Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem od wtorku na pierwszej Stelli. I mogę nazywać się świerzynką!. Jednak się zdecydowałam. Dzięki za poparcie mojej decyzji i słowa otuchy. Oma ok. rodzina jak na razie też. Firma nie poinformowała mnie, że babcia niedowidzi, trochę źle słyszy i że to wiocha bez sklepu. Warunki mieszkaniowe super, całe 2 piętro dla mnie. Miłego dnia dla Was wszystkich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że wioska, to nie takie straszne, szkoda tylko że nie masz sklepu pod ręką, ale o ile masz super stosunki do mieszkania i internet, to się wyrówna, a po zakupy to nie taka straszna sprawa, w dzisiejszych czasach większość dużych sklepów dowozi zakupy do domu, na pewno i u Was, jak się zapoznasz z trochę z językiem, to wejdziesz do takiego sklepu online i zamówisz to co ciężkie, a to co świeże do kanapek, czy jakieś mięsko, to przynajmniej masz okazję wyrwać się z domu na zakupy ;)

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serenity, często Cię czytałam. Jesteś aktywna. Pozdrawiam. Opisywać nie ma co, spokój. Pdp nie je dużo a ja lubię gotować. No i ma cukrzycę, żadnych ciast, niestety. Ale będę z Wami, bo czytam Was od lata i się z Wami zżyłam. Spokojnej pracy wszystkim życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tośka miło mi, że czytasz co napiszę. No i pewnie, że jednak lepiej jak nie ma o czym pisać i jest spokój na szteli.

     A jeśli lubisz gotować i piec to masz przed sobą PRZYSZŁOŚĆ, choć na pewno nie w każdym miejscu da się to wykorzystać, ale przeważnie to duży plus w oczach naszych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj @Solka, @Tauriel może jeszcze ktoś nowy przybył:love:, to również witam cieplutko :serce:Witam również "starych" forumowiczów @Serenity, @luttka, @Florcia @A.NN.A @Blondi @Łukaszka,naszego rodzynka:love: może jeszcze kogoś pominęłam to sorry :love:witam  również naszą @Redakcja @Moderatora, :love: Cudowne jest dla mnie,że mogę się z Wami witać"normalnie" okno na świat mi się otworzyło! Pozdrawiam serdecznie i gorące całuski  wszystkim przesyłam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, erika napisał:

Witaj @Solka, @Tauriel może jeszcze ktoś nowy przybył:love:, to również witam cieplutko :serce:Witam również "starych" forumowiczów @Serenity, @luttka, @Florcia @A.NN.A @Blondi @Łukaszka,naszego rodzynka:love: może jeszcze kogoś pominęłam to sorry :love:witam  również naszą @Redakcja @Moderatora, :love: Cudowne jest dla mnie,że mogę się z Wami witać"normalnie" okno na świat mi się otworzyło! Pozdrawiam serdecznie i gorące całuski  wszystkim przesyłam! 

@erika,to bardzo dobre cudowne wiadomości .Cieszę sie i witaj .:serce: A coś więcej?Co tam dobrego?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Łukasz napisał:

Utwór , który rozgłośnie puszczają tylko raz w roku, właśnie dziś. Niech każdy sam oceni, czy był to dobry rok, czy nie. Zawsze pozostaje wiara w lepsze dni . Wszystkiego najlepszego kochani:serce:

 

@Łukasz hm... zaczelam dzien od forum i tej piosenki.... pierwszy raz ją słyszę.... stary rok, dobry rok, z żalem dziś żegnam go? hm, to calkiem nie o mnie.... ja tak okropnego nie mialam nigdy.... nigdy, ten rok był koszmarny..... niech idzie w cholerę... tylko czy nastepny bedzie lepszy, czy bedzie probowal mi udowodnic, ze moze byc jeszcze gorszy? bo tego sie obawiam....

@tośka witaj nowa, a zaprzyjazniona juz z nami i z forum kolezanko... czytam o tych zakupach z corką pdp raz w tygodniu... kurcze, niby na pierwszy rzut oka udogodnienie, ale ja mialam takie udogodnienia kiedys prawie przez 2 lata z tą nieszczesną Rosie.... bo konczylo sie na tym, ze skoro byla ze mna to ingerowala we wszystko co kupowalam i ciagle slyszalam: lass das, Mama mag das nicht!!!! .... brrrr, ale moze u Ciebie bedzie lepiej, oby, oby kochana i trzymaj sie tam cieplutko na tej wsi!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wiem Tosiu pora obiad szykować, ja w domku to dopiero po śniadanku przy kawie chwila relaksu.

Piosenka piękna, sentymentalna, widoki też śliczne może mniej aktualne u mnie niet pięknej zimy :(.

Życzę nam wszystkim dużo cierpliwości, wyrozumiałości ( z obu stron, cokolwiek to znaczy w naszej pracy) i wiele pogody ducha na każdy dzień nowego roku. Pomyślności Kochani :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie:love:

Koniec starego roku 2016 to czas podsumowań,
jednak nie skupiajmy  się na tym to minęło,
a cieszmy się, co może Nam  przynieść Nowy Rok 2017
Wejdźmy  w niego radośnie, pełni nadziei i dobrych myśli.
Niech w tym szczególnym dniu otaczają Nas najbliżsi,
niech staną się niewyczerpanym źródłem siły:serce:
na każdy dzień Nowego 2017 Roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne, słowa i piosenka. Dołączam się do nich, o ile mogę,:d każda i każdy z Was w życzenia wniósł radość i empatię, która Nas cechuje, nie tylko wobec PDP, ale wobec Nas. Happy New Year 2017, tak na odwyrtkę aby nie było po DE.

4 godziny temu, Solka napisał:

Witajcie, wiem Tosiu pora obiad szykować, ja w domku to dopiero po śniadanku przy kawie chwila relaksu.

Piosenka piękna, sentymentalna, widoki też śliczne może mniej aktualne u mnie niet pięknej zimy :(.

Życzę nam wszystkim dużo cierpliwości, wyrozumiałości ( z obu stron, cokolwiek to znaczy w naszej pracy) i wiele pogody ducha na każdy dzień nowego roku. Pomyślności Kochani :całus:

To nie był obiad, bo na niego zostałyśmy zaproszone. Ale "full toaletowy serwis" Choć ma prawie 90 lat, to chciała ładnie wyglądać, no ta bene ja też tego chciałam. Miała humor na łóżko, więc zaczełam doWas pisać, a tu jak nie zawoła?! I skończyło się pisanie do Was. Tak to było. Robienie na bóstwo udało się. Obiad zjadliwy/po niemiecku/. Wciągam się w życie opiekunki. Bez totalnych wpadek. Sylwester trochę z Pdp no i oczywiście z Wami.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...