Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obudziłam się z poczuciem wielkiej niesprawiedliwości...:haha: Nie obudziłam się, bo chciałam...Nie obudziłam się, bo jakiś książę był obok...Nie obudziłam się od zapachu kawy...:smutek: Obudził mnie ból kręgosłupa...:donos: A to oznacza wydatek...:słabo:Trzeba wysupłać kasę na nowy materac...>:( Jest jeszcze druga opcja...spadać z powrotem na piernaty i puchy do DE...:haha:Trudny wybór....:haha: Zastosuję metodę Scarlett O'Hare....pomyślę o tym jutro...:haha: A teraz 388620357_dziedobryweekendruchome.gif.a961d59b6b93ef2d0303d101e478ac55.gif weekend nadszedł...:oklaski: Nie wiem sama, czy jest to jakiś super powód do radości, ale lepiej mieć taki, niż żaden...:szydera: I życzę każdemu, by odnalazł swój powód do radości...:oklaski:I oby ten dzień był zajebiaszczy...dla każdego z was.:oklaski: Wtedy ma sens powiedzenie "DZIEŃ DOBRY"...:oklaski: Zatem....dzień dobry....mówię od serca...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lucyna.beata napisał:

widze ze snem sprawiedlich jeszcze spicie...ja siorbie drugi kubelek

kawa jak zwykle czeka na budzacych sie ..zapraszam wiec

milego zatem

Kto śpi to śpi ....ja siorbię ....nie słyszysz ? :szydera:

A tak w ogóle to  :...

Dzień dobry ...miłego , spokojnego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski się z Wami:)Nie wiem czemu się obudziłam przed szóstą ,ale zasnąć juz nie mogłam to se wzięłam i wstałam.Włączam kompa i patrzę ,że niektórzy wstają o iście nieludzkich porach:( Brrrr

Szybkiego spokojnego dnia:)

Cytuj

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Zaraz do fryzjera lecę,potem kilka drobiazgów,apteka no i pakowanie walizy.Jutro wyjazd o 16 więc czas to zrobić.Jak zwykle za dużo szmat nabiorę,a walizka w szwach będzie pękać.To lecę.Trzymajcie się kochani .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Zaraz do fryzjera lecę,potem kilka drobiazgów,apteka no i pakowanie walizy.Jutro wyjazd o 16 więc czas to zrobić.Jak zwykle za dużo szmat nabiorę,a walizka w szwach będzie pękać.To lecę.Trzymajcie się kochani .

 

 

660110279_podrbonvoyage.jpg.1f4296b772379e57f29acf2cf581ed0b.jpg Tereniu....:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Zaraz do fryzjera lecę,potem kilka drobiazgów,apteka no i pakowanie walizy.Jutro wyjazd o 16 więc czas to zrobić.Jak zwykle za dużo szmat nabiorę,a walizka w szwach będzie pękać.To lecę.Trzymajcie się kochani .

 

 

Uważaj na zakrętach:cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Witojcies! 

Zapowiada się słoneczny, ciepły dzionek!

 

A gdzie to się #Blondi zapodziała i reszta? 

Witaj @beatrix+....:cmok: Dawno nie byłaś.... @Blondi się słodziakuje, czyli pławi w ramionach Słodziaka....a reszta? O kim myślisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...