Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Nieprawda. Jak nas zamkną za żelazną kurtyną jak kiedyś, a wszystko do tego zmierza, to se co najwyzej zarobic będziemy mogli na worek ryżu plus. Warto o tym pamiętać i nie lekcewazyć wyborów. Ruszaj rzyć w niedziele i głosuj ino mądrze!

Nie wiem na kogo głosować. Dla mnie to są obcy ludzie. Nigdy nic dobrego dla mnie nie zrobili. Zresztą jeden głos i tak się rozpuści w masie innych głosów, więc nic to nie zmieni. Poza tym nie mam czasu, bo z Wiślakami jedziemy na ich mecz w niedzielę z Legią i trzeba rano wyjechać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, hawana napisał:

Wybacz Kochana, lepiej tematu nie bede podejmowac, bo wnerwia mnie wszystko, a jeszcze to... Lepiej by bylo, zeby nam taki Ziobro stydu oszczedzil.

 

Pooddychaj głęboko, to tylko jeszcze kilka dni i zamkniesz drzwi za sobą, mówiąc cześć jak czapka. Ziobro wstydu nie ma i nigdy nie miał, podobnie jak ......jemu podobni wyznawcy starego eunucha z kotem. Zarty sie skonczyły i jeśli się nie podporządkują, to kary się posypią finansowe słone, oj słone. Tego naród nie zniesie i nie udzwignie i kopa dostaną  takiego, że nie wiem czy wyhamują w San Escobar :d . CZego im serdecznie życzę!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Nieprawda. Jak nas zamkną za żelazną kurtyną jak kiedyś, a wszystko do tego zmierza, to se co najwyzej zarobic będziemy mogli na worek ryżu plus. Warto o tym pamiętać i nie lekcewazyć wyborów. Ruszaj rzyć w niedziele i głosuj ino mądrze!

:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, asna napisał:

A o tym czytołech. Ja to mom w rzyci. Politycy sobie, a my sobie. Mają zabawę za nasze pieniądze, a czy rządzić będzie PiS, PO czy inna zaraza to i tak jak sam sobie nie zarobisz, to nie będziesz miał.

Ot to to!

Aż  Ci chopie poleje! ;)

0c8aaaca1e13.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, asna napisał:

Nie wiem na kogo głosować. Dla mnie to są obcy ludzie. Nigdy nic dobrego dla mnie nie zrobili. Zresztą jeden głos i tak się rozpuści w masie innych głosów, więc nic to nie zmieni. Poza tym nie mam czasu, bo z Wiślakami jedziemy na ich mecz w niedzielę z Legią i trzeba rano wyjechać.

Masz głosować przeciwko komuś , a nie za kimś. To dopiero pierwszy krok. Nawet mi nie mów, że zwisa Ci kto Cię będzie reprezentował. Lokale wyborcze czynne są do późna. Zdązysz i na mecz i na głosowanie! Poza tym to sobie wygoogluj chłopie i zapoznaj się z kandydaturami.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Nieprawda. Jak nas zamkną za żelazną kurtyną jak kiedyś, a wszystko do tego zmierza, to se co najwyzej zarobic będziemy mogli na worek ryżu plus. Warto o tym pamiętać i nie lekcewazyć wyborów. Ruszaj rzyć w niedziele i głosuj ino mądrze!

Dokładnie Dodzisławo,dokładnie!Szkoda tylko ,że większośćpatrzy nie dalej jak na czubek własnego nosa i portfela,którego już niedługo mogą nie zasilać zarobione w Opiekunkowie euro.....Ale przecież "polityka jest brudna i zła"i "mnie nie dotyczy".......

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Masz głosować przeciwko komuś , a nie za kimś. To dopiero pierwszy krok. Nawet mi nie mów, że zwisa Ci kto Cię będzie reprezentował. Lokale wyborcze czynne są do późna. Zdązysz i na mecz i na głosowanie! Poza tym to sobie wygoogluj chłopie i zapoznaj się z kandydaturami.

I że niby to, że PiS nie będzie rządzić coś zmieni? Nic nie zmieni. Zmienią się tylko gęby do utrzymywania. A my dalej będziemy klepać słodką biedę i jeździć na zachód na zarobek. Oni mają nas totalnie kajś, im tylko chodzi o koryto, żeby futrować sobie rzyć.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Dokładnie Dodzisławo,dokładnie!Szkoda tylko ,że większośćpatrzy nie dalej jak na czubek własnego nosa i portfela,którego już niedługo mogą nie zasilać zarobione w Opiekunkowie euro.....Ale przecież "polityka jest brudna i zła"i "mnie nie dotyczy".......

:dobrze:Czemuś biedny? Boś głupi! Czemuś głupi? Boś biedny......

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, asna napisał:

I że niby to, że PiS nie będzie rządzić coś zmieni? Nic nie zmieni. Zmienią się tylko gęby do utrzymywania. A my dalej będziemy klepać słodką biedę i jeździć na zachód na zarobek. Oni mają nas totalnie kajś, im tylko chodzi o koryto, żeby futrować sobie rzyć.

