Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Marta B napisał:

Dziękuję za pomysły co do wegetariańskiego gotowania ,kombinacje warzywno- makaronowe- ryżowe - kaszowe mogą być i skorzystam.Natomiast zapiekanki,faszerowanie i pieczenie odpada ,piekarnik jest w tym luksusowym domu do kitu.

Cześć Marto :), oprócz tego, co dziewczyny już proponowały, polecam ratatuję (można na dorzucić np. fety lub mozzarelli), nie zapomnij o grzybach (z roesti i makaronem komponują się idealnie), rewelacyjne są curry z mlekiem kokosowym i warzywami, strączkowe (soczewica rulez - na gęsto pomidorowo, z curry czy zupa z wkładką niby kiełbasianą z seitanu lub soi), fajne rzeczy kotletopodobne są w Alnaturze, no, możliwości jest wiele i bez piekarnika też dasz radę :).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

806669243_dziedobryniedzielaruchome.thumb.gif.2b944594acb6fb292ecbe3c7c3fad4dc.gif...w niedzielny poranek..:oklaski: Szukam kogokolwiek o tej nieludzkiej godzinie na forum....a tu...pustki w domu moim...:szydera: Nic to.....wstajemy...wstajemy...i kawusię siorbiemy....:oklaski: Wstałam dzisiaj...a właściwie zwlekłam się z łóżka...korzonki mnie dopadły....kawę dałam radę zrobić, ale najchętniej poszłabym pod nóż i dała sobie wykroić kawał kręgosłupa....:donos:  Ale twardziele się nie poddają...:haha: Zatem...miłego dzionka życzę Skarbeńki...bez względu na przeciwności...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Gdzie wszyscy są.Kto ogniska pilnuje?.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Podejrzewam, że dlatego nikogo nie ma, że przy ogniskach siedzą....i dmuchają na żar, żeby nie zgasły...:haha:Pojawią się, jak im się znudzi...:szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

806669243_dziedobryniedzielaruchome.thumb.gif.2b944594acb6fb292ecbe3c7c3fad4dc.gif...w niedzielny poranek..:oklaski: Szukam kogokolwiek o tej nieludzkiej godzinie na forum....a tu...pustki w domu moim...:szydera: Nic to.....wstajemy...wstajemy...i kawusię siorbiemy....:oklaski: Wstałam dzisiaj...a właściwie zwlekłam się z łóżka...korzonki mnie dopadły....kawę dałam radę zrobić, ale najchętniej poszłabym pod nóż i dała sobie wykroić kawał kręgosłupa....:donos:  Ale twardziele się nie poddają...:haha: Zatem...miłego dzionka życzę Skarbeńki...bez względu na przeciwności...:oklaski:

Nie śpią tylko prysznic biorą, a właściwie żeby większości pracodawców nie zdenerwować z rana "myją się":szydera:.

O ile się nie mylę to w domu jesteś i takie a takie ataki korzonków to normalka, organizm zaczyna używać innych partii ciała i stąd na początku problem. Już się cieszę na takie problemy za 17 dni, wtedy będę już na wylocie.

Miłego dnia.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Barbara48 napisał:

Sorry @Emi86ja nie mam doświadczenia jako opiekunka ale Twoja opowieść mi jakoś nie leży, przepraszam, może się mylę. 

Jak to nie masz doświadczenia jako opiekunka?????Cos chyba przzegapiłąm czy jak?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mirelka1965 napisał:

806669243_dziedobryniedzielaruchome.thumb.gif.2b944594acb6fb292ecbe3c7c3fad4dc.gif...w niedzielny poranek..:oklaski: Szukam kogokolwiek o tej nieludzkiej godzinie na forum....a tu...pustki w domu moim...:szydera: Nic to.....wstajemy...wstajemy...i kawusię siorbiemy....:oklaski: Wstałam dzisiaj...a właściwie zwlekłam się z łóżka...korzonki mnie dopadły....kawę dałam radę zrobić, ale najchętniej poszłabym pod nóż i dała sobie wykroić kawał kręgosłupa....:donos:  Ale twardziele się nie poddają...:haha: Zatem...miłego dzionka życzę Skarbeńki...bez względu na przeciwności...:oklaski:

co dwie godziny poloz sie na brzuchu raczki pod siebie jak do pompek i podciagaj tulow do gry zeby sufit widziec..naprawde pomaga jezeli to jest faktycznie ta przypadlosc a potem na plecach podstaw krzeslo albo fotel i zginajac nogi w kolanach pod katem prostym poloz  je na krzesle, tak zeby opieraly sie lydkami o siedzisko krzesla ..oczywiscie rulon z recznika pod ledziwiami

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Ja też jak @Grzegorz B...sama se zrobiłam ...kawę ...na drapane z rańca i to przy świętej niedzieli nie liczę :tak2:....Dziś znów mnie kogut opiał ...chyba...wizytacja księdza będzie i to już o 10-tej ! ...Z tego powodu mój PDP-ny już przed 7 chciał wstawać , żebyśmy ze wszystkim wyrobili się na czas ... Obsztorcowałam i powiedziałam , że trzymam rękę na pulsie ...niee ...żeby tak dosłownie , ale krótko i na temat ...A tak w ogóle to ....pieśni kościelne już sobie podśpiewuję ...Może będą jeszcze ze mnie ludzie na stare lata ?...

Miłej , spokojnej niedzieli ...:cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprzyzwoicie pozno zawitalam na forum dzisiaj

mowie dzien dobry calemu forum zyczac pogodnego dniaguggy.png

widze juz slonce zapowiada sie piekny dzien

w planie grill i obiad na balkonie

a potem myjemy glowe babce 

zeby w poniedzialek nie rozpoczynac drazniacego tematu juz dzisiaj poruszamy sprawe moich finansw prawdopobnie od nowego roku....no coz....

poki co siorbiemy kawusie i sie wyyyyybuuuuuudzaaaaaamy

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mirelka1965 napisał:

 Wstałam dzisiaj...a właściwie zwlekłam się z łóżka...korzonki mnie dopadły....kawę dałam radę zrobić, ale najchętniej poszłabym pod nóż i dała sobie wykroić kawał kręgosłupa....:donos:  

Albo przystojny masażysta,  albo chociaż TRAUMONżel Cię uratuje..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...