralnie (jakos ostatnio coraz wiecej slowek wpada ...jakby sie jakas cenzura zepsula na forum) na temat de a jednak to w de zarabiasz..nie zrozum mnie zle ale to troche dla mnie nie zgrywa sie ze soba....jezeli juz powiedziales sobie ze bedziesz tu jezdzil to moze troche inaczej powinno sie na temat tego niewatpliwie dziwnego landu mowic...? mnie troche to traca...hipoktrytyka...?to oni ci placa a nie ty im...obojetnie jak na to spojrzysz...ale przeciez nikt nie kaze jaezdzic do de...mozna zawsze na kasie w biedronce usiasc..albo rowy kopac na budowie..nikomu nie chce umniejszac...zadna praca nie hanbi..ale my jako nacja nie jestesmy krysztalowi w swoim kraju a co dopiero za granica..

odnosnie wyborow...nie bede sie wypowiadc...mnie tam nie ma...osobiscie sie znaczy ...a polityka to zly temat zwlaszcza na sobotnie ziiiiimne rano

 

 

A mi się ta gwara podoba. Połowy się domyślam albo podpytuje, ale jednak fajna jest:d

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, foczka63 napisał:
  • tzn.nie będziesz głosowała?

 

Nie .., najtrudniej mi robić to czego robić nie umiem, bo najtrudniej mi udawać to kim nie jestem. Jak nie muszę to w takiej sytuacji zawsze z takiej możliwości skorzystam. Ale nie wystąpię też nigdy przeciw tym, którzy mają taką orientacje. Czyli Foczko63 nie masz we mnie wroga, a jak będziesz na listach wyborczych to solennie obiecuję, że będą to drugie wybory, w których wezmę udział :cmok::róża:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A mi się ta gwara podoba. Połowy się domyślam albo podpytuje, ale jednak fajna jest:d

 

Też lubię gwary wszelakie ...Wiadomo , że pisanie nieznaną nam gwarą ...cały czas ...jest kłopotliwe , ale wtręty wstawiane ...dla mnie urocze ...zabawne . I nie mam problemu z rozszyfrowaniem pojedynczych słów ...A nawet jak nie odczytam ...to też korona z mojej rozczochranej mi nie spadnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaaa.....niech każdy robi co chce ...niech czeka aż manna z nieba zacznie spadać ...niech nic oprócz własnego czubka nosa nie widzi ...a ja tak z tyłu sobie stanę ...niech inni za mnie załatwiają ...Po kiego się przemęczać ?Tak tylko zapytam ....kochasz li swój kraj ? 

Kochałam.., tyle że ślepo :|

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A mi się ta gwara podoba. Połowy się domyślam albo podpytuje, ale jednak fajna jest:d

 

Aniu....może i gwara fajna jest....ja jednak zgadzam się z @lucyna.beata...co za dużo, to niezdrowo...Piszemy często ruskie wstawki, niemieckie dygresyjki, ale w formie żartu....Przyznam się, że mnie się nie chce rozkminiać co autor miał na myśli...a tych postów, w wielu wątkach, w gwarze śląskiej jest niemało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, NNNdanuta napisał:

Nie .., najtrudniej mi robić to czego robić nie umiem, bo najtrudniej mi udawać to kim nie jestem. Jak nie muszę to w takiej sytuacji zawsze z takiej możliwości skorzystam. Ale nie wystąpię też nigdy przeciw tym, którzy mają taką orientacje. Czyli Foczko63 nie masz we mnie wroga, a jak będziesz na listach wyborczych to solennie obiecuję, że będą to drugie wybory, w których wezmę udział :cmok::róża:

Napisałam i zmazałam......i nic nie napiszę......

Nie planuję być na listach wyborczych,raczej.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...