Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie niespodzianek Mikołajkowych ciąg dalszy :( Anielica z powodu stresu związanego z oddaniem krwi ma totalny odjazd :( Widzi rzeczy których nie ma , ale na szczęście jest przy tym spokojna i radosna . Mam nadzieję , że ta euforia nie zamieni się w atak paniki :( ale obawiam się , że czeka mnie dzisiaj dzień zjazdów i wjazdów emocjonalnych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,Mikołaj przyszedł dziś do mnie bez swojego worka,zostawił pod drzwiami tylko serce z piernika,mam nadzieję,że z buta go sobie nie wyjął :haha:. Ja za to wykazałam się niezwykłą kreatywnością i rozniosłam paczki z ciastkami sąsiadom :d. Teraz możecie mi gratulować :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żem sie spracowała.Od rana kręciłam miliardy suchych bułek przez maszynkę/2 poszewki  duże/Ledwo żyje .Nie cierpie robić w kuchni na stojąco:( A jeszcze naleśniki do smażenia-też na stojaka:(

Za oknem paskudnie,śnieg z deszczem ,zimnica.Spacerek chyba sobie dziś darujemy.

Katar wciąż trzyma i chyrlam jak gruźlik:(Im człowiek starszy, tym dłużej te przeziębienia trwają.Mit o 7- dniowym smarkaniu dawno odłożyłam do lamusa:(

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny i chłopaki.

Po pierwsze primo- Mikołaj nie leciał w moje rejony i...nawet rózgi nie podrzucił.

Po drugie primo-tak mi się chce ciasteczek maślanych z migdałami!!!

Po trzecie primo-nareszcie między normalnymi ludźmi!!!

Na koniec pytam po dobroci: kto mi gwizdnął moje słońce?

Miłego:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Cześć dziewczyny i chłopaki.

Po pierwsze primo- Mikołaj nie leciał w moje rejony i...nawet rózgi nie podrzucił.

Po drugie primo-tak mi się chce ciasteczek maślanych z migdałami!!!

Po trzecie primo-nareszcie między normalnymi ludźmi!!!

Na koniec pytam po dobroci: kto mi gwizdnął moje słońce?

Miłego:cmok:

@BabaJagusia ja wiem tylko kto ukradl ksiezyc;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...