Skocz do zawartości

Eurovan - opinie


Oceń przewoźnika  

  1. 1. Czy kierowca przyjechał zgodnie z ustaloną godziną?

    • Tak
    • Nie
  2. 2. Czy przewoźnik informował Cię o ewentualnym spóźnieniu?

    • Tak
    • Nie
    • Nie było takiej potrzeby
  3. 3. Czy kierowca odebrał Cię spod domu?

    • Tak
    • Odjazd z dworca lub przystanku
  4. 4. Czy koszt ustalony przez telefon odpowiadał pobranej opłacie?

    • Tak
    • Nie
  5. 5. Czy przewoźnik wystawia paragon lub fakturę na życzenie pasażera?

    • Tak
    • Nie
    • Nie wiem, nie prosiłam/prosiłem
  6. 6. Czy kierowca odwiózł Cię pod adres oferty?

    • Tak
    • Przyjazd na dworzec lub przystanek
  7. 7. Czy kierowca rozmawiał przez telefon za pośrednictwem zestawu głośnomówiącego lub słuchawkowego?

    • Tak
    • Nie
  8. 8. Czy kierowca był skupiony wyłącznie na jeździe?

    • Tak
    • Nie
  9. 9. Czy liczba postojów była wystarczająca?

    • Tak
    • Nie
  10. 10. Czy kierowca miał zmiennika?

    • Tak
    • Nie
  11. 11. Czy w czasie podróży czułaś/czułeś się bezpiecznie?

    • Tak
    • Nie
  12. 12. Czy kierowca był pomocny?

    • Tak
    • Nie
  13. 13. Czy kierowca dbał o komfort pasażerów?

    • Tak
    • Nie
  14. 14. Czy przewoźnik ma program lojalnościowy?

    • Tak
    • Nie
  15. 15. Czy kierowca przewoził przesyłki?

    • Tak
    • Nie
  16. 16. Czy przewoźnik oferuje przewóz przesyłek?

    • Tak
    • Nie
  17. 17. Czy wybrał(a)byś jeszcze raz tego samego przewoźnika?

    • Tak
    • Nie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Serdecznie nie polecam. mają niepełnosprawne busy, psujace się w trasie. dwukrotnie przesiadano mnie do innego przewożnika. a co najwazniejsze? obsługa pełna ignorancji, niemiła, ba! bezczelna. NIE POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z opinią wcześnijszą. obsługa klienta, telefoniczna bardzo nie miła. i raz zdarzyło mi się faktycznie awaria busa. nawet mi nie dali znac ze odbierze mnie inny bus. przewoxnik inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moja opinia też jest negatywna- totalna ignorancja klienta ,wielogodzinne opóznienia (w moim przypadku 2 godziny ) gdzie w ogóle nie zostałam o tym poinformowana ...Bezczelna szefowa- robi łaskę że w ogóle rozmawia podczas próby uzyskania jakiejkolwiek informacji-odwołuje busa w ostatniej chwili jesli składa się reklamacje-rozłącza się bez słowa...ZDECYDOWANIE NIE POLECAM...!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

nie polecam wysylania paczek bo nie dojdzie biora paczke a pozniej na nastepny dzien kaza po nia przyjechac      liczac ze ktos taki kawal nie pojedzie, wredna szefowa na infolini klnie i zuca sluchawka beszczelne babsko, moja dziewczyna kiedys z nimi jechala tez bylo kilka godzin opuznienia ta firma to tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam firme eurovan jechałem i było bardzo wspaniale miła szefowa i oczywiście kierowcy. Nie zgadzam się z poprzednimi treściami ponieważ kto wie że auto się popsuje jak by ktoś wiedział to by go nie puszczał jeszcze raz polecam !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość pasażer

