Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Nie, to tylko wyćwiczone chrapy.:szydera:

Spokojnie możesz pracować na lotnisku przy wykrywaniu kontrabandy Kartelu z Medelin.:d

O ... to coś rzeczywiście dla mnie :oklaski:. Problem mam tylko z ogonem, a wlaściwie jego brakiem :szydera:. Nie pomerdam nimjak coś znajdę:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Heidi napisał:

Witam:dyskusja:. No to jak pachnie, to ja już jestem:szydera:

Modyfikacje wskazane jak najbardziej:tak2:. Ja nie zapisałam Tobie, że ten przepis robi się dosłownie z resztek w lodówce. Alles zusammen. Ja miałam jakieś resztki w lodówce brukselki, dorzuciłam 2 garści rodzynek ( opakowanie mi się rozdarło, węc ryn do mielonego :d). 

Największy aromat w tym wszystkim daje cebula, czosnek, cynamon, gałka muszkatałowa . Zmysły szaleją :oklaski::oklaski:

Uwielbiam zadbane  pachnące kobiety i mężczyzn, pachnący czystością dom, a także pachnące placki i potrawy.

Czy to się nazywa: schiza:szok: ?

No właśnie śliwki mi wpadły w mięso oczywiście suszone. I miałem resztki mojej ulubionej musztardy miodowej, i buch musztarda też. Super. Szwaby zadowolone i na jutro mi zostało. Dzięks

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem wam ze mam w przyszla sobote wizytacje....tia...beda mnie sprawdzac co i jak robie czy aby pdp i jej pal sa zadowoleni...zwlaszcza jak sie pdp zapytaja to z pewnoscia im odpowie:haha:

a serio...koordynacja mi sie na kawe zapowiedziala..bedzie sie okazja spotkac w koncu bo juz tyle na mnie zarobili ze wypadaloby nawet jakiegos wina z pl zabrac ot tak

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no powiem wam ze mam w przyszla sobote wizytacje....tia...beda mnie sprawdzac co i jak robie czy aby pdp i jej pal sa zadowoleni...zwlaszcza jak sie pdp zapytaja to z pewnoscia im odpowie:haha:

a serio...koordynacja mi sie na kawe zapowiedziala..bedzie sie okazja spotkac w koncu bo juz tyle na mnie zarobili ze wypadaloby nawet jakiegos wina z pl zabrac ot tak

O mój rozmarynie :kopara: to takie rzeczy się praktykuje? Nieźle

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzegorz B napisał:

O mój rozmarynie :kopara: to takie rzeczy się praktykuje? Nieźle

na temat odwiedzin polskiej aencji dyskutuje od pol roku i uwazam ze siedzenie za biurkiem nie oddaje charateru naszej pracy wiec po ustaleniu w toranaga zaprosilam tych co na nich zarabiam na kawe...mam nadziej ze wpadna na pomysl zeby z pusta reka nie przyjechac...chce im pokazac jak wyglada ich wiedza w zderzeniu z rzeczywistoscia na zleceniu...oczywiscie beda mieli na to wyje..ne ale dla mnie to kwestia zasad...zarabiaj na moim grzbiecie to niech doopy rusza i przywitaja sie zwlaszcza ze umowa sie konczy im ze mna na koniec grudnia

toranaga bedzie mial okazje podyskutowac z pracownikem tudziez wspolwlascicielem firmy...niech se pogadaja chopaki

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, hawana napisał:

Refluks chyba nie powoduje kaszlu., ale to ju z

Powoduje. Mnie laryngolog wysłał do gastrologa :szydera:. No chyba, że chciał nie się pozbyć, ale po leczeniu gastrologiczny kaszel się uspokoił. Kaszel może mieć też podłoże nerwowe. Ja w stresie łapię gardło i kaszel krtaniowy, ale yo już inna historia.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, aniao napisał:

Powoduje. Mnie laryngolog wysłał do gastrologa :szydera:. No chyba, że chciał nie się pozbyć, ale po leczeniu gastrologiczny kaszel się uspokoił. Kaszel może mieć też podłoże nerwowe. Ja w stresie łapię gardło i kaszel krtaniowy, ale yo już inna historia.

