Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

guggy.gif

Sen snem, a skakać po głowie sobie nie dam>:(                                                                            Dobrze radzę: też pilnujcie swoich głów:tak2:. Dobranoc

 

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Joy napisał:

Ja nie mam ręki do ciast,staram się bardzo ale często zapomnę cos dołożyć i jak już siedzi w piekarniku to umarł w butach :( Nie poprawisz.Zdecydowanie wolę gotowanie.Nie muszę się tak sztywno trzymać receptury a w zasadzie to mogę fantazjować do woli,poprawiać w trakcie :) A ciasta się nie da.Ale jeśłi chodzi o jedzenie to najchętniej ciasto,na drugim miejscu ciasto a na trzecim warzywa :) 

Ostatnio dostałyśmy jabłka a ja nie miałam masła więc wymyśliłam że zrobię "kantowaną" zebrę. Ciasto z olejem, na dół jasne, potem ciemne, powtykałam kawałki jabłek i po upieczeniu zrobiły się fajne fale. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ostatnio dostałyśmy jabłka a ja nie miałam masła więc wymyśliłam że zrobię "kantowaną" zebrę. Ciasto z olejem, na dół jasne, potem ciemne, powtykałam kawałki jabłek i po upieczeniu zrobiły się fajne fale. :haha:

A ja się pochwalę pizzą :) rozwałkowałam ciasto i pocięłam w długie pasy szer ok 6 cm.Nałożyłam starty ser i zwinęłam rulony.I z tego uformowałam spód pizzy.Genialność :) Tylko trochę czasu schodzi przy takiej zabawie  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Witam, jestem też  :d ciągle wtulona w mój szlafrok :haha:Pierwsza kawka ma się ku końcowi, a wręcz ostygła :| Dzisiaj piątek, ale tutaj mam weekend spóźniony bo to jest dzień sprzątania generalnego. Da się rade oczywiście.., jakoś zleci :d Pogoda bardziej upodobniła się do rzeczy, które wzięłam ze sobą xd, a wczoraj nawet na pauzie lekko zmarzłam .., ale nie mówię: - żegnaj lato na rok bo lubię anomalie w tą stronę xd Jestem zdecydowanie organizm ciepłolubnym. Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .......

Oby ten tydzień od paskudnie dla mnie rozpoczynającego poniedziałku ....wreszcie się skończył . Kurde blaszka ...możecie się śmiać ze mnie , ale ja już tak mam , że to jak zleci poniedziałek - u mnie się sprawdza ....Do tamtych dni nie wracam , bo to moje prywatne sprawy , ale wk...nerwa miałam i już ....Wczoraj już miałam nadzieję , że wszystko cacy i ...aby do wieczora . Tyle , że z wczorajszego " nieszczęścia " to śmiałam się jak wariatka ....Podczas wieczornej toalety , kiedy to doktor sprawdza , czy uzębienie odpowiednio mocno  w paszczęce umocowane jest ....wykłócałam się z nim trochę ...opitalałam , że ciągle sprawdza ...wstawki sam sobie obluzowuje i dlatego latają mu w gębie ...a kleju na nich jeszcze , że ho ...hoooo ! ...Nic nie dałam rady mu przetłumaczyć ...on wie lepiej ...jak zwykle ...żadna nowina . Podał mi swą górną wstawkę ...kleju od cholery i ciut ciut na niej ...Wydrapałam szczoteczką ..umyłam ....i jak zwykle należało się ją podsuszyć , żeby nałożyć klej . Podczas wycierania ...nie wiem ...może i w nerwach mocniej ją ...suszyłam ...w każdym bądź razie rozłożyła mi się na czynniki pierwsze ...prawie ! ....W miejscu w którym kiedyś była proteza klejona...puściło ...jebutnęło ...i ...chrabol ...szczena znów w częściach dwóch ...takie jakby dwuczęściowe  puzzle ....Tym razem nie chciało mi się płakać , jak wtedy , kiedy wyślizgnęła mi się z ręki i gruchnęła na podłogę ....Na szczęście stało się to teraz przy nim i w sumie nie miałam nad czym rozpaczać ...gdyby nie życzył sobie 5 razy na dzień ( szczególnie w trakcie posiłków ...błeee )nakładać świeżego kleju to mogłaby mu posłużyć jeszcze ......ze dwa tygodnie ....To , jak próbował sam sobie ją składać , naprawiać ...opisywać nie będę ....tylko możecie sobie wyobrazić ...i śmiać się do rozpuku ...jako i ja rżałam :szydera:....Elka po 8 ma jechać do rodzinnego , zębowego majstra i oddać ją do naprawy ....a mnie wsio rawno , czy będzie z zębami , czy bez ....uśmiechać się do mnie całą gębą nie musi ....

Miłego , spokojnego dnia :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Powoli dzionek czas zacząć.

Tu zaczynają się zgrzyty.Oczywiście z dziećmi Pdp,bo babcia za wiele nie mówi.Może się ułoży,bo to dopiero niecałe dwa tygodnie tu jestem.Zobaczymy.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Przykulałam się i ja...druga...:oklaski: I już siorbię....kawusię moją ulubioną...:oklaski: Kolejne wstawanie, prawie normalne, zaliczone...:oklaski:1698810205_dziedobrypitekruchomydiablo.gif.23a4d92fce6e3ab413aea166ca09baf4.gif Życzę wam, by ten piątek upłynął miło i fajnie...wg upodobań każdego...:oklaski: 

jak twoje  korzenie sie czuja???znosnie 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, beatrix+ napisał:

@Marta B nigniwojcies! 

Na zgodę łyk nalewki czeremchowej z nutą kardamonu i pomarańczą..orgazm! ;)

 

420643cb3c5f.jpg

Ja to cie chyba odwiedzę jak wrócę do domu.....hmmm daleko nie mam

Witam wcześnie z rana wyspana bo babcia moja śpi w kratkę tzn jedna noc wędrująca,następną śpi jak aniołek

Miłego dnia wszystkim

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Przykulałam się i ja...druga...:oklaski: I już siorbię....kawusię moją ulubioną...:oklaski: Kolejne wstawanie, prawie normalne, zaliczone...:oklaski:1698810205_dziedobrypitekruchomydiablo.gif.23a4d92fce6e3ab413aea166ca09baf4.gif Życzę wam, by ten piątek upłynął miło i fajnie...wg upodobań każdego...:oklaski: 

11985920-zen-basalt-stones-and-sea-salt-on-the-white.jpg.b6cad16a5a29da6faf57b37a33a42c1a.jpgdepositphotos_114893060-stock-photo-masseuse-giving-massage-to-woman.jpg.b0a016e4aa0b3a1429984eb6cfb5fb84.jpgfacials1.jpg.cfa944ec450500d75ac9a0dac6a8aac4.jpg

no to ja ide po calosci 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...