Musiałam skorzystać z usług tej firmy. Niestety… Choć „skorzystać” to słowo na wyrost. Firma „oddała” mnie innemu przewoźnikowi o czym dowiedziałam się dopiero od kierowcy. Mimo miłej atmosfery w busie podróż najgorsza jak do tej pory. 17 godzin przy trasie którą przejeżdżałam zazwyczaj 10 godzin to udręka. Firma niekompetentna. Rozwóz w Polsce pasażerów prawie po połowie województwa. Dodatkowo bez przerw, choć nie chcę nawet myśleć ile wtedy by zajęła podróż. Odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Dorothea

Najgorsza firma przewozowa z jaką do tej pory mieliśmy do czynienia. Trasa która normalnie pokonuje w 9 godzin, przewoźników zajęła 26 godz!!!!!!!! To nie żart. Tragedia!!! Awaria Busa!!! Postoje!!!!! Wredne i arogancki panie które wręcz nie chciały udzielić mi jakiejkolwiek informacji!!!! Mało tego piszą na swojej stronie internetowej o tym że kierowcy są wyspani  a prawda jest zupełnie inna. Kierowcy śpią niekiedy po 2 godz. w busie!!!!! Sama mam firmę transportowa w Niemczech i myślę że przydałoby się poinformować odpowiednie organy i działalności tej firmy zanim dojdzie do jakieś tragedii!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Chamska i dziadowska firma.Szefowa arogancka.rzuca sluchawka jak sie jej zwroci uwage nie udzielajac zadnych informacji na temat przejazdu.oddala pasażerów innej firmie nawet nas nie informujac o tym.Jechalismy calkiem inna trasa .okrezna gdzie podroz wydluzyla sie do 14 godzin zamiast 8.nikt nikogo nie informowal jaka trasa bedziemy jechac.i nagle znalezlismy sie na trasie Berlin -Bremen.zamiast Zgorzelec- Kassel.To jakis cyrk na kółkach a nie firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie polecam. Fatalna obsluga. Kurier wydzwanial do mnie o 3 w nocy! Co to w ogole ma byc za servis zeby dzwonic do Ludzi w srodku nocy? Kolejnym razem powiedzial ze bedzie wieczorem - to zadzwonil o 12  w nocy ze dopiero za godzine bedzie... porazka totalna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość bardzo niezadowolony

Serdecznie nie polecam firmy, a zwłaszcza szefowej, która bardzo potrzebuje porady psychiatry lub psychologa. Zerowe podejście do klienta i totalny brak jakiegokolwiek cienia kultury osobistej. Już nie wspomnę o braku elastyczności w przypadku ewentualnej konieczności zmiany terminu czy nie daj boże o zgrozo rezygnacji... Groźby wizyty w domu bo odwołałam przejazd? to jakaś kpina. Dla 50 euro... Wstyd takiego dziadowania. Biedni kierowcy którzy muszą pracować"pod" taką heterą są jedynym plusem tej firmy. Zmieńcie szefa to może coś jeszcze się uda uratować bo inaczej dziadostwo... Nie polecam...  Na widok nazwy EuroVan uciekajcie byle dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

nie polecam firmy brak tolerancji dla pracowników traktuja ich jak włąsnosc zero zycia prywatnego dodatkowo praca za marne grosze szef pijak odbija mu korba bo wszywka sie konczy ona tez nie jest lepsza wyzywaja pracowników przy klientach strasza itp ostatni raz z nimi jechałam zero organiacji zamiast na miejscu byc po 7h to byłam po 10 współczuje tylko kierowca którzy musza za to cierpiec i psychicznie wysiadajaNie polecam tej FIRMY!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

PRZEWOZY EUROVAN  to Najlepsza firma jaką jechałam , byłam bardzo zadowolona , kierowcy mili , sympatyczni , Pani Ania świetna kobieta jak również jej mąż . GDY ZAMAWIAM BUSA ZAWSZE JESTEM MIŁO I SYMATYCZNIE ZAPISANA :)  Z tą firmą swietnie mi się jezdzi nigdy nie zmienie jej na żadną inną . POLECAM BO NAPRAWDE WARTO . NAJLEPSZE PRZEWOZY EUROVAN . Nigdy się na nich nie zawiodłam . 

