Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum. Słoneczko się obudził i świeci pięknie, aż chce się żyć. 

Cieplutko ma być, może już na stałe tak będzie, byłoby fajnie. Kawę wypiłam, teraz siedzę w kuchni i zastanawiam się dlaczego to wszystko się dzieje. Dzisiejsze czasy są niebezpieczne, nawet wypowiedzieć się nie można swobodnie, bo cenzura czuwa, na miasto wyjść strach, pozostaje się upić, ale jak się upić, skoro alkohol jest nie dobry. No nic, żyjemy dalej, bo trzeba, spokojnej niedzieli życzę wszystkim, i pomalutku do przodu. 

Kot 66.gif

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lucinda napisał:

Pięknym słonecznym widokiem na Havel witam państwa życząc spokojnego bezspiskowego dnia....

 

 

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Dzień dobry mówię w ten piękny, słoneczny poranek :oklaski: I dobrego dnia życzę :oklaski:

 

4 godziny temu, dorotadusia napisał:

Witajcie w ten piękny słoneczny dzień:).Dziś chowamy zimowe ciuchy.Już chyba na stałe:):)Do okna mi zagląda kos.Okno mam przy samej ziemi,ale normalnej wielkości.Dom stoi na skarpie i okna są to tu to tam;)

To ja teraz witam w to piękne słoneczne popołudnie:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Powariowali oni z tymi mandatami,,zbierają dla Rydzyka kasę,,rozmawiałam z koleżanką i ta mi mowi,że jedna poszla z psem na spacer i dostala 500zł kary,, zero wychodzenia,,wszystko rozumię,ale bez przesady,,

Nie można dalej jak 200 m od domu.

Jeśli złamała ten przepis, to dostala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Nie można dalej jak 200 m od domu.

Jeśli złamała ten przepis, to dostala.

Tak było chyba,, :( ale jeszcze trochę,a będzie wielkie bum,,,bo samemu być gdzieś to jest  wielka różnica niż w kupie przed sklepem czy w sklepie,  ale to niekończący się temat,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja :oklaski: Uprzejmie donoszę, że już okupuję mój ulubiony fotel i siorbię kawunię :cześć3: Może będzie mi się chciało wyjść do ogrodu? :haha: Ale wszędzie grzmią "zostań w domu"...więc kto wie? :haha: Nic to...się zobaczy, a na razie życzę dobrego dnia...niezależnie od punktu widzenia i punktu siedzenia :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...