Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w poniedziałek...:d ja już spokojna jestem, wczoraj po południu zadzwoniła niemiecka koordynatorka z pytaniem czy nadal chcę tu zostać xd bo ona weryfikuje plany w świetle tego co się dzieje, dzwoni po wszystkich kto jeszcze chce zostać...najpierw objechałam ja, kto miał rację...:grzmotnąć: a potem potwierdziłam...tak więc zostaję w tej piaskownicy do odwołania i aż mi się nie znudzi.:cześć3:.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten piękny poranek. Dzisiaj pogoda zapowiada się jeszcze lepsza niż wczoraj, szkoda tylko że muszę iść do pracy. Tak z tydzień takiej pogody i tydzień wolnego byłby dobrym pomysłem. Ale geldy zarabiać trzeba, niestety...

Nowy tydzień i oby był lepszy niż ten miniony. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

A ja odkryłam ciekawe książki na moim regale. Na przykład ogromną cegłę - "Etnografię...", kupioną chyba ponad 20 lat temu. Jakoś nigdy nie miałam czasu na nią, a teraz... oho lektury mi nie zabraknie :tak2:. Wczoraj wieczorem dostałam sms-a z mojej agencji z pouczeniami jak i co, z naciskiem, że w Demenclandii lepsza opieka lekarska, więc jak ktoś tam siedzi, to niechaj zostaje bezterminowo. To ja zostaję bezterminowo w domu, wypowiadam umowę agencji i szukam takiej, która da mi wyższą stawkę. Pozdrawiam cieplutko :d

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Genialne :szydera:

"Mam 100% potwierdzone info od siostry kolegi z ABW, którego brat z MSZ ma szwagra w MSWiA, który powiedział w tajemnicy, że jego znajomy z BOR usłyszał przypadkiem rozmowę ważnych ludzi, że osoby z koronawirusem zaczynają płynnie mówić po chińsku, chociaż nigdy się nie uczyli."

:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Genialne :szydera:

"Mam 100% potwierdzone info od siostry kolegi z ABW, którego brat z MSZ ma szwagra w MSWiA, który powiedział w tajemnicy, że jego znajomy z BOR usłyszał przypadkiem rozmowę ważnych ludzi, że osoby z koronawirusem zaczynają płynnie mówić po chińsku, chociaż nigdy się nie uczyli."

Dobre.:zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Mam taką smutną konkluzję, w świetle tego co się dzieje ludziom puszczają nerwy, złe emocje biorą górę, aczkolwiek mnie to nie dziwi, bo to jest nowa sytuacja z którą mamy do czynienia po raz pierwszy. Ale mam również, że to przejściowe i wszystko wróci do normy z "przed". Chociaż głupota rozprzestrzenia się z prędkością światła, błyskawiczniej niż wirus. 

Przesłanie na cały ten czas. Nie dajmy się zwariować, odpowiedzialność i rzeczowość z dużą dozą optymizmu i poczucia humoru, to cechy na wagę złota. 

IMG_20200316_101609.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LACH napisał:

W nawiązaniu łącznym do dwóch poprzednich postów:

A reszta, to Debile? Tak?

Ptysiu nie wyciągaj pochopnych wniosków z moich wpisów, bo nie skonkretyzowałam o czym w tym momencie myślałam, ale uchylę rąbka tajemnicy. Pisząc o rozprzestrzeniającej się głupocie, akurat w tym momencie miałam na myśli kretyńskie łańcuszki, które w związku z wirusem rozpowszechniają moi "znajomi", a przywołując Michasię, wyłącznie pochwaliłam jej postawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Afryka napisał:

Ptysiu

Kocham Ciebie za tego Ptysia. I to już po raz drugi spod Twoich opuszków. Serio serio

Z mojej strony, to też był żart. Połączyłem dwa Twoje posty, by dziś wręcz nadużywać poczucia humoru. Bo co pozostało? Się grzecznie pytam???


Jak się bawić, to po pachy!!!
Jak poczuwać humor, to do samych opon mózgowych, jak po uczciwym sztachnięciu płynnym amoniakiem

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...