Ukryta zawartość

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.06.2017 at 21:28, ZADOWOLONA KLIENTKA napisał:

PRZEWOZY EUROVAN  to Najlepsza firma jaką jechałam , byłam bardzo zadowolona , kierowcy mili , sympatyczni , Pani Ania świetna kobieta jak również jej mąż . GDY ZAMAWIAM BUSA ZAWSZE JESTEM MIŁO I SYMATYCZNIE ZAPISANA :)  Z tą firmą swietnie mi się jezdzi nigdy nie zmienie jej na żadną inną . POLECAM BO NAPRAWDE WARTO . NAJLEPSZE PRZEWOZY EUROVAN . Nigdy się na nich nie zawiodłam . 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

Niech się firma cieszy ,że ma jedną zadowoloną klientkę :o zepsuć sobie opinię jest bardzo szybko, ja po tych wpisach tutaj , napewno omijałabym te busy,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu warte te komentarze. Zgadzam sie z Panią ZADOWLONĄ. Jakie przeklinanie jaka wszywka? Nieraz juz mowilam do kierowcow ze ich podziwiam chociazby za opanowanie. Wsiada Ci jakas maruda co tylko sie madruje i pierdzi w fotel i wiecznie zle. A to za zimno a to za ciasno a to korek za dlugi.. przykro mi bardzo, ale sam/a nie jedziesz i takie sa uroki tego typu transportu. Jak sie komus nie podoba to do samolotu haha. Nie mozna przewidziec korkow na autostradzie albo ze ktorys z pasazerow zadpal lub zachlal i sie dodzwonic nie idzie a potem opoznienia. Często sie po kogos jedzie iles km a klient ze nie jedzie. Tez nie raczą pustaki poinformować. A samochody maja prawo sie zepsuc. Nie da sie wszystkiego przewidziec. Jesli jestes upierdliwa,marudna ,niewyrozumiala i przemadrzala to zapomnij ze jakilolwiek przewoznik Ci dogodzi. Ja nie mam zadnych uwag. Jestem zadowolona. Kierowcy kompetentni, mili ,pomocni i weseli. O Pani Ani tez nie mam zlego zdania.  Te brednie z gory... przesada! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać osobistą kulturę skoro w jedynym wpisie na forum od razu lecą inwektywy w stronę pasażerów. Fatalny tekst ! Udawanie klienta jest poniżej krytyki, naprawdę mamy rozum i sami widzimy które wpisy są prawdziwe a które "sponsorowane"...

Rodzaj konta : Przewoźnik. To wiele wyjaśnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, malina napisał:

Jeżdżę tą firmą kupę lat i nie zdarzyło się jeszcze żeby Auto się popsuło czy coś w tym stylu. Tu trochę jest gruba przesada , pewnie gdyby firma woziła za pół ceny to była by najlepsza .

Generalnie zasada jest taka: jeżeli ktoś jedzie z daną firmą i wszystko jest OK, to nie wysila się na szczególne komentarze. Zapłacił, dojechał jak dojechał, brak jakichś szczególnych uwag. Problem jest, jak firma jest podła, wtedy ludzie piszą i ostrzegają. I takie wpisy według mnie są wiarygodne! A nie jeden krytyczny wpis od opiekuna i zaraz 5 gości chwali firmę pod niebiosa.:rozpacz: Ale kto umie czytać komentarze, ten przeczyta! To samo tyczy się o opiniach o agencjach!>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bronię Firmy Eurovan tylko stwierdzam fakt że nie miałam żadnych problemów z dojazdem do domu czy do pracy ..... Każdy ma prawo mówić i pisać co sądzi o firmie tej czy innej, ale nikt nie pisze o pasażerach ,jak potrafią pokazać klasę upijając się po drodze ,nie ma co kobiety i mężczyźni bez wyjątków . Więc może zacznijmy od siebie żeby później osądzać innych 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...