Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Taaa....? ...A kto mi napisał na priv " Baśka ..nie wiesz , czy mam jakąś szansę u M + J ? " ...Cholewę z gęby robisz ?:szydera:

A no tak... tak mi @fioletowa.mysz zawróciła w głowie, że zapomniałem

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Że to bujda na resorach, niemiecki ordung i staranność

przetrenowalam niemieckie szpitale najpierw opieke lekarza domowego w monachium..ostatnie stadium raka watroby...WIELKA BAJKA...potem z landwerhagen...kolejna bajeczka...toczylam wojny poczawszy od starannego umycia pdp az po ...spostrzezenia odosnie zachowan pdp po zazyciu lekow itd ...potem w hann.muenden....tu walka toczyla sie poczawszy od ordynatora  a skonczyla awantura na szpitalnym korytarzu z lekarzem ktory ....polak nota bene...nie zauwazyl ze pdp od trzech tygodni ma kaszel itd...pomijam bylejakosc mycia pdp w domach, ubierania dbania o podstawowa higienie a nie wspomne rekawiczek i calej masy zaniedban...ot chociazby sposob podawania lekow w miejscu gdzie jestem obecnie...grzes duzo cierpliwosci zycze...bo jezeli masz pojecie jak powinno to wygladac to bedziesz sie wkurwi..l jeszcze bardziej...

czy ty wiesz, ze jezeli raz zrezygnujesz z byle jakich uslug carituasu nie zostaniesz juz wiecej wciagiety na ich liste jako klient???

czy ty wiesz ze pflege w niemczech ma tak pojeba...y sstem ze jezeli chcesz np zamowic pania do pdp to

oddzielnie sie placi za przyjscie

oddzielnie za rozpakowanie mojej babki z poduszek

oddzielnie za zdjecie pampersa

oddzielnie za umycie przodu

oddzielnie za umycie tylka

oddzielnie za zalozenie swoezej pieluchy 

ooddzielnie za ponownie ulozeniePRAWIDLOWO mojej babki??

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blogosc mnie ogarnia mialam dzisiaj intensywnie aktywny dzien...oby jutro spokojniej guggy.gif

tego rowniez wam zycze

mnostwo czulych slow dzisiaj poczytalam na forum i oby tak dalej:dobrze:

nie moge powiedziec ze nadrobilam wasze posty i jestem na biezaco ale mniej ...wiecej..,,a raczej mniej.O.o..tak mi sie wydaje , wiem o co biega

jutro wtoreczek...popoludniu mam spotkanie z masazysta wiec zapewne bede sie czula jak....nie powiem ...domyslcie sie

wlasnie spojrzalam na stelomierz...kiedy to zlecialo????guggy.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

blogosc mnie ogarnia mialam dzisiaj intensywnie aktywny dzien...oby jutro spokojniej guggy.gif

tego rowniez wam zycze

mnostwo czulych slow dzisiaj poczytalam na forum i oby tak dalej:dobrze:

nie moge powiedziec ze nadrobilam wasze posty i jestem na biezaco ale mniej ...wiecej..,,a raczej mniej.O.o..tak mi sie wydaje , wiem o co biega

jutro wtoreczek...popoludniu mam spotkanie z masazysta wiec zapewne bede sie czula jak....nie powiem ...domyslcie sie

wlasnie spojrzalam na stelomierz...kiedy to zlecialo????guggy.gif

Dobranoc. Ja też spojrzałem na stellomierz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lucyna.beata napisał:

przetrenowalam niemieckie szpitale najpierw opieke lekarza domowego w monachium..ostatnie stadium raka watroby...WIELKA BAJKA...potem z landwerhagen...kolejna bajeczka...toczylam wojny poczawszy od starannego umycia pdp az po ...spostrzezenia odosnie zachowan pdp po zazyciu lekow itd ...potem w hann.muenden....tu walka toczyla sie poczawszy od ordynatora  a skonczyla awantura na szpitalnym korytarzu z lekarzem ktory ....polak nota bene...nie zauwazyl ze pdp od trzech tygodni ma kaszel itd...pomijam bylejakosc mycia pdp w domach, ubierania dbania o podstawowa higienie a nie wspomne rekawiczek i calej masy zaniedban...ot chociazby sposob podawania lekow w miejscu gdzie jestem obecnie...grzes duzo cierpliwosci zycze...bo jezeli masz pojecie jak powinno to wygladac to bedziesz sie wkurwi..l jeszcze bardziej...

