Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A co do bigosu w plastikowym pojemniku : to coś Ty chciała ...żeby w kociołku Ci przywiózł ?!:szydera:.....Biedny @ORIM....nakarmi ...podpasie ...a śmietankę inny będzie spijał :szydera:....

Mój boszszeee....na co człowiekowi na stare lata  przychodzi ....ano na to , że samemu trzeba se doopę podpasać ...żadna gadzina nie podkarmi :smutek:

Gadzina to wszystkie soki wyssie..

 

@Baśka powtarzająca się strasznie mnie  rozmiesza Twój nick :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Tak to prawda. Ale ja wolę nie dostawać wiadomości od pewnych osób i niech mnie może nie cytują. Przymykałam oko(żałuję) gdy czytałam coś o starych rurach (nie czuję się), przymykałam gdy pociski leciały, zawoalowane, a jakże, w kierunku innych osób, ale dzisiaj już nie zdzierzyłam. Jestem człowiekiem, który ma swoją wytrzymałośc nerwową, i naprawdę nie widzę powodu udawać,że nie widzę jak ktoś mnie zaczepia, i to bezpośrednio a za chwilę gra uciśniona niewinność. Przepraszam Cię @Moderator, ale nie żałuję ani jednego słowa, które w innym wątku popełniłam. Ani jednego! Po prostu. Widocznie jak sie wprost nie napisze to niektórzy odbierają milczenie jako zielone swiatło dla jawnej i bezpańskiej nienawiści. Jeśli zasłużyłam przyjmę bana na klatę. Trudno. Ale nie zamierzam robić z siebie tarczy, w która ktoś igiełki wbija bo mu sie nudzi albo jest przewrażliwiony. Dla mnie temat jest zamkniety. Chyba,że komuś znowu sie zachce zaczepek. 

@fioletowa.mysz, rozumiem, ale wtedy przejdź do tematu w luźnych rozmowach, bo ktoś potem chce czytać o danym problemie i musi przejść przez 20 postów osób kłócących się w innej sprawie. Pamiętajcie, że wasze posty czytają inni. Piszący w stosunku do czytających są mniejszością :) Zdecydowaną mniejszością. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moderator napisał:

@fioletowa.mysz, rozumiem, ale wtedy przejdź do tematu w luźnych rozmowach, bo ktoś potem chce czytać o danym problemie i musi przejść przez 20 postów osób kłócących się w innej sprawie. Pamiętajcie, że wasze posty czytają inni. Piszący w stosunku do czytających są mniejszością :) Zdecydowaną mniejszością. 

Dobrze. Słowo się rzekło :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Moderator napisał:

@fioletowa.mysz, rozumiem, ale wtedy przejdź do tematu w luźnych rozmowach, bo ktoś potem chce czytać o danym problemie i musi przejść przez 20 postów osób kłócących się w innej sprawie. Pamiętajcie, że wasze posty czytają inni. Piszący w stosunku do czytających są mniejszością :) Zdecydowaną mniejszością. 

Moderatorze, jesli ktos bedzie chcial przeczytac cos majacego wartosc naukowa czy merytoryczna, to nie bedzie jej szukal  na forum, tylko na innych stronach.

To jest forum,  ciagle beda  jakies dygresje, albo odstepstwa od tematu.

Reasumujac: albo czyta albo nie. Za dluga dyskusja?

Artykul tez moze byc za dlugi.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Ja po prostu.....nie wiem co powiedzieć......odurzona i zamroczona talentem Twym :d No po prostu jak obuchem w łeb :d :d :d 

Mam wiele talentów Dodzisławo, aż się boję je odsłaniać bo weźmiesz i omdlejesz mi jeszcze. Z wrażenia:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

Bo się ciągle  powtarzasz..xd

Z czym ...jeśli można wiedzieć ?...Jeśli o nicka biega to również dobrze mogłabym coś przytknąć Twojemu ...że też śmieszny jakiś ....A co dopiero @fioletowa.mysz...to dopiero jajcarski nick ...takie farbowane myszki :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, hawana napisał:

jesli ktos bedzie chcial przeczytac cos majacego wartosc naukowa czy merytoryczna, to nie bedzie jej szukal  na forum, tylko na innych stronach

@hawana, codziennie na naszą stronę trafia ok. tysiąca osób z wyszukiwarki google. Pytają o umowy, stawki, zmienniczki i dziesiątki innych problemów. Trudno mi sobie wyobrazić inną stronę, która by była bardziej merytoryczna niż treści samych opiekunów, zwłaszcza w tej branży. To Was czytają inni i wyciągają wnioski. To Wy jesteście drogowskazem. To że pisze mniejszość jest charakterystyczna dla każdej strony. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Znaczy , że coo ...? Że przy kawie można walić między oczy ...czy jak ?

Przy łódce można więcej :)

Dopisek:

Przypominamy o narzędziu ignorowania i prosimy o jego używanie. To lepsze niż publiczne kłótnie, a na pewno dla czytających obserwatorów. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Z czym ...jeśli można wiedzieć ?...Jeśli o nicka biega to również dobrze mogłabym coś przytknąć Twojemu ...że też śmieszny jakiś ....A co dopiero @fioletowa.mysz...to dopiero jajcarski nick ...takie farbowane myszki :szydera:

No co? Muszę jakos ukryć siwe włosy:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Z czym ...jeśli można wiedzieć ?...Jeśli o nicka biega to również dobrze mogłabym coś przytknąć Twojemu ...że też śmieszny jakiś ....A co dopiero @fioletowa.mysz...to dopiero jajcarski nick ...takie farbowane myszki :szydera:

Mój to taki zwykły, prozaiczny..

Chociaż Królowa Beatrix u Oranżystów rządziła ;)

A myszki widywałam..Aaaaa!!! 

One białe były!:d

 

 

P.s.

Chyba dlatego, że wpisy też masz takie śmieszne, z poczuciem humoru..z jajem po prostu!

No i ten nick...:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, beatrix+ napisał:

Mój to taki zwykły, prozaiczny..

Chociaż Królowa Beatrix u Oranżystów rządziła ;)

A myszki widywałam..Aaaaa!!! 

One białe były!:d

 

 

P.s.

Chyba dlatego, że wpisy też masz takie śmieszne, z poczuciem humoru..z jajem po prostu!

No i ten nick...:d

To już jedną fioletową masz okazję zobaczyć:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...