I tak to czlowiek cale zycie sie uczy:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Afryka napisał:

Z całą pewnością nie jest to refluks .

Pamiętam,że na zleceniu byłaś bardzo przeziębiona.Chyba od wentylatora.Może to jeszcze tamto dziadostwo Cię trzyma?Miałam kiedyś podobnie,zaniedbane przeziębienie mściło się na mnie kilka dobrych tygodni paskudnym kaszlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich i wszystkie. Ja po przyjemnym spacerku. ☺️ Jeszcze tylko miesiąc i tydzień i będę wolnym człowiekiem. Pocieszę się trochę tą wolnością i od stycznia w drogę. Sprawiłam dziś sobie małe rafaello, co by mi w cycki poszło, a nie jakiś tłuszczyk gdzie nie trzeba. Jak nima jak randkować, to se chociaż z Rafaelem porandkuje

Edytowane przez Emi86
  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Emi86 napisał:

Witam was wszystkich i wszystkie. Ja po przyjemnym spacerku. ☺️ Jeszcze tylko miesiąc i tydzień i będę wolnym człowiekiem. Pocieszę się trochę tą wolnością i od stycznia w drogę. Sprawiłam dziś sobie małe rafaello, co by mi w cycki poszło, a nie jakiś tłuszczyk gdzie nie trzeba. Jak nima jak randkować, to se chociaż z Rafaelem porandkuje

:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 15.00 pojawilam sie u Stokrotki (do fryzjera mamy 10 minut, niecale) ale juz byla gotowa, ubrana, umalowana, nawet bizuterie i buty zalozyla.

Prosze. Mozna? Mozna.

I  mojej przerwy nie zaklocila:d

Humor juz miala dobry ale powiedziala, ze jest glodna , wiec dalam jej ciasto przytargane rano z piekarni. Zjadla swoj i moj kawalek razem z pomadka, ale od tego sie nie umiera:d

Potem musiala odsiedziec swoje u fryzjera, bo ja ulotnilam sie z psem do parku:d

Jak pieknie sie zrelaksowalam, cieplo, cudnie kolorowo i w powietrzu dymu nie bylo:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, foczka63 napisał:

Biskup Pieronek w mediach mówi, tylko to to w danej chwili jest dobrze widziane.....Ta "odwaga" jest wyłącznie pod publiczkę:(

No cóż, racji trochę w tym jest, jak już ukryć się nic nie da, to trzeba coś powiedzieć.

Ale ten fragment o imperium Rydzyka też zasługuje na uwagę.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

To chyba nie ta rura, ale czekaj, sprawdze w necie...

Sprawdź ...i sprawdź od razu , dlaczego rurki od centralnego ...umieszczone były za wanną ...na takiej wysokości , że ....kuźwa brodzik muszą mi nowy kupować , bo ten co zakupiłam z kabiną za cholerę nie pasuje . A tak chciałam se na stare dogodzić...brodzik miał być płytki ...zaledwie 12 cm ...i doopa ...musi być wyższy ....To @Afryka...mu wykrakala , że problemy i nowe koszta ...wyjdą w trakcie ....Żeby była jasność : brygada remontowa w ilości szt. trzech ...w porywach czterech pracowników weszła na moje kwadraty wczoraj ....Co wyjdzie w następnych dniach ...nie mam pojęcia , ale płakać już mi się chce ...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sprawdź ...i sprawdź od razu , dlaczego rurki od centralnego ...umieszczone były za wanną ...na takiej wysokości , że ....kuźwa brodzik muszą mi nowy kupować , bo ten co zakupiłam z kabiną za cholerę nie pasuje . A tak chciałam se na stare dogodzić...brodzik miał być płytki ...zaledwie 12 cm ...i doopa ...musi być wyższy ....To @Afryka...mu wykrakala , że problemy i nowe koszta ...wyjdą w trakcie ....Żeby była jasność : brygada remontowa w ilości szt. trzech ...w porywach czterech pracowników weszła na moje kwadraty wczoraj ....Co wyjdzie w następnych dniach ...nie mam pojęcia , ale płakać już mi się chce ...:smutek:

A nie da sie na innej sciance? Dzisiaj pociagniecie rurek  z woda dalej to nie jest problem, tylko odplyw...

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...