czy ty wiesz, ze jezeli raz zrezygnujesz z byle jakich uslug carituasu nie zostaniesz juz wiecej wciagiety na ich liste jako klient???

czy ty wiesz ze pflege w niemczech ma tak pojeba...y sstem ze jezeli chcesz np zamowic pania do pdp to

oddzielnie sie placi za przyjscie

oddzielnie za rozpakowanie mojej babki z poduszek

oddzielnie za zdjecie pampersa

oddzielnie za umycie przodu

oddzielnie za umycie tylka

oddzielnie za zalozenie swoezej pieluchy 

ooddzielnie za ponownie ulozeniePRAWIDLOWO mojej babki??

 

No wiem mało tego, wiem ile płaciła Elka za te usługi bo mi specyfikację pokazała. Bajka. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzegorz B napisał:

No wiem mało tego, wiem ile płaciła Elka za te usługi bo mi specyfikację pokazała. Bajka. 

no wiem....i tak to jest poukladane ze jak zrezygnujesz z jednego to drugiego dodac nie mozesz

mam tu pania logopedke....dwa razy w tygodniu przychodz....mam po niej syf jakby wcale jej ne bylo..pytam szoguna po po jakiego grzyba ona tu przychodzi skoro zostawia brud po sobie....patrz/poprostu nic nie robi...szogun mi na to, ze po pierwsze ona na motywuje jego zone do cwiczenia odruchu przelykania a po drugie....to do niej nalezy czyszczenie TYLKO jezyka i podniebienia....na to ja ...ok..a nie zastanawiasz sie dlaczego po JEJ niby toalecie twojej zone poprostu brzydko pachnie z ust.....myslal myslal.....i w koncy zawolalam go po zalewdie odswiezeniu sztabchenami z rumiankiem przeze mnie....prosilam go zeby ta babka chociaz tyle robila....bede mniala mniej roboty potem nie wspominajac ze infekcja w jamie rzutuje na calosc...

koiec

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Dobranoc. Ja też spojrzałem na stellomierz.

tobie zostalo zdecydowanie mniej....ja mam ...sumujac obie cyfry zalediwe 11 a serio..65...tym razem czas bardzo szybko mi biegnie....moze ma to zwiazek z ze chyba jakby wiecej uwagi potrzebuje babka alb fakt, ze dni robia sie coraz krotsze

jeszcze troszke i usciskasz swoja sunie i zone przy okazji :haha:

milego dnia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was kawopijcy i klepacze:cześć2:

Kurde noce chłodne w dzień upały, jak zyć?

Nadszedł wtorek a wraz z nim katarek.

Miłego dnia wam życzę i spokojnej pracy bez stresu.

A teraz druga:kawa: i kolejny:papieros:dobrze że mam ten komfort i mogę palić przed komputerkiem, nie muszę ganiać na tarasy, balkony i inne tam tereny.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grzegorz B napisał:

A no tak... tak mi @fioletowa.mysz zawróciła w głowie, że zapomniałem

Bystry i prawdomówny chłopak :cmok:....U nasz w regionie tylko takie ...urodne ...prawdomówne ...bystre ...inteligentne ...wszystkie chłopaki są .........prawie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, beatrix+ napisał:

Heloł Robaczki! 

Ale się z tych waszych milościóff uśmiałam..

Oszywiscie  najbardziej  z tekstów Baśki,  co się  wiecznie  powtarza!xd

Miłego dnia dla wsiech!

Beatrix ...plus ...chcesz w dziób z rańca ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...