Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Kłamczucha!

Ale juz dawno zauważyłam,ze jak ktoś mądry i śliczny to nie opiewa swej urody. Natomiast wszelakie bazyle i inne pasztetowe jakoś nie mogą wyjść z zachwytu nad sobą. :haha:

Myszofioletowa, niewiele jest rzeczy na tym świecie pewnych, ale to, że Ty słodzisz, jak nikt inny, jest pewne jak to, że jutro wstanie nowy dzień :D.

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, salazar napisał:

Ok, nie wiedziałam, że chodzi o Irlandię. Na ten temat się nie wypowiadam, bo nie wiem nic.

Ostatnio chyba byłaś w De? O ile mnie pamięć nie myli?

Oj pamiec cie myli, boja do szwabow sie nie wybieralam ani nie wybieram:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Zapytamy @Dodzisława? I od nas dwóch zbierzesz bęcki! :szydera:

No, że tak powiem.......Salazar rację ma :d . Słodzisz Fioletowa Myszo, ale to dlatego ze Tyś jak ten miód pszczeli słodka i empatyczna niesłychanie , oraz lgną do Ciebie wszyscy jako do tego lepu :d i zyć bez Ciebie nie można :d :d :d zasadniczo :d , oraz kazdy chciałby Cię poznać osobiscie.  No po prostu słodycz pierwsza klasa Ja, Salazar i wiele, wiele innych osób aż się pali zeby się z Tobą fajeczką sztachnąć, czy piwkiem tudzież balusiem stuknąć. Do Krakowa mozemy się wybrać razem w przyszłym roku , tez kopytkami przebieram. Zresztą w tym roku miał fakt ten nastąpic, ale cóż...służba nie drużba.... :d  Do Monachium jechalam jakieś 5 lat i w 6 roku dotarłam :d :d to i do Krakowa dojadziem ;) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dodzisława napisał:

No, że tak powiem.......Salazar rację ma  . Słodzisz Fioletowa Myszo, ale to dlatego ze Tyś jak ten miód pszczeli słodka i empatyczna niesłychanie , oraz lgną do Ciebie wszyscy jako do tego lepu :d i zyć bez Ciebie nie można :d :d :d zasadniczo :d , oraz kazdy chciałby Cię poznać osobiscie.  No po prostu słodycz pierwsza klasa Ja, Salazar i wiele, wiele innych osób aż się pali zeby się z Tobą fajeczką sztachnąć, czy piwkiem tudzież balusiem stuknąć. Do Krakowa mozemy się wybrać razem w przyszłym roku , tez kopytkami przebieram. Zresztą w tym roku miał fakt ten nastąpic, ale cóż...służba nie drużba.... :d  Do Monachium jechalam jakieś 5 lat i w 6 roku dotarłam :d :d to i do Krakowa dojadziem ;) 

Toż ja o urodzie Salazarki pieję z zachwytu! I zdania nie zmieniam. A ta o moim slodzeniu sapie:d Zapewniam was,że w błędzie jestescie. Jak widze paszteta to widze. Nie mowie mu tego w oczy ale tez i nie słodze bo powodu nie ma:szydera:. Poza tym nie moja wina,że jestem empatyczna, ale żeby zaraz slodka? No weź, słodkie osoby nie puszczają tylu bluzgów w eter co ja:haha:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, salazar napisał:

Tereniu, jestem prawie tak ładna jak te konie i rynek skąpany w październikowym słońcu :D.

Ty chyba niedaleko masz do Krakowa? Może kiedyś się posklada? Jest jeszcze parę osób, które bardzo chciałabym poznać osobiście :).

Może kiedyś się poskłada.Bo już kilka lat nie byłam w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16.10.2018 at 11:29, Marta B napisał:

Sindbadem sobie jeżdżę da sie przeżyć,lata praktyki wyrobiły we mnie nawyk zasypiania nawet w autobusie co kiedyś dla mnie nie do pomyślenia by bylo spać na siedząco.Jazda swoim autem to chyba tylko pod warunkiem  że Darek by za kółkiem siedział.Dla mnie dystans 200 km to juz dużo ha ha.Poza tym za mojego Merca nie moge ręczyć,jeszcze jary ale jednak stary;-) Stres że sie zepsuje,by mnie po drodze zeżarł.Może wyczaję jakiegoś bla bla cara tylko oby potem niespodziewanych odwiedzin nie było bo hi hi pamiętasz;-)

Co do systemu,jak go przetestuje to się podzielę opinią,czy to ma sens.Łatwo nie jest znaleźć chętnych bo to koszty podróży co dwa tyg,malo kto chce płacić.Ale tutaj doktorek chce,a więc...;-)

Zawsze byłem przeciwny, żebyś jeździła bla,blacar, a tak swoją drogą to kto Cię odwiedzał???? i czy ja byłem wtedy w pracy, czy odwiedzaL Cię w DE?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darekr napisał:

Zawsze byłem przeciwny, żebyś jeździła bla,blacar, a tak swoją drogą to kto Cię odwiedzał???? i czy ja byłem wtedy w pracy, czy odwiedzaL Cię w DE?

A już kojarzę gościa. Wiózł cię z De do Poznania, no fakt - pogadaliśmy sobię chwilkę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, salazar napisał:

Szwabia to część Bawarii, tak trzymając się faktów :).

Ok, czytałam Twoje posty i automatycznie odnosiłam je do Niemiec. Już na pewno nie zapomnę.

I do tego Szwaby są bardzo dumni ze swej szwabskiej historii. I z tego że kiedyś byli w Austrii. Elka dużo ciekawych rzeczy mi tu opowiada. Powoli nawet zaczyna o stryju który niedawno zmarł w Argentynie

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzegorz B napisał:

I do tego Szwaby są bardzo dumni ze swej szwabskiej historii. I z tego że kiedyś byli w Austrii. Elka dużo ciekawych rzeczy mi tu opowiada. Powoli nawet zaczyna o stryju który niedawno zmarł w Argentynie ?

Ten zapomniany i niedoceniony za życia malarz? :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No właśnie nie wiem ....ale myślę , że ostro dałeś ...w tej białej kartce xd

Wczoraj to było?? No to się nie dziwię. My z @fioletowa.mysz moją ukochaną gorący chat mieliśmy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...