Nigdzie koleżko nie pojedziesz jak nas z UE wysiudają i nie dadzą koledze paszportu.Ewentualnie do Pcimia na meczyk....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, asna napisał:

I że niby to, że PiS nie będzie rządzić coś zmieni? Nic nie zmieni. Zmienią się tylko gęby do utrzymywania. A my dalej będziemy klepać słodką biedę i jeździć na zachód na zarobek. Oni mają nas totalnie kajś, im tylko chodzi o koryto, żeby futrować sobie rzyć.

Problem w tym, że za chwilę może nie być mozliwości jeżdzić na ten zachód. Gazet nie czytasz? Tv nie okgladasz? No chyba ze kurwizje. To wiele tłumaczy!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Nigdzie koleżko nie pojedziesz jak nas z UE wysiudają i nie dadzą koledze paszportu.Ewentualnie do Pcimia na meczyk....

Nie wyrzucą nas z UE. Bez przesady.

Teraz, Dodzisława napisał:

Problem w tym, że za chwilę może nie być mozliwości jeżdzić na ten zachód. Gazet nie czytasz? Tv nie okgladasz? No chyba ze kurwizje. To wiele tłumaczy!

Ja w ogóle nie mam telewizora. Jak się wyprowadziłem to nie wziąłem z domu żadnego. Szkoda na to czasu. Gazet też nie czytam, bo tam tylko o polityce a to nudne.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

Nie wyrzucą nas z UE. Bez przesady.

Ja w ogóle nie mam telewizora. Jak się wyprowadziłem to nie wziąłem z domu żadnego. Szkoda na to czasu. Gazet też nie czytam, bo tam tylko o polityce a to nudne.

To jednak wiele tłumaczy. Jak coś , to Ty będziesz z tym żył!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, asna napisał:
4 minuty temu, foczka63 napisał:

Nigdzie koleżko nie pojedziesz jak nas z UE wysiudają i nie dadzą koledze paszportu.Ewentualnie do Pcimia na meczyk....

Nie wyrzucą nas z UE. Bez przesady.

Żebyś się nie zdziwił.....

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Problem w tym, że za chwilę może nie być mozliwości jeżdzić na ten zachód. Gazet nie czytasz? Tv nie okgladasz? No chyba ze kurwizje. To wiele tłumaczy!

Wyjście z Unii nie jest takie proste. Dzisiaj czytałam, że jest propozycja aby ostateczny termin wyjścia Anglii przesunąć na 2021 rok. Nie panikujmy aczkolwiek sytuacja jest poważna. Na pewno.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alina 1 napisał:

Wyjście z Unii nie jest takie proste. Dzisiaj czytałam, że jest propozycja aby ostateczny termin wyjścia Anglii przesunąć na 2021 rok. Nie panikujmy aczkolwiek sytuacja jest poważna. Na pewno.

 

Jest prostsze niż myślą ludzie.Prawo mamy tak skonstruowane ,że wystarczy większość parlamentarna ,nie trzeba nawet referendum.....Sytuacja jest więcej niz poważna ,zwłaszcza po dzisiejszych reakcjaCH rządu na decyzje TSUE.....

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alina 1 napisał:

Wyjście z Unii nie jest takie proste. Dzisiaj czytałam, że jest propozycja aby ostateczny termin wyjścia Anglii przesunąć na 2021 rok. Nie panikujmy aczkolwiek sytuacja jest poważna. Na pewno.

 

Nie panikuję, ale proszę.....nie porównuj mocarstwa jakim jest Anglia to Polski ok? Ty zyjesz jakby w innym swiecie Alinko i w sumie to pojęcia nie masz co robi i jak gnębi  i oszukuje ludzi dobra zmiana. Teraz, a jak wygrają te wybory to dopiero rozwiną skrzydła!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

Ja nawet bym wolał tu na miejscu robić, ino niy mo kaj, niż jeździć do tego skurwiałego rajchu.

Nie słyszałam, zeby w Polsce nie było pracy. Wręcz przeciwnie, brakuje pracowników. Jaki zatem masz problem? Na uj do skurwiałego rajchu jeżdzisz?

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Nie słyszałam, zeby w Polsce nie było pracy. Wręcz przeciwnie, brakuje pracowników. Jaki zatem masz problem? Na uj do skurwiałego rajchu jeżdzisz?

Pracy to jest pełno. Ino płacić za nią nie chcą.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, asna napisał:

Pracy to jest pełno. Ino płacić za nią nie chcą.

No chwilunia, ze swoimi poglądami i lekkim traktowaniem kto rządzi krajem, to powinieneś za miskę ryżu pracować i powinno Cię to cieszyć. Łatwo być mądralą co ma w dupie kto na wierchu siedzi i karty rozdaje, jak się zarabia w ojro w skurwiałym rajchu! 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Łatwo być mądralą co ma w dupie kto na wierchu siedzi i karty rozdaje, jak się zarabia w ojro w skurwiałym rajchu!

Tak krawiec kraje jak mu materiał staje. Rządziło wcześniej PO i co? Też ludzie musieli jeździć do rajchu. Wcześniej był PiS i ludzie jeździli. Za SLD mniej jeździło, bo nie byliśmy w UE. Dla mnie oni wszyscy są siebie warci. Tylko podatki trzeba na nich płacić i nic z tego nie ma.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...