Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Oj tak. To prawda. Tosy potrzebują miłości. Nie trzeba tych psów uczyć agresji czy obrony. One mają to we krwi. Japońce to zwyrole.  Do tej pory w Japonii organizują walki Tos. To straszne. Z drugiej strony traktują Tose jak skarb narodowy. Mają muzeum Tosa. To rasa wyjątkowa. Wiesz że Bonsai ma teraz depresję bo mnie nie ma?

FB_IMG_1539375797983.jpg

ona teskni ..brakuje tego kogos kto tuli ja inaczej niz inni domownicy

mojego cezarego tez mialam pelne rece jak wracalam do domu..byl wszedzie nawet kladl sie pod drzwiami lazienki jak szlam sie myc...lezal i czekal...

kiedys jeszcze nie jezdizlam do de...mialam jechac autem gdzies i zeszlam z nim i moim mlodszym synem...ceazary mial isc na spacer a  ja  mialam  zalatwiac swoje sprawy..niestety..ja wsiadlam do auta a on..pod samochod i nie bylo bata zeby ruszyc autem...stalam wiec na wyjezdzie pies pod autem i dooopa...musialam wysiasic poporsic go zeby wyszedl ...obrazony nie chcial ale w koncu sie udalo....troche to trwalo sisiad czekal grzecznie az mu wyjazd zwolnie....ubaw po pachy...

innym razem zerwal sie synowi ze smyczy i poooooognal za mna....przebiegl cale osiedle zanim pod dom wrocil a ja juz zawrocilam i tez czekalam na niego przy aucie....o wyjsciu bez niego nie bylo mowy..musial mnie na oku miec...

taka bestia....byl otwarty poukladany inteligentnie grzeczny ale....na prosby zejdz z sofy, albo wez sie przesun albo..nie wolno....reagowal i owszem baaaaaardzo flegmatycznie...kiedy bylam z nim albo obok stalam i patrzalam ...odwracal glowe od synow i czekal na moj znak...jezeli kiwnelam reka ok...wykonywal polecenia jezeli pokazalam STOP...nie bylo bata zeby zrobil cokolwiek

...a potem bylo go coraz mnie...posiwial, schudl...nie byl jaki zywotny

i mysle zeby miec jeszcze takiego cezarego ale wiesz....widok przyjaciela ktory wiernymi ocami chce nadazyc za toba , ktoregmu wstawanie na spacer przychodzi z trudem, kiedy patrzy ufnie i nic nie moze za to, ze nie jest w stanie powstrzymac naturlanych  potrzeby i wstydzi sie najzwyczajniej w swiecie jest smutny, przykry i bolesny...

realnie patrzac....nie ma mnie  w kraju syn pracuje na zmiany mlodszy prawie na swoim wiec...kupienie psa zeby miec przytuanke mija sie celem..

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzegorz B napisał:

To prawda. Psy znają się na ludziach. Po za tym jak ktoś mi mówi że nie lubi psów to już jest u mnie mocno podejrzany. I powiem Ci więcej. Nikt z ludzi tak się nie cieszy na mój widok, jak te moje ogony

Na dodatek jeszcze pewnie  nie mają nic przeciwko temu jak się z kolegami na piwo umówisz :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, foczka63 napisał:

Miałąm kiedyś taką sukę wilkowatą-do domu wpuściła każdego ,ale wypuścić to już nie:)Trzeba było gości do drzwi odprowadzać:)

Moje stosują psychiczny presing.  Kładą się nie daleko i obserwują. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Niby się wyspałam , ale jakaś klapnięta jestem . Spałam dłużej niż zwykle , tyle , że wybudzałam się bez powodu ...bez wzywania " Barbarraa ... ich muss pipi " . Nic ..kawę dopiję i dojdę do siebie a po sobotnim , obowiązkowym duszowaniu doktora to już będę na bank rześka . Nie ma to jak przymusowa sauna , kiedy pot wszystkimi zakątkami leje się po człowieku ( no ...ja też człowiek ! ) i we wszystkie rowki i zagłębienia wpływa  :szydera:Oprócz dzisiejszego ...jeszcze cztery ( środa/sobota ) duszowania ...sie przeżyje ...jakoś ....

Miłej , spokojnej soboty  wszystkim ...życzę :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry......chciałabym powiedzieć...:szydera: Niewyspana jestem...zmęczona.....a niby przespałam prawie 8 godzin...:haha: Wychodzi na to, że prace ogródkowe mi nie służą...:donos: Uknułam 830734711_sobotaplan.jpg.bb7366f9aa4059a950558d6178e4186f.jpg ale nie mam ochoty nawet o tym myśleć...:haha: Robotę mogę olać, dietę też....ale to czerwone wino mi jakoś nie pasi....:szydera: Nic to....zobaczymy co dzień przyniesie....:haha: Ma być letnia pogoda...ciepełko....może jakiś leżing zrobię....:haha: W każdym razie....miłego dzionka wszystkim życzę...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Grzegorz B napisał:

O jeżu jaki jestem niewyspany. Film oglądałem do 2.30. Że niby weekend.. Dzieńdoberek

U mnie to tradycja. :haha:

Nieczęsto idę spać po północy, często po drugiej w nocy. :szydera:

Witam porannie. Dzisiaj powtórka. Znów niebo ktoś pomalował na różowo. :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Maria Jolanta napisał:

U mnie to tradycja. :haha:

Nieczęsto idę spać po północy, często po drugiej w nocy. :szydera:

Witam porannie. Dzisiaj powtórka. Znów niebo ktoś pomalował na różowo. :szydera:

U mnie mgła. Różowa. Nawet ładnie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Ja chodzę wcześnie spać. No tak całe życie mam....kiedyś bardzo wcześnie wstawałam do pracy i tak mi zostalo...O 23.00 już śpię....:d natomiast córka i wnuczka to nocne marki....nie wiem jak one funkcjonują kładąc się spać tak późno i wcześnie wstajac....:d

Miłego dnia  :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Głowa mnie od rana napitala, a dzisiaj dzień zakupowy. Jak mi nie przejdzie, to........cienko to widzę.

Taka wyżowa pogoda jesienią totalnie mi nie służy.

Spokojnego dnia Wszystkim życzę.

 

@Michasia 1959 przytulam Cię i współczuję serdecznie:cmok:. W styczniu tego roku też to przeszłam i cały czas boli.:smutek:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...