Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1159994688_dziedobrywiewirka.gif.4de14a2a76c4e39151adb0bedde0a945.gif  mówię wszystkim w ten jesienny poranek...:oklaski: Tradycyjna fajeczka za mną...siorbanko w toku...klepanko przede mną...:oklaski: Teraz będę się zastanawiać, czy wybrać się do lasu, czy też nie...:haha: Chęci są....pogoda dopisuje...pytanie, które mnie nurtuje brzmi...czy są grzybki? :tak2: Przedwczoraj i wczoraj padało...dzisiaj sucho....czy grzybnia zdążyła wydać owoce? :donos:  Mam jeszcze trochę czasu...hoboczek z kawusia ma pół litra....czyli jeszcze się pozastanawiam...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Słoneczna,chłodna jesień na Mazowszu.Dwa dni  muszę ogarnąć się na wyjazd.Tak bym chciała " pyk,pyk" i już na miejscu człek jest .No ,ale nie da rady .Jeszcze tyle roboty przede mną.

No to miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Była , była @1bozka...już po 6 -tej ...Widziałam ją ...jak se w piłki bez meldunku grałam ....:haha:

Dzięki Basienko za zrozumienie:szydera: byłam byłam... ale nie chciało mi się o tej porze grać w piłki:szydera:, jakieś lenistwo mnie dopadło.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Dzięki Basienko za zrozumienie:szydera: byłam byłam... ale nie chciało mi się o tej porze grać w piłki:szydera:, jakieś lenistwo mnie dopadło.

Ja lubię z rana pograć a....żeby mi nie zarzucano , że hazardzistka jestem to udaję , że mnie nie ma :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie w kolejny deszczowy dzień.

@lucyna.beata jakoś dziwnie czas odmierza ale podoba mi się to bo u mnie dopiero czwartek.:haha:

bo to jutro dopiero moja mariojalnto  droga..napisalam i zatanczylam nawet na te okolicznosc-cid_0DF66EEF69954E348CFD58AB23D99A65-FOND8944.gif.5ba2d5ecf5b5baf3465e00c7435adda5.gif u mnie tez czwartek na kalendarzu ale jutro jutro jutro jutroPT

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry. :d:d Pauza trwa w najlepsze. Dzisiaj Elizabeth daje mi samochód i jadę na wycieczkę do Ulm. Mam tylko do Günzburga ją zawieźć. Tak więc szybka kawka i zadzieram kiecę

majtole ubierz zeby ci drogocenne to i owo nie zmarzlo:haha:

baw sie 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Witam .Spokojnego dnia życzę.Dzisiaj mam odwiedziny 2 dziecka Pdp  łącznie z obiadem.Pdp spokojna , świadoma że dużo nie pamięta i ciagle powtarza to samo ale to nie problem:) Dopiero piąty dzionek zaczynam. 

a ilez ci jeszcze sie ostalo tych dzionkow?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Lepiej nic nie mów...:szydera: Twoja pora to nieludzka godzina...normalni ludzie o tej porze śpią...:szydera:

wiesz to ze mam klepki nie teges pod czerepem to wiemy obie ale zeby tak oficjalnie???:smutek: no to teraz juz na pewno nikt  kto zlecenie ma pod berlinem niedaleko nie bedzie ze mna kawy chcial wypic....pisze monituje i nic...zapadli sie czy co?? jakby w podziemu bylo towarzystwo...no coz...

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...